Novinky

V tejto sekcii nájdete vždy aktuálnu ponuku našich najnovších produktov.

Zlomkové náhrdelníky
14. 10. 2019

Zlomkové náhrdelníky

Pre fanúšikov naturálnejšej formy kamienkov tu máme takéto nádherné 45-centimetrové náhrdelníčky so zapínaním a s predlžovacou retiazkou.

Novinkou sú u nás v takejto forme práve náhrdelníky z kamienka THULIT, SLNEČNÝ KAMEŇ, NEFRIT a TYRKYS.

Z našej ponuky „zlomkových“ kamienkových náhrdelníčkov v dĺžke 45 cm si môžete vybrať aj z minerálov SODALIT, JASPIS ČERVENÝ, FLUORIT, MAGNEZIT, TYRKENIT, OBSIDIÁN VLOČKOVÝ, TIGRIE OKO, LARIMAR, CHRYZOPRAS, ZÁHNEDA.

Viac o náhrdelníkoch, ktoré ešte ponúkame, nájdete aj v sekcii ŠPERKY na našom webe.

A informácie o vlastnostiach jednotlivých kamienkov nájdete v našom lexikóne kameňov. 🙂

11. 10. 2019

Achát Jumbo

Určite hádate, čo sme si to pre Vás nachystali tentokrát. Veľkosťou je asi ako dlaň a môžete ho použiť či už na položenie do priestoru alebo na prikladanie.

Ak Vám línie alebo krúžky na kamienku pripomínajú letokruhy, už asi tušíte o ktorom minerále je reč. Hovoríme o ACHÁTE, ktorý je kameňom racionálneho myslenia, koncentrácie a sústredenia. 


Achát má tiež vlastnosti ochranného kameňa, lieči vnútornú zlobu a posilňuje v nás lásku. ❤️ Účinne pomáha pri bolestiach hlavy ako i nespavosti. Posilňuje imunitný systém, upravuje metabolizmus, zlepšuje trávenie. Je výborným prostriedkom pri žalúdočných ťažkostiach. Dokáže pomôcť pri kožných ochoreniach, regeneruje cievy a posilňuje krvný obeh. Ďalšie použitie podľa farby konkrétneho kameňa.

Viac o vlastnostiach kamienku, o čistení a nabíjaní nájdete na našom webe.

 

Achát Jumbo
Srdiečka z Karneolu
7. 10. 2019

Srdiečka z Karneolu

Máme pre Vás krásne karneolové prívesky, ktoré svojou farbou podčiarkujú krásu jesene a nádherne zasvietia v každom výstrihu. 🙂

Tento energický kameň Vám prinesie do života novú energiu, spája sa s druhou čakrou, s vitalitou, tvorivosťou, kreativitou a životnou silou. Je to kamienok motivácie a pozitívneho prístupu, ktorý nám v živote dodá stabilitu.
Podporuje pamäť, myslenie a posilňuje koncentráciu. Je schopný utíšiť agresivitu, prejavy zlosti a naopak dokáže rozohnať stavy apatie. S týmto kameňom v sebe nájdeme odvahu a pevnú vôľu, zbavíme sa trémy či závislostí rôzneho druhu.
Na fyzickej úrovni dokáže znížiť cukor v krvi, zvýšiť a regulovať nízky krvný tlak. Podporuje imunitný systém, upravuje metabolizmus, a reguluje telesné tekutiny, čím stimuluje aj funkciu obličiek.

Tvar srdiečka🧡 v sebe nesie silnú symboliku lásky, sebalásky a sebaprijatia, taktiež rodiny a priateľstva.

Informácie o čistení a nabíjani si môžete prečítať na našej webovej stránke.

4. 10. 2019

Snár

Sny trvaju krátke okamihy. Každú noc, keď sa človeku sníva, je svedectvom toho, že podvedomie pracuje. Možno najmä počas sna komunikuje s tou väčšou časťou sveta, v ktorej azda nie je čas, ani zánik.

Ľudská duša je stále v činnosti, vo dne aj v noci. To, čo v sne prežívame, patrí tak, ako aj skutočný zážitok, našej duši.
Niektoré sny sú nespracované zážitky zo dňa, niektoré v sebe ukrývajú hlbší význam s odkazom pre nás.  Ak by ste si chceli vykladať svoje sny, začnite si ich najprv zapisovať.

