Novinky

V tejto sekcii nájdete vždy aktuálnu ponuku našich najnovších produktov.

Larimar
19. 8. 2019

Larimar – náhrdelník s náramkom

Chcete nosiť LARIMAR a žiadny ešte nemáte?
Larimar je veľmi vzácny a drahý kamienok, ale tieto zlomkové náhrdelníky a náramky sú úplne cenovo prijateľné pre každú žienku.🤩

Larimar je považovaný za kameň nadpozemskej krásy symbolizujúci vnútornú múdrosť. ❤️ Často sa označuje ako „kameň Atlantídy“, lebo vraj v sebe nesie jej múdrosť.  Je symbolom mora (la mar), jeho hĺbky a sily. Prináša nám vnútorný mier, lásku, harmóniu a pozitívne myslenie, lieči srdce a uvoľňuje emócie.
Je silným duchovným kameňom a „sprievodcom duše“, ktorý prehlbuje meditáciu, zvyšuje úroveň vedomia, podporuje komunikáciu s duchovnými bytosťami a uvoľňuje karmické bloky. Pomáha nám prevziať kontrolu nad vlastným životom, podporuje vyjadrovanie a komunikáciu. Ženám prinavracia ich ženskú silu, odkrýva energie Bohyne a posilňuje spojenie s prírodou. Prináša zmeny a učí nás prekonať strach.

Harmonizuje čakru hrdla, srdca, tretie oko, i najvyššiu korunnú čakru. Na fyzickej úrovni ovplyvňuje dolné končatiny a dýchacie orgány, posilňuje pľúca a priedušky, štítnu žľazu a tíši bolesti.

 

16. 8. 2019

Liečiteľské špice

Pripravili sme si pre Vás liečiteľské špice z rôznych liečivých minerálov. 😍

Či už pracujete s kamienkami intuitívne alebo profesionálne, práve tieto liečiteľské špice Vám vedia byť šikovnými pomocníčkami.
Vďaka precíznemu opracovaniu kamienkov a ich tvaru si viete pomasírovať akupresúrne, či reflexné body, môžete ich použiť aj na prikladanie.

Práve sa pozeráte na špice z kamienkov SODALIT, JASPIS ČERVENÝ, AVANTURÍN, TIGRIE OKO, OBSIDIÁN ČIERNY a MAGNEZIT.

Nájdete u nás liečiteľské špice aj z ďalších kamienkov.  Ak by ste si chceli o kamienkoch a ich vlastnostiach prečítať, môžete kliknúť na LEXIKÓN KAMEŇOV: https://www.krystalia.sk/kamene/

Príjemné masírovanie 🙂

Liečiteľské špice
Donuty z Hematitu
12. 8. 2019

Donuty z Hematitu

Nové prívesky na obzore   

Tieto prívesky – donuty sú z Hematitu, ktorý je povrchovo upravený Bizmutom.

Proces sa volá galvanizovanie a kamienok je potom takýto pekne farebný. Na fotke ho vidíte aj s rôznymi komponentami na zavesenie.

A niečo o kamienku: Hematit symbolizuje hmotu, silu, energiu a pevnú vôľu. Je považovaný za silný ochranný kameň, ktorý nás ukotvuje v tele, prináša pokoj a pocit bezpečia a istoty.
Podporuje rozhodnosť a odvahu, aktivizuje naše sily a schopnosť „prežitia“. Na fyzickej úrovni posilňuje najmä srdce a cievy, podporuje tvorbu červených krviniek a pomáha telu absorbovať a ukladať železo. Je to aktivizujúci a „prekrvujúci“ kameň.

O kamienkoch, ktoré predávame sa dočítate aj v našom lexikóne: https://www.krystalia.sk/kamene/

 –

9. 8. 2019

Krištáľové dordže

Priatelia, hľadáte nejakú špecialitku? Jednu takú tu máme – krištáľové dordže. 💛

Dordže je buddhistický meditačný a rituálny predmet a v doslovnom preklade „pán kameňa“.  Je najrozšírenejším a najznámejším energetickým žiaričom východu.
Pôvodne pochádza z Indie. V oblasti Himalájí sú obyvatelia presvedčení o obrovskej liečivej sile dordže a jeho veľkej moci. Je znakom všeobjímajúceho súcitu, ktorý je tou najmocnejšou silou vesmíru, stelesňuje mužský princíp a predstavuje jangovú energiu. Je možné ho použiť aj na liečenie – odstraňuje bolesti a všetky negatívne energie. Výborne účinkuje pri odstraňovaní pocitov menejcennosti a stavov vyčerpania. Pomáha zvyšovať sebadôveru a odvahu. 

