O nás

KRYSTALIA vznikla z veľkej lásky k prírode a jej darom, úcty k duchovným hodnotám a zároveň túžby zdieľať toto posolstvo. Naša predajňa v Žiline Vám ponúka široký sortiment produktov, ktoré potešia srdce aj dušu. Veríme, že i pre Vás môže byť miestom, kde sa dokážete na chvíľu zastaviť a precítiť okamih všetkými zmyslami.

Naša práca je nám vášňou a poslaním zároveň. Je to spôsob života, ktorý sme si vybrali a snažíme sa napĺňať ho s radosťou a láskou. Prajeme si, aby naša práca bola i odrazom nášho vnútorného sveta. Aby nám to, čo tu spoločne s Vami tvoríme, pomáhalo osobnostne rásť, dodávalo silu a chuť kráčať po cestičkách, ktoré si v živote vyberáme. Tak sa poďme vzájomne podeliť o krásy života a tie najčarovnejšie skúsenosti a zážitky, ktoré cesta duchovného rozvoja ponúka…

  • našu prácu sa vždy snažíme robiť poctivo a s tým najlepším úmyslom
  • dbáme na osobný prístup a kvalitné poradenstvo
  • starostlivo pre vás vyberáme tovary najvyššej kvality
  • podporujeme malých slovenských výrobcov
  • sme kreatívni a máme radi originalitu
  • snažíme sa, aby činnosť našej spoločnosti čo najmenej zaťažovala životné prostredie
  • našou víziou je vytvárať priestor s rodinnou atmosférou, ktorý je otvorený vždy pre všetkých

eco-friendly

child-friendly

pet-friendly

Náš Tím

Michaela Berková

Michaela Berková

Konateľ, zodpovedný vedúci, maloobchod, výroba

Som žena a milujem byť ženou 🙂 Som aktívna, tvorivá, vnímavá a hravá. Milujem prírodu, vietor vo vlasoch, zem pod bosými nohami, slobodu. Mám rada hudbu, knihy, umenie a akékoľvek vyjadrenie Ducha prostredníctvom človeka. Fascinujú ma symboly, pierka, kamene, šperky a zdobenie tela. Mojou inšpiráciou je príroda, ktorá je aj mojím najväčším učiteľom. V živote hľadám jednoduchosť, ticho a pravdu. Ďakujem, že môžem.

Život nie je o tom čakať kým prestane búrka, ale naučiť sa tancovať v daždi.

Alena Prieložná

Alena Prieložná

Asistent predaja, maloobchodný predaj

Keby som sa mala vystihnúť, tak by som vybrala vlastnosti ako priateľská, energická, cieľavedomá a veselá. Toto všetko patrí k mojej osobe, ako tiež zmysel pre humor, pracovitosť a ochota pomáhať druhým.

Verím v spojenie s vesmírom a v to, že ako myslíme, to aj priťahujeme. Týmto spôsobom som sa ocitla v priestoroch tejto úžasnej a krásnej predajničky, kde vždy pocítim pokoj a dobrú energiu.

Chceš zmeniť svoj svet, zmeň svoje myslenie. Keď zmeníš svoje myslenie, zmení sa to, čo si ním priťahuješ do života.

Ivana Papcunová

Asistent predaja, maloobchodný predaj

Filozofia života je mojím hnacím motorom. Ísť vlastnou cestou, žiť autenticky, mať integritu. Usilujem predovšetkým o vnútorný blahobyt. Baví ma používať rôzne nástroje na jeho dosiahnutie ako hudba, spev, zvuk a frekvencia sama, písanie , sila mysle a pocitov. Jednou z dôležitých súčastí harmónie duše je pre mňa krása. Taká, ktorá vyviera zvnútra a nesie v sebe oveľa viac, než je viditeľné oku. Krása kryštálov je priam magická ako aj ich skrytá sila. Oceňujem, že je dnes tak jednoduché preniesť toto kúzlo do svojho sveta a čerpať z jeho darov.

Základom života je sloboda, zmyslom života je radosť.

Kika_K

Kristína Kostyľovová

Asistent predaja, maloobchodný predaj

Život vnímam ako nádhernú hru kontrastov. Inšpiráciu hľadám v jeho maličkostiach, vo vôni dažďa, kôre stromov či harmónii hviezd na nočnej oblohe. Milujem tvoriť, spievať, hrať hudbu a unášať sa jej melódiou. Inklinujem k liečivej sile prírody, rada sa učím o bylinách, mineráloch a ďalších daroch, ktoré nám tak láskyplne ponúka. Práve túžba po hlbšom poznaní ma doviedla do Krystalie. Tu sa mi otvorili dvere ďalších možností rozvoja, pri ktorých môžem pomáhať ľudom. Zato a za pokoj čo mi do života priniesla, budem navždy vďačná.

Zem hrá hudbu pre tých, ktorí počúvajú.

Katka Janičinová

Katarína Krasňanová

Výroba

Som tvorivá duša. Vďaka Krystalii už roky pre vás cínujem šperky a dekorácie. Rada opakujem, že dievčatá v Krystalii si ma vychovali. Vďaka nim som sa naučila veľa o mineráloch, ale aj o sebe. Priviedli ma k joge aj aromaterapii, podali mi skvelé knihy. Prežívali so mnou chvíle šťastia aj mi pomohli pozbierať sa po úraze. Som šťastná za možnosť byť členkou Krystalia rodiny.

Miluj a tvor a všetko, čo má prísť príde.

Martina Očková

Martina Očková

Terapeut

Považujem sa za človeka priameho a otvoreného, preto práca s ľuďmi mi je veľmi blízka. V Krystalii som strávila veľa času a stretla množstvo úžasných ľudí. Celý vývoj našej Krystalie ma na mojej ceste značnou mierou ovplyvnil, otvoril priestor pre nové možnosti a skúsenosti, a som za to nesmierne vďačná.

V súčasnosti sa venujem individuálnym terapiám Kraniosakrálnej biodynamiky, celostnému prístupu k zdraviu a vedomiu človeka.

Panta rei (Všetko plynie...)

';