Možno Vám s výkladom pomôže aj tento SNÁR od E.L.H.Račkovej. Obsahuje systematický abecedný zoznam s použitím metód a postupov najstarších i najmodernejších vykladačov snov.

Ak by ste si chceli do spálne zavesiť Lapač snov, aj ten máme v ponuke! 

Snár
šungitové platničky na mobil
30. 9. 2019

Šungitové platničky na mobil

Potrebujete odrušiť a eliminovať elektrosmog na Vašom mobile?

Opäť máme v ponuke obľúbené šungitové plátky. Lepia sa na mobilné zariadenie práve kvôli jeho jedinečnej vlastnosti a tou je odrušovanie a eliminovanie elektrosmogu a nežiadúcich elektromagnetických žiarení, ktoré nepôsobia na naše zdravie príliš prívetivo 🙂 .

Šungit má mnoho pozitívnych účinkov na naše zdravie ako sú napríklad urýchlenie liečenia a posilnenie tela, celkovú harmonizáciu organizmu, detoxikáciu tela či uvoľnenie svalstva a upokojenie.
Viac o šungite si môžete prečítať aj v našom lexikóne kameňov.

27. 9. 2019

Meditačné vankúše

Kvalitné pohánkové meditačné vankúšiky vyrobené na Slovensku 🙂

Pohánkové vankúše sú vhodné ako meditačná či zdravotná pomôcka. Vankúše kopírujú prirodzenú kontúru tela, sú prispôsobivé pohybu počas sedenia/spania, vďaka čomu pomáhajú proti bolestiam hlavy, uvoľňujú krčnú chrbticu, pôsobia upokojujúco a antidepresívne. Vankúšik je možné nahriať na slnku či radiátore a použiť ako prírodný termofor. Prikladaním na bolestivé miesta a opuchy uľavuje od bolesti. Super sa na nich sedí, leží a sú krásnou dekoráciou.

Vnútro je plnené bio pohánkovými šupkami. Obliečka je zo 100% bavlny, vnútorný vankúšik je z ľanového plátna, všetko prírodné materiály. Životnosť pliev vo vankúši je priemerne 2-3 roky, po tejto dobe je vhodné plevy vo vankúši vymeniť. Plevy sú prírodný materiál a vzájomným trením sa opotrebovávajú. Vankúš čo najčastejšie vystavujte na slnko, nech sa dobre vysuší.

Každý kus je ručne vyrobený originál.

Vyrobené s láskou ❤️ na Slovensku.

 

Pozrite si viac meditačných vankúšov a všetko k joge a meditácii. 🙂

meditacne vankuse
Náramok z KORALU
23. 9. 2019

Náramok z KORALU

Ak hľadáte kamienok, ktorý symbolizuje lásku a jednotu, dokonalú harmóniu, tak nech sa páči.

KORAL červený u nás nájdete aj v takejto forme kociek v náramočkoch. ❤️
Patrí medzi ochranné kamene, ktoré boli často využívané na výrobu ochranných talizmanov a amuletov. KORAL nám dodáva silu a energiu, podporuje sexuálnu túžbu. 😉
Po fyzickej stránke posilňuje srdce, cievy, dýchacie orgány a pľúca, pomáha pri chorobách kostí a bolestiach zubov. Zvyšuje nízky krvný tlak, čistí krv.

Je výborným ženským kameňom, pretože podporuje správne fungovanie ženských orgánov, posilňuje materstvo, počas tehotenstva chráni plod v tele matky, posilňuje lásku k dieťaťu. Pomáha tiež pri neplodnosti a menštruačných problémoch a uľahčuje pôrod.

Viac info tu: https://www.krystalia.sk/kamen/koral/

Celú ponuku našich šperkov nájdete na našom webe. 🙂

20. 9. 2019

Amonit

Vedeli ste že amonit má až 400 miliónov rokov?

Je to skamenelina hlavonožca, ktorý žil v období prvohôr a druhohôr v tropických moriach. Fosília vznikla zachovaním pevnejších častí živočícha vo vápenatom segmente a názov dostala podľa egyptského boha slnka ☀️ Amona, ktorý je často vyobrazený s baraními rohmi, na ktoré sa ulita tohto živočícha podobá.

Predstavujú neustály tok energie, zmenu, kolobeh, práve kvôli jej špirálovitej ulite. Je zároveň symbolom pohybu a evolúcie a pripomína nám pominuteľnosť ľudského života.