O vlastnostiach krištáľu si prečítajte v našom lexikóne: https://www.krystalia.sk/kamen/kristal-brazilia/.

 S dordže zaobchádzame vždy s úctou a rozvahou.🙏

Krištáľové dordže
Náramky z Amazonitu
5. 8. 2019

Náramky z Amazonitu

Exkluzívne náramky liečivého AMAZONITU ponúkame vo viacerých veľkostiach!!

Tento šikovný kamienok nás chráni pred elektromagnetizmom a blokuje zároveň geopatogénne zóny. Pôsobí na svojho nositeľa/nositeľku veľmi upokojujúco, hlavne na nervový systém . Má v sebe obdivuhodnú filtračnú schopnosť, prepája fyzické telo s éterickým. 😉 Udržiava v rovnováhe mužskú a ženskú energiu. Pomáha relaxovať, koncentrovať sa, je výborný pomocník pri nervozite.

Prepája srdcovú čakru s krčnou, teda spája naše pocity s komunikáciou. Podporuje v nás tiež vitalitu, rovnováhu a vyrovnanosť. Posilňuje sebadôveru, nádej a zodpovednosť. Pomáha nám zbaviť sa nepotrebných materiálnych vecí, ktoré nás zaťažujú.  Po fyzickej stránke posilňuje šľachy a kĺby, posilňuje nervový systém, fyzickú výdrž, energiu a srdce. Reguluje taktiež látkovú výmenu a harmonizuje činnosť hypofýzy.

2. 8. 2019

Nový tovar z ÓNYXU

Predstavujeme Vám nový tovar z Ónyxu. Hádajte, čo všetko je na našom novom pultíku.. 

Krásne nové kúsky z pakistanského, čierneho, aj červeného ónyxu 🙂

Medzi favority patrí krásny, veľký SLON vo výške 25 cm, LEV, ktorý má 30cm, ďalej tu nájdete OBELISK, GULE s priemerom od 10 do 20 cm, MAŽIARIKY, DÓZIČKY, SVIETNIKY, SRDIEČKA, MISKY a MIŠTIČKY (10-30 cm) a dokonca aj ŠACH 🙂

Máte naozaj z čoho vyberať..

Nový tovar z Ónyxu
Prívesky a náramky z Rubelitu
29. 7. 2019

Prívesky a náramky z Rubelitu

Jemnučká, nežná krása od Matky Prírody – kamienok RUBELIT 🙂  Patrí medzi jednu z odrôd turmalínu.

Nájdete ho u nás vo forme prívesočku vo veľkosti cca 1,5 cm so striebornou šlupničkou a v náramočkoch, ktoré majú drobné fazetované korálky vo veľkosti 0,4 cm.

RUBELIT symbolizuje nadpozemskú lásku, materskú lásku, vyrovnanosť a harmóniu. Keďže pôsobí na energetické centrum v oblasti srdca, uvoľňuje emočné a psychické bloky, pomáhať spracovať konflikty, pochybnosti a zábrany. Posilňuje energiu srdca, srdečnú činnosť, ❤️ krvný obeh slezinu, pečeň, žlčník, imunitný a nervový systém, čistí krv. Pomáha liečiť hluchotu, poruchy sluchu, regeneruje poškodené a poranené nervy.
Takisto podporuje duševnú stabilitu počas tehotenstva a lásku k dieťaťu. Pomáha aj pri infekciách, hemoroidoch, neplodnosti, menštruačných problémoch, nepravidelnosti aj pri prechode.

