O nás

KRYSTALIA vznikla z veľkej lásky k prírode a jej darom, úcty k duchovným hodnotám a zároveň túžby zdieľať toto posolstvo. Naša predajňa v Žiline Vám ponúka široký sortiment produktov, ktoré potešia srdce aj dušu. Veríme, že i pre Vás môže byť miestom, kde sa dokážete na chvíľu zastaviť a precítiť okamih všetkými zmyslami.

Naša práca je nám vášňou a poslaním zároveň. Je to spôsob života, ktorý sme si vybrali a snažíme sa napĺňať ho s radosťou a láskou. Prajeme si, aby naša práca bola i odrazom nášho vnútorného sveta. Aby nám to, čo tu spoločne s Vami tvoríme, pomáhalo osobnostne rásť, dodávalo silu a chuť kráčať po cestičkách, ktoré si v živote vyberáme. Tak sa poďme vzájomne podeliť o krásy života a tie najčarovnejšie skúsenosti a zážitky, ktoré cesta duchovného rozvoja ponúka…

  • našu prácu sa vždy snažíme robiť poctivo a s tým najlepším úmyslom
  • dbáme na osobný prístup a kvalitné poradenstvo
  • starostlivo pre vás vyberáme tovary najvyššej kvality
  • podporujeme malých slovenských výrobcov
  • sme kreatívni a máme radi originalitu
  • snažíme sa, aby činnosť našej spoločnosti čo najmenej zaťažovala životné prostredie
  • našou víziou je vytvárať priestor s rodinnou atmosférou, ktorý je otvorený vždy pre všetkých

eco-friendly

child-friendly

pet-friendly

Náš Tím

Michaela Berková

Michaela Berková

Konateľ, zodpovedný vedúci, maloobchod, výroba

Som žena a milujem byť ženou 🙂 Som aktívna, tvorivá, vnímavá a hravá. Milujem prírodu, vietor vo vlasoch, zem pod bosými nohami, slobodu. Mám rada hudbu, knihy, umenie a akékoľvek vyjadrenie Ducha prostredníctvom človeka. Fascinujú ma symboly, pierka, kamene, šperky a zdobenie tela. Mojou inšpiráciou je príroda, ktorá je aj mojím najväčším učiteľom. V živote hľadám jednoduchosť, ticho a pravdu. Ďakujem, že môžem.

Život nie je o tom čakať kým prestane búrka, ale naučiť sa tancovať v daždi.

Elena Vaškovičová

Elena Vaškovičová

Zástupca vedúceho, maloobchodný predaj

Je veľkým darom, keď je práca radosťou a poslaním. Tento dar som dostala teraz ja. A tak som tu. Lebo tu mám teraz byť. Ten pocit bol silný. Toto je moja cesta… Dívať sa na svet inými očami, pomáhať ľuďom nájsť správny smer, pomáhať im nájsť svoju duchovnú cestu, tu u nás v Krystalii – s láskou, srdcom, kryštálmi… Ďakujem za to.

V živote všetko príde vtedy, keď má...

Kristína Lášticová

Kristína Lášticová

Asistent predaja, maloobchodný predaj

Milujem prírodu, život a všetko čo ponúka. Rada objavujem a spoznávam tento svet, ľudí, no aj sama seba. Srdcom cestovateľka, ktorá zistila, že všetko potrebné sa ukrýva aj tak len v nás samotných. A tak som na tejto ceste životom narazila na Krystaliu, miesto, kde sa môžeme spoločne ďalej rozvíjať, tešiť, zdieľať a odovzdávať vždy s úsmevom na perách a láskou v srdci.

Milujte život, ktorý žijete. Žite život, ktorý milujete.

Viera Vavríková

Viera Vavríková

Asistent predaja, maloobchodný predaj

Pri prvej návšteve v Krystalii ma okamžite upútala atmosféra a energia, ktorá tu vládla a už vtedy som zatúžila tu pracovať. Odvtedy som prešla dlhý úsek života, kedy som sa posunula na svojej ceste prostredníctvom numerológie a tarotu, a taktiež maľovaním mandál. Milujem pohyb, zmeny, výzvy a pestrý farebný výber palety života na tejto zemi.

Nemôžeme zmeniť smer vetra, ale môžeme nastaviť svoje plachty tak, aby sme vždy dosiahli svoj cieľ...

Katka Janičinová

Katarína Janičinová

Asistent predaja, maloobchodný predaj, výroba

Som tvorivá duša. Vďaka Krystalii už roky pre vás cínujem šperky a dekorácie. Rada opakujem, že dievčatá v Krystalii si ma vychovali. Vďaka nim som sa naučila veľa o mineráloch, ale aj o sebe. Priviedli ma k joge aj aromaterapii, podali mi skvelé knihy. Prežívali so mnou chvíle šťastia aj mi pomohli pozbierať sa po úraze. Som šťastná za možnosť byť členkou Krystalia rodiny.

Miluj a tvor a všetko, čo má prísť príde.

Martina Očková

Martina Očková

Inštruktor jogy

Intenzívne volanie po zastavení, prehodnotení a uvedomení si toho, čo sa deje a prečo, vývoj a cesta života ma doviedla až sem – na miesto, kde sa akoby čas zastavil a prioritou nie je byť bezohľadne smädný po živote, ale byť vedome tu a teraz a nájsť svoj stred – a to je práve to, čo sa učím… Považujem sa za človeka priameho a otvoreného, preto práca s ľuďmi a vzájomné učenie so všetkými bytosťami mi je veľmi blízke. Mám rada prírodu, zaujímam sa o jogu, prácu s energiou, prírodné cesty a rada pracujem so zvukom.

Panta rei (Všetko plynie...)

';