Vďaka svojmu veku sú nositeľmi obrovského množstva informácií z Matky Zeme a z Vesmíru a na tejto úrovni potom pracuje aj s priestorom, v ktorom sa nachádza.

 

Na našom webe nájdete aj ponuku ďalších kameňov. 🙂 

amonit
Kniha Umenie dýchať
16. 9. 2019

Kniha Umenie dýchať

Nadýchnete sa 22 000-krát za deň. Koľkých nádychov z toho ste si skutočne vedomí? 🙂 Prichádza kniha Umenie dýchať!

Oceňovaný autor bestsellerov Dr. Danny Penman prichádza so stručným sprievodcom k uvoľneniu sa a k objaveniu pokoja v našom neusporiadanom svete, a to práve tým, že si nájdete čas dýchať.

Známe vedľajšie účinky:
– začnete sa viac usmievať
– budete sa menej strachovať
– život Vás nebude tak štvať :).

Rozpustite úzkosť, stres a nešťastie, posilnite svoju myseľ a uvoľnite svoju kreativitu pomocou týchto jednoduchých cvičení.

S kažkou maličkou chvíľkou všímavosti objavíte šťastnejšie a pokojnejšie ja.

Je to naozaj ľahké… presne ako Váš dych…

Môžete si pozrieť aj celú našu knižnú ponuku 🙂

13. 9. 2019

Slon z Pakistanského ónyxu

Tento krásny kúsok z čierneho ónyxu s radosťou čaká na nového majiteľa alebo majiteľku. 🐘

Slon so zdvihnutým chobotom symbolizuje šťastie a prosperitu. Predstavuje silu a odvahu, je taktiež nositeľom hojnosti. Ideálny na umiestnenie do domácnosti. ❤️ Dĺžka sloníka je až 30 cm

Kamienok, je špeciálny druh travertínu, nádherný dar Matky Zeme. Je nositeľom šťastia, ktorý prebúdza vnútornú silu, posilňuje koncentráciu a napomáha osobnostnému rastu. Znižuje preťaženie a stres pri pracovnej vyťaženosti.

Vďaka úžasným vlastnostiam tohoto minerálu sa z neho vyrábajú častokrát aj úžitkové predmety ako mažiariky, misky, poháre a vázy. Aj toto všetko u nás nájdete. 🙂

Pozrite si aj ďalšie výrobky z drahých kameňov. 🙂

pakistanskyonyx_čierny_slon
lepidolit_tromlovany
9. 9. 2019

Lepidolit tromlovaný

Lepidolit je lítiová sľuda a je kamienkom čakier – srdca, hrdla, čela a temena.

Navodzuje vnútorný pokoj a mier, lásku💛, uvoľňuje, posilňuje optimizmus, trpezlivosť, vôľu, samostatnosť, nezávislosť, rozhodnosť, čistotu mysle a citu.
Odstraňuje negatívne vzory a návyky, rôzne traumy a závislosti, zmierňuje stres a depresie, melanchólie – tiež sa mu hovorí „prírodné antidepresívum“.
Ochraňuje auru od negatívnych energií a elektromagnetizmu. Harmonizuje srdcce a rozum.

Na fyzickej úrovni posilňuje imunitný systém, harmonizuje celý organizmus, podporuje funkciu štítnej žľazy, ľadvín a pečene. Odvodňuje, detoxikuje a posilňuje látkovú výmenu a nervovú sústavu 

Z lepidolitu Vám tentokrát ponúkame šikovné, malé, tromlované kamienky o veľkosti cca 3-4 cm, ktoré sú vhodné na bežné nosenie, hoci aj do kabelky👜, či vrecka.

Pozrite si celú našu ponuku kryštálov a minerálov. 🙂

6. 9. 2019

Čakrový prívesok

Zháňate ČAKROVÝ PRÍVESOK na celkovú harmonizáciu, alebo len radi nosíte niečo farebné?

Prívesočky sú v ródiovanom bižutérnom kove a použité sú kamienočky prislúchajúce k jednotlivým čakrám.

O kamienkoch, ktoré sa spájajú s našimi energetickými centrami si môžete čo-to prečítať aj na našom blogu: https://www.krystalia.sk/kamene-a-cakry/.