26. 7. 2019

Airspray a éterický olej „Dobrý spánok“

Máte problémy so zaspávaním, alebo sa iba potrebujete zrelaxovať po ťažkom dni v práci? 😉

Je tu pre Vás pomoc z prírodnej lekárničky!!

Zmes sa volá „Dobrý spánok“ a obsahuje éterické oleje z LEVANDULE, VANILKY a NEROLI. Prečo práve táto zmes?

Levanduľa nám pomáha relaxovať a zmierňuje napätie,

vanilka príjemne prehrieva a prináša pocit pohody❤️ 

a neroli povznáša a zlepšuje náladu 


Ponúkame Vám:

– jemný sprej v bio kvalite, ktorý môžete nastriekať do priestoru, alebo ho možno použiť ako vankúšový sprej (nezanecháva škvrny). Deťom ho môžete v postieľke nastriekať aj na hračky,


– a éterický olej, ktorý stačí nakvapkať do aromalampy či difuzéra (3-5 kvapiek), alebo ho môžete použiť aj na prípravu kúpeľovej soli na večernú relaxáciu. (Rozmiešajte 10 kvapiek zmesi s 3 lyžicami morskej či himalájskej soli).

 

Airsprej a etericky olej "dobry spanok"
čierna sviečka
22. 7. 2019

Čierna sviečka

Mnohí sa pýtate, či máme čierne sviečky.. Áno, máme 🙂

A to dokonca v dvoch prevedeniach. Jedna je čisto-čierna (vyrobená z parafínu) a tá druhá je kryštalická (vyrobená z palmového vosku). 😉

Ak Vám je sympatický element ohňa 🔥, ako čistiaci nástroj, tak nech sa páči.  Sviečka spútava negatívnu energiu, čistí priestor, aj ľudí v ňom, uvoľňuje, posilňuje vôľu, odvahu a silu a všetky vlastnosti spojené s prvou čakrou. Taktiež ruší vplyv čiernej mágie.

19. 7. 2019

Šamanské orákulum – karty

Máme pre Vás túto zaujímavú NOVINKU – Šamanské orákulum !!!

Legenda hovorí, že ešte predtým, ako tu bol čas, ako tu bola reč, tu boli posvätné symboly – Medicínsky kruh, Kliatba, Orol, Jaguár a ostatné – a dôverne k nám prehovárali. Vo svojich nespočetných prejavoch nám ponúkali nádej, vyzývali k opatrnosti, upozorňovali na príležitosti, inšpirovali ku tvorbe, privolávali silu a ukazovali vedenie. 

Posvätné symboly patria do ríše archetypov a kolektívneho nevedomia. Traja majstri – učitelia a liečitelia – Alberto Villodo, Colette Baron-Reid a Marcela Lobos – spojili svoj talent a svoju múdrosť, aby tak v MYSTICKÉM ŠAMANSKÉM ORÁKULU otvorili bránu do ríše posvätných symbolov.

Tieto čarovné praktické kartičky majú v sebe úžasnú silu, príďte si ich ku nám obzrieť 🙂

šamanské orákulum
citrín náušnice striebro
15. 7. 2019

Citrín – strieborné náušnice z pravého citrínu

Aj takéto exkluzívne náušničky plné slnka, lásky, optimizmu a blahobytu sa objavili u nás v predajničke. ☀️💛☀️💛☀️

Tieto parádne šperky z kamienka CITRÍN už čakajú na svoju novú majiteľku 🥰🥰🥰 Každý pár je ručne vyrábaný a patria k tvorbe s názvom „Šperky srdcom.“ Nečudo, veď každý jeden šperk z našej dielničky je do detailov premyslený a precítený. 😇 A keďže platí staré známe „v jednoduchosti je krása“ nevieme sa na tieto skvosty vynadívať. 😍😍😍

CITRÍN stelesňuje liečivé energie pochádzajúce z Matky Zeme, ktoré môžme prirovnať k liečivej sile Slnka. ☀️ Môžeme si jeho energiu doplniť tu dole aj takýmto spôsobom. 😎

Prebúdza v nás vnútornú silu, štartuje ozdravné procesy organizmu. Rozžiaruje a harmonizuje naše centrum tela – čakru solar plexus, prináša nám do života nové energie.

