Joga v Chorvátsku s Krystaliou 15.6.-22.6.2019

Hovorí sa, že kto nenavštívil Makarskú riviéru, nezažil ešte pravú chuť Chorvátska. Malebné mestečko Tučepi sa nachádza v blízkosti mesta Makarska v objatí majestátneho národného parku Biokovo. Okrem krásneho výhľadu na more Vás preto istotne očarí aj pohľad na Biokovské pohorie.

joga chorvatsko

 

 

 

 

 

 

Pozdĺž celého mestečka sa tiahnu krásne kamienkové pláže s priezračnou vodou a jeho uličky sú plné kaviarní, reštaurácií a baríkov, kde si môžete vychutnať špeciality stredomorskej kuchyne, alebo oddýchnuť pri šálke dobrej kávy či vínka.

Poďte spolu s nami „ochutnať“ atmosféru Tučepi a zažiť 8 dní aktívneho oddychu pri mori 🙂

Kedy? od 15.6.2019 (sobota) do 22.6.2019 (sobota)

Cena pobytu: 523,- EUR

V cene 8-dňového pobytu je zahrnuté:

7 x ubytovanie v apartmánovom dome len 30 metrov od pláže (každý apartmán má vlastnú kúpeľňu, kuchynku a balkón/terasu)

V cene ubytovania je zahrnuté: parkovisko, klimatizácia, uteráky a posteľná bielizeň, TV/Sat, internet

Autobusová doprava (obojsmerná): Žilina – Tučepi, Tučepi – Žilina

Odchod zo Žiliny v piatok 14.06.2019 v podvečerných/večerných hodinách, predpokladaný odchod z Tučepi  v sobotu 22.6.2019 v podvečerných/večerných hodinách (príchod do ZA predpokladáme v nedeľu 23.6. ráno)

2 x denne joga (ranné a večerné cvičenia jogy)

+ pozornosť na uvítanie na apartmáne 🙂

tucepi joga chorvatsko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V cene nie je zahrnuté:  

Strava

Cestovné poistenie

JOGA – Spoločné cvičenie

* Jogu budeme cvičiť priamo na pláži, prosím zoberte si so sebou vlastnú jogamatku a uterák/deku. 

RANNÁ JOGA S JANKOU

Šum mora, osviežujúci ranný morský vzduch a prvé slnečné lúče budeme zachytávať každý deň počas spoločného ranného jogovania len pár krôčikov od mora 🙂 Naše ranné cvičenia budú kombináciou Hatha a Power jogy. Cvičenie začneme úvodnou relaxáciou, kde sa zameriame nielen na seba a svoj dych, ale aj vnímanie svojho tela, ktoré sa prebúdza po nočnom oddychu. Nasledovať bude rozcvička, ktorou rozohrejeme celé telo a rozprúdime v ňom energiu. Pozdravmi Slnku privítame nový deň Striedaním dynamických jogových pozícií so statickejšími ásanami prepojenými s dychom sa nabijeme energiou a pripravíme sa na zážitky nového dňa. Na záver príde samozrejme relaxácia na precítenie tela po cvičení a na zvedomenie a užitie si prítomného momentu

VEČERNÁ JOGA S MAŤKOU

Chorvatsko_vecerna_joga_MatkaJemné, pomalé a precítené večerné cvičenie spojené s meditáciou je ako stvorené na záver každého dňa. Spomaliť, precítiť, prehĺbiť dych, poďakovať…aj taká bude naša večerná joga na pláži Večerné cvičenia jogy sa budú niesť v pomalom, jemnom a príjemnom tempe. Budeme prepájať prvky kaula tantra jogy, hatha jogy a energetických cvičení. Využijeme nazbieranú energiu (nielen) zo slniečka a prostredníctvom rôznych cvičení a techník ju spoločne kultivovať. Súčasťou niektorých večerných stretnutí môžu byť aj meditácie Všetko záleží len a len na nás a na tom, ako sa veci budú vyvíjať, pretože tam, kde je vôľa, je vždy aj cesta

 

 

Slnko, more a joga. To je dokonalá kombinácia pre Vašu dovolenku 🙂

Doplňujúce informácie:

Pláž: 30 metrov

Supermarket: 30 metrov

Pekáreň: 50 metrov

Centrum: 100 metrov

Ako sa môžete prihlásiť?

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a chceli by ste s nami stráviť 8 dní aktívneho oddychu v Chorvátskom Tučepi, môžete nás kontaktovať pre bližšie informácie, alebo rovno vyplňte záväznú prihlášku. Vyplnenú prihlášku nám môžete zaslať mailom na krystalia@krystalia.sk, alebo nám ju môžete priniesť osobne 🙂 Vaša rezervácia je záväzná až po úhrade celej výšky poplatku. Počet miest je obmedzený!

JOGOVÝ POBYT 2019 JE PLNE OBSADENÝ !!! 

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 041/5630028, mailom na krystalia@krystalia.sk, alebo osobne u nás v Krystalii 🙂

Ak by ste sa rozhodli Váš pobyt z rôznych dôvodov zrušiť, storno pobytu by vyzeralo nasledovne:

Tri týždne pred odchodom je výška storna 30% z celkovej sumy pobytu, stornovanie dva týždne pred pobytom je vo výške 50% z celkovej sumy a zrušenie pobytu 1 týždeň pred odchodom predstavuje storno poplatok plnú sumu, teda 100% z ceny pobytu.

Tešíme sa na Vás 🙂 S láskou Vaša KRYSTALIA ❤