Už odpradávna ľudia totižto uznávali silu kameňov a využívali ich počas obradov i v bežnom živote. K siedmim energetickým centrám v našom tele, čakrám, vieme priradiť kamene na základe ich vyžarujúcej energie a farby, ktoré dokážu jednotlivé centrá stimulovať. Spriechodnenie a správne fungovanie jednotlivých čakier ovplyvňuje náš telesný, emocionálny i duševný stav. 🙂

Prívesoček si môžete zavesiť na striebornú retiazku, strunku, bavlnenú alebo koženú šnúrku – aj toto všetko u nás nájdete. 🥰

čakrový_prívesok
obsiadian surovina EXCL
2. 9. 2019

Obsidián čierny – surovina

Tento krásny kus kameňa môžete nájsť aj pod názvom „sopečné sklo“. 

Je to vyvretá hornina, ktorá vzniká rýchlym stuhnutím lávy. Má veľmi výrazný lesk a jeho typickými farbami sú – čierna, sivá, zlatistá, hnedá a mahagónová. 

Je to minerál pravdy, ochrany a duchovnej integrity. Prináša nám silu, urýchľuje duchovný a osobný rast. Rozjasňuje myseľ a pomáha nám uvoľňovať negatívne myšlienky. 😉 Tento kameň pohlcuje negatívne energie a ochraňuje naše energetické pole.  

Uzemňuje, prináša nám ochranu a upokojuje zároveň. Symbolizuje spojenie zeme a ohňa 🔥, práve preto, lebo pochádza z horúcej magmy. Pomáha taktiež pri prekrvení celého nášho telíčka, používa sa na prehriatie chronicky studených rúk a nôh.

Zaujímavosťou je, že sa vďaka svojej štruktúre využíval už v dobe kamennej na výrobu rezných nástrojov, ako sú hroty oštepov a na nože. V súčasnosti sa využíva na výrobu čepeľov skalpelov, pretože je ostrejší a kvalitnejší ako oceľ.

30. 8. 2019

Každý deň iná…2019

Letná šperková kolekcia ručne vyrábaných exkluzívnych masívnych náušníc a originálnych náramkov značky KRYSTALIA Šperky srdcom…®

Som Nebo i Zem, More a Súš, som Svetlo aj Tieň. Som Srdečná a Milujúca, Priama a Neprístupná. Som Zvedavá a Pasívna. Prebudená i Spiaca. Som hravé Dieťa aj Múdra Starena. Som Rozprávajúca aj Počúvajúca. Vášnivá a Aktívna, ale aj Stagnujúca a Rúcajúca Všetko, Čo mi Príde do Cesty. Som Zodpovedná a Slobodomyseľná. Som Sestra, Matka, Priateľka. Som Nástrojom i Bábkou, Ohňom aj Vodou. Som tvojím Šťastím i Slzami. Som Život, Láska aj Smrť. Som každý deň Iná…som Žena.

Šperkovú kolekciu tvorí 42 originálnych šperkov (21 náramkov a 21 náušníc). Celú kolekciu nájdete v záložke ŠPERKY: https://www.krystalia.sk/sperk/kazdy-den-ina-2019/

Šperky: Miška Berková, foto: Janka Súkeníková

♥ Každý kus je originál 

aqua aura, bronzit, hematit
Cestovanie s radosťou
26. 8. 2019

Cestovanie s radosťou

Táto osviežujúca zmes éterických olejov od značky PRIMAVERA Vám spríjemní každú cestu autom 🚘.

Vôňa podporuje koncentráciu, pôsobí proti stresu, odstraňuje napätie, osviežuje myseľ, povzbudzuje a vitalizuje, dodáva potrebnú pozitívnu energiu na dlhé i krátke cesty autom.

„Cestovanie s radosťou“ je ovocná, svieža, povzbudzujúca a osviežujúca vôňa grapefruitu🍊, citrónovej trávy🌱 a vždyzeleného ihličňanu z čeľade borovicovitých – Duglasky tisolistej🌲.

Môžete si ju nakvapkať na nejaký savý povrch, drievko, alebo Vám ponúkame aromaprívesky, ktoré poslúžia aj do auta, aj na nosenie pri sebe. 

23. 8. 2019

Aragonit

A týchto roztomilých „ježkov“ poznáte?? 😍 Máme tu pre Vás krásne kúsky ARAGONITOV, vo veľkostiach 3-4 cm a 6 cm.

Tieto čarovné kamienky posilňujú duševnú očistu, rast a napredovanie, učia nás trpezlivosti.