Viac o citríne

12. 7. 2019

Vypoťte své modlitby (Gabrielle Roth)

Predstavujeme Vám knižočku „VYPOŤTE SVÉ MODLITBY“ s podtitulom „Pět rytmů naší duše“.

Medzinárodne uznávaná pohybová a divadelná umelkyňa Gabrielle Roth nám touto formou ponúka pomoc ako rozvinúť vlastný extatický potenciál. Kniha je sprievodcom piatich univerzálnych rytmov, ktoré sú spúšťačom hlbinného pohybu našej duše. 

PLYNUTIE je rytmom ženských mystérií.
STACCATO skúma mužské mystériá.
CHAOS nás všetkých vyzýva k integrácii týchto princípov do prúdu našej osobnej energie.
LYRIKA je rytmom tranzu a sebarealizácie.
V POKOJI, matke všetkých rytmov hľadáme útočisko v prázdnote, ktorá sa nachádza v každom z nás.

Nájdete tu plno praktických inštrukcií a odhaľuje prosté a zároveň hlboké metódy integrácie duchovnej praxe do každodenného života.

 

Vypoťte své modlitby (Gabrielle Roth)
Maslicky na kociarik
8. 7. 2019

Mašličky na kočiarik

Aj takéto rozkošné, ručne vyrábané mašličky na kočiarik máme v ponuke. 🎀

Či už máte nový prírastok v rodine alebo hľadáte drobný darček pre novú dušičku na ochranu a lásku❤️, tak nech sa páči 🙂

Vyrábané s láskou na Slovensku.

 

5. 7. 2019

Čakrové kamene

„Napiekli“ sme pre Vás takúto ČAKROVÚ tortičku 🎂 na drevenom podnose KVETU ŽIVOTA. 😍

Recept na tortu? Pridali sme lásku, radosť a kamienky podľa jednotlivých čakier:

1. OBSIDIÁN ČIERNY
2. MESAČNÝ KAMEŇ
3. CITRÍN
4. CHRYZOPRAS
5. CHALCEDÓN
6. LAPIS LAZULI
7. KRIŠTÁĽ


K jednotlivým čakrám prislúchajú samozrejme aj iné kamienky, príďte si sami vybrať . Radi Vám pri výbere jednotlivých kamienkov poradíme.

Čo sa týka farieb prislúchajúcich k jednotlivým čakrám, sú nasledovné:

1. červená, čierna (všetky farby zeme – sivá, hnedá, „tehlová“)
2. oranžová, „marhuľová“
3. žltá, zlatá
4. ružová, zelená
5. bledomodrá, modrá
6. indigová, tmavomodrá, fialová
7. fialová, biela

O jednotlivých kamienkoch si môžete prečítať v našom LEXIKÓNE KAMEŇOV na webe – po rozkliknutí linku:
https://www.krystalia.sk/kamene/, alebo viac info o kamienkoch k jednotlivým čakrám nájdete aj v našom článku.

 

 

Čakrové kamene
USB solna lampa
1. 7. 2019

Soľná USB lampička

Chcete si spríjemniť svoje pracovné prostredie, izbičku, alebo hľadáte darček pre blízkych do kancelárie? Aj takéto parádne USB lampičky z Himalájskej soli nájdete u nás 😍.

Soľné lampy sú vyrobené z vybraných kryštálov Himalájskej soli najlepšej kvality a farby.  Zahriatím uvoľňujú záporné ióny, pohlcujúce elektrosmog. Blahodárne pôsobí taktiež na alergikov, astmatikov a ľudí s oslabenou imunitou.

Soľná lampa nie je určená do prostredia so zvýšenou vlhkosťou, práve preto, lebo vlhkosť pohlcuje. Je určená do interiéru ako estetický a milý doplnok, ktorý vytvára príjemnú atmosféru. 🙂

28. 6. 2019

MALA náhrdelníky

MALA alebo JAPA MALA („japa“ = duchovná prax) je pomenovanie pre modlitebné korálky, ktoré sa už odnepamäti používajú pri meditácii. Sú snáď najstarším modlitebným nástrojom a vychádzajú z nich i modlitebné pomôcky iných náboženstiev, napríklad kresťanský ruženec.

