object(WP_Term)#11373 (11) { ["term_id"]=> int(25) ["name"]=> string(5) "Knihy" ["slug"]=> string(5) "knihy" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(25) ["taxonomy"]=> string(27) "krystalia_products_category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(21) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(2) "11" }

Knihy

Doporučená literatúra

„Povinná“ literatúra alebo čo by nemalo chýbať vo Vašej knižnici…

Knižné bestsellery známych autorov motivačnej a náučnej literatúry ako je Don Miguel Ruiz, Eckhart Tolle, OSHO, Dan Millman, Paulo Coelho, Robin S. Sharma či romány od H.H. Mamaniho, Elisabeth Haichovej a Marlo Morganovej. Knihy o duchovnej ceste, novom spôsobe života, o mysli a egu, emóciách, transformácii a prebudení, úcte k prírode a cestách-necestách. Tiež množstvo náučnej literatúry pre ženy i mužov, či špecializované knihy o kameňoch.

Radi sa s Vami podelíme o naše tipy na zaujímavé čítanie a veríme, že Vám poradíme vybrať tú správnu knižku presne pre Vašu cestu…

 

Duchovný a osobnostný rozvoj

Knihy o pozitívnom myslení a duchovnom rozvoji.

V našej ponuke nájdete široký výber literatúry zameranej na rozvoj osobnosti a duchovnú prácu od autorov Esther a Jerry Hicksovcov až po Pavla „Hiraxa“ Baričáka. Autori spracovávajú naše snáď každodenné témy ako je cesta za šťastím, láska, odpustenie, sila zámeru, pozitívne myslenie či výchova. Vo svojich knihách hovoria tiež o sile podvedomia a synchronicite, odpovedajú na otázku ako byť sám sebou a popisujú svoje osobné skúsenosti. Proste knihy O ŽIVOTE…

 

Astrológia a numerológia

Čo nám prezradia čísla, postavenie planét či individuálne a partnerské horoskopy?

Výber odbornej literatúry z astrológie zahŕňa známych autorov ako Linda Goodman či Hajo Banzhaf. Knihy od úvodu do astrológie, cez príručky, rady a tipy na výklad horoskopu, knihy o ascendente, Lilit (čiernej lune), až po mayskú a intuitívnu atrológiu, knihy horoskopov a využitie drahých kameňov v astrológii.

Taktiež u nás nájdete knihy a príručky o numerológii, postupoch, rozboroch dátumu narodenia, význame mena, význame jednotlivých čísel aj ich kombinácií a iné potrebné príručky pre tých, ktorých zaujíma tajomstvo čísel.

Knihy o cvičení – joga, čchi-kung, tai-chi, sedem Tibeťanov

Literatúra o cvičení a joge.

V našej knižnej ponuke nájdete množstvo kníh o joge, ásanach, dychových technikách, mudrách, anatomicky správnom cvičení, zdravotnej či hormonálnej joge, od kníh známych a uznávaných autorov ako Elisabeth Haichová a Paramhansa Jógánandu, až po nové jogové trendy v podaní Rachel Brathen známej ako Yoga girl.

Takisto u nás nájdete knihy o čchi-kungu a tai-chi, cvičení Päť tibeťanov aj o tradičných cvičeniach čínskej medicíny.

Meditácia

Široká ponuka kníh o relaxácii a meditácii.

Ak sa zaujímate o relaxáciu, stíšenie mysle, hľadáte vnútorné ticho, pokoj a mier na duši, potom je meditácia tou pravou témou pre Vás.

Ponúkame Vám široký výber literatúry o meditácii a jej technikách z rôznych uhlov pohľadu. Nájdete u nás knihy s meditačnými CD, budhistické knihy o meditácii či meditácie od známych autorov ako je Jasmuheen, Louise L. Hay až po Oshovu Oranžovú knihu meditačných techník.

Meditácia je téma, kde netreba zostať len pri teórii, určite je najdôležitejšia samotná prax, avšak knižky môžu byť výborným pomocníkom pre začiatok alebo doplnenie informácií, alebo Vám môžu poslúžiť pre inšpiráciu.