Pomáhajú pri psychických problémoch a rozptýlenej mysli, nepokoji a telesnej slabosti.
Znižujú preťaženie, napätie a stres pri pracovnej vyťaženosti. P

osilňujú zároveň imunitný systém, regulujú činnosť srdca 🧡 a nervového systému. Podporujú rast a stavbu kostí, kĺbov, posilňujú odolnosť organizmu.

Pomáhajú pri problémoch žalúdka a čriev. Zlepšujú tiež schopnosť prijímať a dávať.

Vyvažujú energiu jin a jang. ☯️

Aragonit
Larimar
19. 8. 2019

Larimar – náhrdelník s náramkom

Chcete nosiť LARIMAR a žiadny ešte nemáte?
Larimar je veľmi vzácny a drahý kamienok, ale tieto zlomkové náhrdelníky a náramky sú úplne cenovo prijateľné pre každú žienku.🤩

Larimar je považovaný za kameň nadpozemskej krásy symbolizujúci vnútornú múdrosť. ❤️ Často sa označuje ako „kameň Atlantídy“, lebo vraj v sebe nesie jej múdrosť.  Je symbolom mora (la mar), jeho hĺbky a sily. Prináša nám vnútorný mier, lásku, harmóniu a pozitívne myslenie, lieči srdce a uvoľňuje emócie.
Je silným duchovným kameňom a „sprievodcom duše“, ktorý prehlbuje meditáciu, zvyšuje úroveň vedomia, podporuje komunikáciu s duchovnými bytosťami a uvoľňuje karmické bloky. Pomáha nám prevziať kontrolu nad vlastným životom, podporuje vyjadrovanie a komunikáciu. Ženám prinavracia ich ženskú silu, odkrýva energie Bohyne a posilňuje spojenie s prírodou. Prináša zmeny a učí nás prekonať strach.

Harmonizuje čakru hrdla, srdca, tretie oko, i najvyššiu korunnú čakru. Na fyzickej úrovni ovplyvňuje dolné končatiny a dýchacie orgány, posilňuje pľúca a priedušky, štítnu žľazu a tíši bolesti.

 

16. 8. 2019

Liečiteľské špice

Pripravili sme si pre Vás liečiteľské špice z rôznych liečivých minerálov. 😍

Či už pracujete s kamienkami intuitívne alebo profesionálne, práve tieto liečiteľské špice Vám vedia byť šikovnými pomocníčkami.
Vďaka precíznemu opracovaniu kamienkov a ich tvaru si viete pomasírovať akupresúrne, či reflexné body, môžete ich použiť aj na prikladanie.

Práve sa pozeráte na špice z kamienkov SODALIT, JASPIS ČERVENÝ, AVANTURÍN, TIGRIE OKO, OBSIDIÁN ČIERNY a MAGNEZIT.

Nájdete u nás liečiteľské špice aj z ďalších kamienkov.  Ak by ste si chceli o kamienkoch a ich vlastnostiach prečítať, môžete kliknúť na LEXIKÓN KAMEŇOV: https://www.krystalia.sk/kamene/

Príjemné masírovanie 🙂

Liečiteľské špice
Donuty z Hematitu
12. 8. 2019

Donuty z Hematitu

Nové prívesky na obzore   

Tieto prívesky – donuty sú z Hematitu, ktorý je povrchovo upravený Bizmutom.

Proces sa volá galvanizovanie a kamienok je potom takýto pekne farebný. Na fotke ho vidíte aj s rôznymi komponentami na zavesenie.

A niečo o kamienku: Hematit symbolizuje hmotu, silu, energiu a pevnú vôľu. Je považovaný za silný ochranný kameň, ktorý nás ukotvuje v tele, prináša pokoj a pocit bezpečia a istoty.
Podporuje rozhodnosť a odvahu, aktivizuje naše sily a schopnosť „prežitia“. Na fyzickej úrovni posilňuje najmä srdce a cievy, podporuje tvorbu červených krviniek a pomáha telu absorbovať a ukladať železo. Je to aktivizujúci a „prekrvujúci“ kameň.