Malu tvorí zväčša 108 základných korálok a jedna hlavná korálka (tzv. „guru bead“), ale môžu obsahovať aj iný počet. „Guru“ alebo majstrovská korálka symbolizuje vďačnosť a jednotu s vesmírom, dôveru a ochranu, ale označuje tiež začiatok aj koniec opakovania mantry. Guľaté korálky aj okrúhly tvar maly symbolizujú večný kolobeh života, jeho cyklickosť a obnovu.

Mala sa tradične využíva ako pomôcka na počítanie mantier alebo na sústredenie sa na dýchanie počas meditácie. Je nielen užitočným, ale i krásnym meditačným nástrojom, ktorý sa dodnes teší veľkej popularite. Maly z drahých kameňov či drevených korálok sa nosia aj ako náhrdelníky, aby nám pripomínali náš zámer a ochraňovali nás. 


Na objednávku pre vás radi vytvoríme aj MALU podľa vašich predstáv

Handmade MALY, ktoré sme už pre Vás vyrábali, nájdete aj v našom FB albume.

 

mala nahrdelniky
salvia biela
24. 6. 2019

Šalvia biela – vykurovadlo

Máte potrebu očistiť si energeticky svoj domov? Či už ste sa presťahovali, alebo ste prekonali nejakú chorobu, alebo Vám niekto blízky odišiel.. aj toto sú dôvody, kedy môžete cítiť, že v priestore je Vám ťažšie a potrebuje trošku očistiť..

Sú viaceré možnosti ako to urobiť, pred sebou máme útlu knižôčku „Energetická očista domova“ od Georga Hubera, ktorý píše o očiste podľa 4 živlov. Živel vzduch je zastúpený bylinkami a vykurovadlami. Najsilnejším vykurovadlom je Šalvia biela, ktorá má naozaj veľkú očistnú moc. Je to posvätná bylina amerických indiánov, ktorí verili, že vyháňa zlých duchov👻. Vďaka svojím silným čistiacim účinkom urýchľuje hojenie.

V predaji máme šalviu aj očistné sviečky zo šalvie a palmového vosku

21. 6. 2019

Myšlienky srdca – motivačné karty

Priatelia,  je ten správny čas naladiť sa do každého nového dňa.

„MYŠLENKY SRDCE“ od známej autorky Louise L. Hay sú inšpiratívne karty, ktoré Vás „nakopnú“ a nasmerujú Vašu myseľ tam, kam potrebujete. 😉 Samozrejme, kartičky sa vďaka ich šikovnej veľkosti dajú šupnúť do kabelky a môžu nám rozjasňovať aj priebeh dňa.

Vizualizujte si, ako sa všetky Vaše obmedzenia jedno po druhom strácajú, pokiaľ nebudete v bezpečí a uzdravení. Vedzte, že bez ohľadu na to, čo sa deje vo Vašom živote, bez ohľadu na to, aké ťažké veci sú – v samotnom strede Vášho JA ste v bezpečí a celiství. A navždy budete. ☺️

Rozložte tieto kartičky po Vašom byte, či dome, v aute alebo v práci alebo kdekoľvek inde, kde ich často uvidíte. Ponúknite ich priateľom a rodine, aby ste tak mohli šíriť radosť. Každé ráno meditujte s inou kartou a vneste tak do svojho dňa pozitívnu energiu.☀️

 

Myslienky srdca Louise Hay
naramok labradorit
17. 6. 2019

Labradorit – mini náramky

A čo takto kamienok transformácie? 😍 Chcete niečo zmeniť a potrebujete s tým trošičku pomôcť? 😉

Tieto fazetované mini náramočky z minerálu LABRADORIT Vám môžu byť vždy „poruke“. 

Sú sprievodcami na ceste premeny. A nie, nie, názov nezískal podľa známej rasy psíka, ale podľa kanadského východného pobrežia Labrador, kde bol objavený. 😉

LABRADORIT nám prináša do života múdrosť, je to silný ochranný kameň, ktorý nám prináša nové myšlienky a nápady a pomáha nám ich aj zrealizovať. Podporuje intuíciu, aktivuje naše tretie oko, vyjadrovacie schopnosti a pomáha nám objaviť dary, ktoré v sebe máme.

