PYRAMÍDA

Pyramída je silný zdroj a akumulátor energie, ktorý pracuje na princípe synchronizácie – ako hore, tak aj dole. Pobyt v pyramíde má priaznivý vplyv na náš imunitný aj nervový systém, zlepšuje vnímanie a zvyšuje náš potenciál. Harmonizuje a vyrovnáva energie jin a jang, mužský a ženský princíp. Pobyt v pyramíde tiež zlepšuje bunkovú imunitu a má silné antistresové účinky.

Ako to funguje?

Jedným zo základných aspektov pre spokojný a plnohodnotný život v radosti, zdraví a hojnosti je žitie v harmónii s našou planétou. Človek aj planéta Zem majú 7 základných čakier (energetických centier). Pyramídy dokážu zosynchronizovať náš energetický systém s energiou a rytmom Matky Zeme. To je kľúčom k znovuobjaveniu liečivých schopností nášho tela, spomaleniu procesu starnutia a zvýšeniu celkovej kvality života.

pyramída

Relaxácia a liečenie v pyramíde

Termíny na relaxáciu v pyramíde sú k dispozícii vždy v pondelok, utorok, stredu a vo štvrtok. Maximálna dĺžka relaxácie je vzhľadom na jej silnú koncentráciu energie 30 minút, podľa vašej potreby a samozrejme, pocitu 🙂

Terím je možné zarezervovať pre 1 osobu, alebo pre dvojicu.

Príspevok za 30-minútový pobyt v našej relaxačnej pyramíde je 7,- eur/1 osoba, za druhú osobu 3,- eurá. 

Termín si môžete zarezervovať mailom na krystalia@krystalia.sk, telefonicky na čísle 041/5630028, online v našom rezervačnom kalendári, alebo osobne priamo v predajni KRYSTALIA.

Rezervačný kalendár

';