O kamienkoch, ktoré predávame sa dočítate aj v našom lexikóne: https://www.krystalia.sk/kamene/

 –

9. 8. 2019

Krištáľové dordže

Priatelia, hľadáte nejakú špecialitku? Jednu takú tu máme – krištáľové dordže. 💛

Dordže je buddhistický meditačný a rituálny predmet a v doslovnom preklade „pán kameňa“.  Je najrozšírenejším a najznámejším energetickým žiaričom východu.
Pôvodne pochádza z Indie. V oblasti Himalájí sú obyvatelia presvedčení o obrovskej liečivej sile dordže a jeho veľkej moci. Je znakom všeobjímajúceho súcitu, ktorý je tou najmocnejšou silou vesmíru, stelesňuje mužský princíp a predstavuje jangovú energiu. Je možné ho použiť aj na liečenie – odstraňuje bolesti a všetky negatívne energie. Výborne účinkuje pri odstraňovaní pocitov menejcennosti a stavov vyčerpania. Pomáha zvyšovať sebadôveru a odvahu. 

O vlastnostiach krištáľu si prečítajte v našom lexikóne: https://www.krystalia.sk/kamen/kristal-brazilia/.

 S dordže zaobchádzame vždy s úctou a rozvahou.🙏

Krištáľové dordže
Náramky z Amazonitu
5. 8. 2019

Náramky z Amazonitu

Exkluzívne náramky liečivého AMAZONITU ponúkame vo viacerých veľkostiach!!

Tento šikovný kamienok nás chráni pred elektromagnetizmom a blokuje zároveň geopatogénne zóny. Pôsobí na svojho nositeľa/nositeľku veľmi upokojujúco, hlavne na nervový systém . Má v sebe obdivuhodnú filtračnú schopnosť, prepája fyzické telo s éterickým. 😉 Udržiava v rovnováhe mužskú a ženskú energiu. Pomáha relaxovať, koncentrovať sa, je výborný pomocník pri nervozite.

Prepája srdcovú čakru s krčnou, teda spája naše pocity s komunikáciou. Podporuje v nás tiež vitalitu, rovnováhu a vyrovnanosť. Posilňuje sebadôveru, nádej a zodpovednosť. Pomáha nám zbaviť sa nepotrebných materiálnych vecí, ktoré nás zaťažujú.  Po fyzickej stránke posilňuje šľachy a kĺby, posilňuje nervový systém, fyzickú výdrž, energiu a srdce. Reguluje taktiež látkovú výmenu a harmonizuje činnosť hypofýzy.

2. 8. 2019

Nový tovar z ÓNYXU

Predstavujeme Vám nový tovar z Ónyxu. Hádajte, čo všetko je na našom novom pultíku.. 

Krásne nové kúsky z pakistanského, čierneho, aj červeného ónyxu 🙂

Medzi favority patrí krásny, veľký SLON vo výške 25 cm, LEV, ktorý má 30cm, ďalej tu nájdete OBELISK, GULE s priemerom od 10 do 20 cm, MAŽIARIKY, DÓZIČKY, SVIETNIKY, SRDIEČKA, MISKY a MIŠTIČKY (10-30 cm) a dokonca aj ŠACH 🙂

Máte naozaj z čoho vyberať..

Nový tovar z Ónyxu
Prívesky a náramky z Rubelitu
29. 7. 2019

Prívesky a náramky z Rubelitu

Jemnučká, nežná krása od Matky Prírody – kamienok RUBELIT 🙂  Patrí medzi jednu z odrôd turmalínu.

Nájdete ho u nás vo forme prívesočku vo veľkosti cca 1,5 cm so striebornou šlupničkou a v náramočkoch, ktoré majú drobné fazetované korálky vo veľkosti 0,4 cm.

RUBELIT symbolizuje nadpozemskú lásku, materskú lásku, vyrovnanosť a harmóniu. Keďže pôsobí na energetické centrum v oblasti srdca, uvoľňuje emočné a psychické bloky, pomáhať spracovať konflikty, pochybnosti a zábrany. Posilňuje energiu srdca, srdečnú činnosť, ❤️ krvný obeh slezinu, pečeň, žlčník, imunitný a nervový systém, čistí krv. Pomáha liečiť hluchotu, poruchy sluchu, regeneruje poškodené a poranené nervy.
Takisto podporuje duševnú stabilitu počas tehotenstva a lásku k dieťaťu. Pomáha aj pri infekciách, hemoroidoch, neplodnosti, menštruačných problémoch, nepravidelnosti aj pri prechode.

26. 7. 2019

Airspray a éterický olej „Dobrý spánok“

Máte problémy so zaspávaním, alebo sa iba potrebujete zrelaxovať po ťažkom dni v práci? 😉

Je tu pre Vás pomoc z prírodnej lekárničky!!

Zmes sa volá „Dobrý spánok“ a obsahuje éterické oleje z LEVANDULE, VANILKY a NEROLI. Prečo práve táto zmes?