Po fyzickej stránke upravuje metabolizmus, tíši bolesti pohybového aparátu, vyrovnáva hladinu hormónov. Preventívne chráni pred nachladnutím a stabilizuje srdcový rytmus. 💙

No a čo sa týka „vizuálu“ – náramočky sú jemnučké, veľkosť korálky je 0,4cm, nádherne vyznejú, keď ich je viac pokope. 🙂

O kamienku si môžete prečítať aj v našom lexikóne.

14. 6. 2019

Čakrová sviečka

Poznáte poradie farieb dúhy? Nie? Môžete ich práve vidieť na týchto „hviezdnych“ ČAKROVÝCH SVIEČKACH.

🌈 Čakry a dúha? To je ale náhodička, čo poviete? 😉

Rozjasnite si priestor, v ktorom trávite čas takýmto krásnym, očistným nástrojom. Oheň ako čistiaci element harmonizuje, uvoľňuje, „páli to staré“. Farby, prislúchajúce jednotlivým energetickým centrám liečia a presvetľujú.

Povenujte si chvíľu pre seba, zapáľte si sviečku, zameditujte si, uvoľnite sa a vnímajte, koľko farebnej krásy máme okolo seba – a to každý jeden deň. 🙂

cakrova sviecka
privesok manganokalcit
10. 6. 2019

Prívesky z Manganokalcitu

Aj takéto rozkošné prívesky z kamienka MANGANOKALCIT sa už nevedia dočkať novej majiteľky 🙂

Kamienok patrí do skupiny vápencov, konkrétne tých ružových.☺️ 

Už len svojou jemnulinkou farbou sa spája s jemnými energiami a emóciami, teda pozitívne vplýva na srdcovú čakru.

Udržiava spojenie s anjelmi a posilňuje komunikáciu s nimi. 😇  Je to kameň odpustenia, pomáha nám zbaviť sa smútku, ktorý sa zmocnil nášho srdiečka v minulosti a prináša nám nepodmienenú lásku. ❤️ 

Je výborným pomocníčkom, ak sa učíme prijímať seba takých, aký sme. Uvoľňuje nervovú sústavu, potláča napätie a úzkosť. Láskyplná energia manganokalcitu jemne odstraňuje odpor.

Tento krásny prívesok si môžete zavesiť na koženú šnúrku, striebornú retiazku, strunku alebo bavlnenú šnúrku.

 

7. 6. 2019

Ženské príbehy (zostavila Lilia Khousnoutdinová)

Milé žienky, tiež niekedy zabúdate, že ste Ženy – úžasné bytosti plné Sily?

Je v poriadku prechádzať rôznymi druhmi emócií, pozorovať ich a dokonca si ich aj užiť – či už sú príjemné, alebo nepríjemné. 

Máme pre Vás knižnú novinku u nás v predajničke – silné príbehy žien, ktoré sa otvorili svetu, nebáli sa o sebe hovoriť a tým prešli procesom liečenia. ❤️

Príbehy, ktoré sú smutné a veselé, inšpirujúce a desivé, autentické a osobné. Rozprávajú úprimne o veciach, ktoré sú mnohokrát tichým tabu.

Poznajte vnútornú krajinu Ženy! Nájdete tu príbehy dievčaťa, milenky, matky i stareny.

Knižky zostavila autorka Lilia Khousnoutdinová.

Kniha „Ženské príbehy“ s podtitulom Cyklická cesta životom obsahuje témy ako menštruácia, záhada ženskej sexuality a širokú paletu pôrodných príbehov.

V knihe „Ženské príbehy 2“ s podtitulom Keď hovorí telo obsahuje témy Milenka/Manželka/Vdova, Telo, Dcéra/Rodina, Matka/Bezdetná/Deti.