Čakry, aura, knihy o karme

Energetické pole človeka, energetické centrá, farby v našom živote, karma. Témy zaujímavé pre každého, kto chce pochopiť ako funguje ľudské telo a život po živote.

Ľudské telo je zaujímavým fenoménom nielen po stránke fyziologickej, ale i duchovnej. Je to téma, ktorej sa ľudia venujú už odnepamäti. Témy ako energetické pole človeka (aura), energetické centrá (čakry), farebné spektrum a jeho pôsobenie na naše zdravie a telesné orgány sú zaujímavým doplnenín vedomostí pre každého, kto sa zaujíma o tradičné východné filozofie a učenia, ktoré nahliadajú na človeka ako celok a život ako cyklus.

Nájdete u nás knihy o čakrách, ich význame, o metódach harmonizácie energetických centier i možných dôsledkoch ich dysbalancie. Takisto o energetickom poli človeka, jeho význame a diagnostike, náuky o farbách a ich význame v našich životoch, ale i knihy o karme, životnom cykle a reinkarnácii.

Veštenie, tarot, kyvadlo

Knihy o veštení, kartách, kyvadle a technikách výkladu.

Pre tých, ktorí sa zaujímajú o spoznávanie zákutí ľudskej duše a milovníkov výkladu kariet či práce s kyvadlom tu máme množstvo literatúry na danú tému. Nájdete u nás knihy o tarote a jeho základoch pre začiatočníkov, ale i príručky pre pokročilých, ktorý chcú doplniť svoje informácie alebo vyskúšať niečo nové. V knihách nájdete aj rôzne postupy výkladov tarotových kariet.

V našej ponuke tiež nájdete príručky k použitiu cigánskych kariet, kyvadla, či prastarého výkladového systému veštenia z rún.

Snáre

Sny ako výpoveď nášho podvedomia…

Často sa Vám snívajú zaujímavé alebo opakujúce sa sny a neviete si ich interpretovať? Sny sú odrazom nášho vnútra, častokrát nám ukazujú ukryté, potlačené alebo len zabudnuté časti našej osobnosti, naše tajné túžby, sny, či vízie.

Výbornou pomôckou pre „snové analýzy“ môžu byť snáre, ktoré v sebe ukrývajú veľké množstvo hesiel a kľúčových slov, ktoré Vám môžu pomôcť pochopiť všetky Vaše nočné fantázie. Stačí si len vybrať…

Anjeli

Knihy o anjeloch, našich duchovných spoločníkoch a ochrancoch.

V našej ponuke nájdete tiež množstvo zaujímavých knižiek o anjeloch a anjelskej ríši, Archanjeloch, vílach, jednorožcoch a iných bytostiach. Knihy od známych autorov Doreen Virtue, Diana Cooper či Lorna Byrne sa tejto tematike venujú veľmi podrobne.

V našej knižnici nájdete nielen knižky popisujúce anjelsku ríšu a jednotlivých anjelov a Archanjelov, ale aj knihy prinášajúce ich posolstvá, požehnanie, či príbehy zo života, ktoré nám pomôžu otvoriť dvere do sveta anjelskej ríše.

Motivačná beletria

Príjemné a „čtivé“ spracovanie duchovných tém vo forme príbehov. Ponuka je naozaj pestrá…

Radi čítate o týchto témach, ale uprednostňujete románovú formu alebo Vás nebaví lúskať sa cez odborné knihy? Potom je motivačná beletria to pravé pre Vás.

Autori ako Paulo Coelho, H.H. Mamani, Dan Millman, Robin S. Sharma, Carlos Castaneda či Elisabeth Haichová vo svojich románoch pútavo rozprávajú príbehy, ktoré rozoberajú základné životné otázky, popisujú prebudenie či duchovnú cestu hlavného hrdinu veľmi pútavou a zaujímavou formou. Okrem toho, že si pri takejto knižke oddýchnete, určite sa aj niečo nové naučíte…

V našej ponuke samozrejme tiež nájdete knižné klasiky od autorov ako Saint-Exupery, Chalíl Džibrán, Richard Bach, Jean Giono, Hermann Hesse a iní.

 

';