Levanduľa nám pomáha relaxovať a zmierňuje napätie,

vanilka príjemne prehrieva a prináša pocit pohody❤️ 

a neroli povznáša a zlepšuje náladu 


Ponúkame Vám:

– jemný sprej v bio kvalite, ktorý môžete nastriekať do priestoru, alebo ho možno použiť ako vankúšový sprej (nezanecháva škvrny). Deťom ho môžete v postieľke nastriekať aj na hračky,


– a éterický olej, ktorý stačí nakvapkať do aromalampy či difuzéra (3-5 kvapiek), alebo ho môžete použiť aj na prípravu kúpeľovej soli na večernú relaxáciu. (Rozmiešajte 10 kvapiek zmesi s 3 lyžicami morskej či himalájskej soli).

 

Airsprej a etericky olej "dobry spanok"
čierna sviečka
22. 7. 2019

Čierna sviečka

Mnohí sa pýtate, či máme čierne sviečky.. Áno, máme 🙂

A to dokonca v dvoch prevedeniach. Jedna je čisto-čierna (vyrobená z parafínu) a tá druhá je kryštalická (vyrobená z palmového vosku). 😉

Ak Vám je sympatický element ohňa 🔥, ako čistiaci nástroj, tak nech sa páči.  Sviečka spútava negatívnu energiu, čistí priestor, aj ľudí v ňom, uvoľňuje, posilňuje vôľu, odvahu a silu a všetky vlastnosti spojené s prvou čakrou. Taktiež ruší vplyv čiernej mágie.

19. 7. 2019

Šamanské orákulum – karty

Máme pre Vás túto zaujímavú NOVINKU – Šamanské orákulum !!!

Legenda hovorí, že ešte predtým, ako tu bol čas, ako tu bola reč, tu boli posvätné symboly – Medicínsky kruh, Kliatba, Orol, Jaguár a ostatné – a dôverne k nám prehovárali. Vo svojich nespočetných prejavoch nám ponúkali nádej, vyzývali k opatrnosti, upozorňovali na príležitosti, inšpirovali ku tvorbe, privolávali silu a ukazovali vedenie. 

Posvätné symboly patria do ríše archetypov a kolektívneho nevedomia. Traja majstri – učitelia a liečitelia – Alberto Villodo, Colette Baron-Reid a Marcela Lobos – spojili svoj talent a svoju múdrosť, aby tak v MYSTICKÉM ŠAMANSKÉM ORÁKULU otvorili bránu do ríše posvätných symbolov.

Tieto čarovné praktické kartičky majú v sebe úžasnú silu, príďte si ich ku nám obzrieť 🙂

šamanské orákulum
citrín náušnice striebro
15. 7. 2019

Citrín – strieborné náušnice z pravého citrínu

Aj takéto exkluzívne náušničky plné slnka, lásky, optimizmu a blahobytu sa objavili u nás v predajničke. ☀️💛☀️💛☀️

Tieto parádne šperky z kamienka CITRÍN už čakajú na svoju novú majiteľku 🥰🥰🥰 Každý pár je ručne vyrábaný a patria k tvorbe s názvom „Šperky srdcom.“ Nečudo, veď každý jeden šperk z našej dielničky je do detailov premyslený a precítený. 😇 A keďže platí staré známe „v jednoduchosti je krása“ nevieme sa na tieto skvosty vynadívať. 😍😍😍

CITRÍN stelesňuje liečivé energie pochádzajúce z Matky Zeme, ktoré môžme prirovnať k liečivej sile Slnka. ☀️ Môžeme si jeho energiu doplniť tu dole aj takýmto spôsobom. 😎

Prebúdza v nás vnútornú silu, štartuje ozdravné procesy organizmu. Rozžiaruje a harmonizuje naše centrum tela – čakru solar plexus, prináša nám do života nové energie.

Viac o citríne

12. 7. 2019

Vypoťte své modlitby (Gabrielle Roth)

Predstavujeme Vám knižočku „VYPOŤTE SVÉ MODLITBY“ s podtitulom „Pět rytmů naší duše“.

Medzinárodne uznávaná pohybová a divadelná umelkyňa Gabrielle Roth nám touto formou ponúka pomoc ako rozvinúť vlastný extatický potenciál. Kniha je sprievodcom piatich univerzálnych rytmov, ktoré sú spúšťačom hlbinného pohybu našej duše. 