Odporúča dvanásť z desiatich žien 😂

Príjemné čítanie.

zenske pribehy
aqua aura náramok
3. 6. 2019

Aqua aura východu slnka – krásne fazetované náramky

A opäť sme pilne navliekali 😃 a pripravili sme pre Vás s láskou a radosťou tieto „slniečkové“ náramočky AQUA AURY VÝCHODU SLNKA 😍😍😍 Nosením na rúčke si privodíte pomyselné slnečné lúče, radosť a nadšenie.

AQUA AURA je zaujímavý minerál – je to vlastne kremeň, na ktorý sú nanášané drahé kovy, v tomto prípade zlato a platina. 🥰 Z tohto spojenia vzniká silná energia, s ktorou prichádza do našich životov vždy niečo nové. Tento výnimočný kameň posilňuje duchovné schopnosti aj komunikáciu a prináša mier do duše. Spája sa s čarkou solar plexus, po fyzickej stránke pôsobí pozitívne na trávenie a metabolizmus.

Zažiarte nielen svojím vnútorným svetlom, ale aj krásnym žiariacim šperkom. 😉💛

Viac o aqua aure

27. 5. 2019

Karty posvátné síly od Anny Stark

Hľadáte vedenie na Vašej duchovnej ceste, nástroj, ktorý podporí Vašu intuíciu alebo len skvelé vykladacie karty na každý deň? 🥰🤩

KARTY POSVÁTNÉ SÍLY Vám prostredníctvom totemových zvierat 🐻🦊🦉🐍🐎🦅🦌, mýtických a duchovných bytostí, posvätných symbolov a mandál prinesú liečivú energiu a otvoria Vaše srdce novému porozumeniu, možnostiam a múdrosti. 💜 KARTY POSVÁTNÉ SÍLY pozdvihnú Vašu energiu samy osebe. ☺️ 

Texty v mini príručke Vás potom podporia, aby ste žili intuitívnejšie a viac v súlade s prirodzeným rytmom života. A nechýbajú ani afirmácie, meditačné cvičenia 🧘‍♀️🧘‍♂️ a jednoduché techniky na posilnenie Vašich samouzdravovacích schopností a prebudenie úžasnej tvorivej sily, ktorá drieme v každom z nás.

Práve tieto šikovné kartičky Vám môžu byť nápomocné, či už hľadáte odpovede na otázky alebo len jemné nasmerovanie. Veľkosťou sú tak akurát do kabelky alebo taštičky. 😉😘

karty posvátné síly anna stark
svadobné šperky krystalia šperky srdcom
21. 5. 2019

Svadobná kolekcia šperkov „Posvätné spojenie“

V Deň Posvätného Spojenia, vychutnaj si žena krásu a jedinečnosť tejto prastarej tradície. Načúvaj oslavným piesňam, ktoré ti Matka Zem tíško šepoce. Poďakuj jej, precíť jej radosť a vnímaj život, ktorým tvoje telo napĺňa. Popros Oheň, nech rozpáli tvoju vášeň, Zem, nech prinesie ti silu, popros Vodu, nech je svedkom prijatia tvojho posvätného sľubu a Vzduch, nech prinesie ti Požehnanie. A keď ozdobená, v slávnostných šatách postavíš sa pred svojho Milovaného a vašu Lásku uctíš vyslovením posvätného Áno, pocítiš, že Láska v tebe je Živá. Navždy.

Kolekciu tvorí 5 šperkových sád (náhrdelník, náramok a náušnice). Fotenie svadobnej kolekcie prebiehalo v čarovných priestoroch Považského hradu 

Veľké ĎAKUJEM všetkým, ktorí sa spolupodieľali na tvorení:

– šperky: Miška Berková
– modelky: Janka Súkeníková, Elenka Vaškovičová, Miška Berková
– zapožičanie svadobných šiat: Alicka Perényi, Danka Malíková, Silvia Smatanová, Ivanka Mariášová.
– make-up: Ľubka Suchomelová, Evka Matiová
– fotografie: Deniska Svrčková, Patrik Ferro
– asistencia pri fotení: Alicka Vaškovičová
– pomocníci, nosiči  a variči kávičky: Lukáš Berka, Miroslav Dančík
– strážca hradných priestorov: psík Tara 

Fotky šperkov: Kolekcia šperkov „Posvätné spojenie 2019“

';