PLYNUTIE je rytmom ženských mystérií.
STACCATO skúma mužské mystériá.
CHAOS nás všetkých vyzýva k integrácii týchto princípov do prúdu našej osobnej energie.
LYRIKA je rytmom tranzu a sebarealizácie.
V POKOJI, matke všetkých rytmov hľadáme útočisko v prázdnote, ktorá sa nachádza v každom z nás.

Nájdete tu plno praktických inštrukcií a odhaľuje prosté a zároveň hlboké metódy integrácie duchovnej praxe do každodenného života.

 

Vypoťte své modlitby (Gabrielle Roth)
Maslicky na kociarik
8. 7. 2019

Mašličky na kočiarik

Aj takéto rozkošné, ručne vyrábané mašličky na kočiarik máme v ponuke. 🎀

Či už máte nový prírastok v rodine alebo hľadáte drobný darček pre novú dušičku na ochranu a lásku❤️, tak nech sa páči 🙂

Vyrábané s láskou na Slovensku.

 

5. 7. 2019

Čakrové kamene

„Napiekli“ sme pre Vás takúto ČAKROVÚ tortičku 🎂 na drevenom podnose KVETU ŽIVOTA. 😍

Recept na tortu? Pridali sme lásku, radosť a kamienky podľa jednotlivých čakier:

1. OBSIDIÁN ČIERNY
2. MESAČNÝ KAMEŇ
3. CITRÍN
4. CHRYZOPRAS
5. CHALCEDÓN
6. LAPIS LAZULI
7. KRIŠTÁĽ


K jednotlivým čakrám prislúchajú samozrejme aj iné kamienky, príďte si sami vybrať . Radi Vám pri výbere jednotlivých kamienkov poradíme.

Čo sa týka farieb prislúchajúcich k jednotlivým čakrám, sú nasledovné:

1. červená, čierna (všetky farby zeme – sivá, hnedá, „tehlová“)
2. oranžová, „marhuľová“
3. žltá, zlatá
4. ružová, zelená
5. bledomodrá, modrá
6. indigová, tmavomodrá, fialová
7. fialová, biela

O jednotlivých kamienkoch si môžete prečítať v našom LEXIKÓNE KAMEŇOV na webe – po rozkliknutí linku:
https://www.krystalia.sk/kamene/, alebo viac info o kamienkoch k jednotlivým čakrám nájdete aj v našom článku.

 

 

Čakrové kamene
USB solna lampa
1. 7. 2019

Soľná USB lampička

Chcete si spríjemniť svoje pracovné prostredie, izbičku, alebo hľadáte darček pre blízkych do kancelárie? Aj takéto parádne USB lampičky z Himalájskej soli nájdete u nás 😍.

Soľné lampy sú vyrobené z vybraných kryštálov Himalájskej soli najlepšej kvality a farby.  Zahriatím uvoľňujú záporné ióny, pohlcujúce elektrosmog. Blahodárne pôsobí taktiež na alergikov, astmatikov a ľudí s oslabenou imunitou.

Soľná lampa nie je určená do prostredia so zvýšenou vlhkosťou, práve preto, lebo vlhkosť pohlcuje. Je určená do interiéru ako estetický a milý doplnok, ktorý vytvára príjemnú atmosféru. 🙂

28. 6. 2019

MALA náhrdelníky

MALA alebo JAPA MALA („japa“ = duchovná prax) je pomenovanie pre modlitebné korálky, ktoré sa už odnepamäti používajú pri meditácii. Sú snáď najstarším modlitebným nástrojom a vychádzajú z nich i modlitebné pomôcky iných náboženstiev, napríklad kresťanský ruženec.

Malu tvorí zväčša 108 základných korálok a jedna hlavná korálka (tzv. „guru bead“), ale môžu obsahovať aj iný počet. „Guru“ alebo majstrovská korálka symbolizuje vďačnosť a jednotu s vesmírom, dôveru a ochranu, ale označuje tiež začiatok aj koniec opakovania mantry. Guľaté korálky aj okrúhly tvar maly symbolizujú večný kolobeh života, jeho cyklickosť a obnovu.

Mala sa tradične využíva ako pomôcka na počítanie mantier alebo na sústredenie sa na dýchanie počas meditácie. Je nielen užitočným, ale i krásnym meditačným nástrojom, ktorý sa dodnes teší veľkej popularite. Maly z drahých kameňov či drevených korálok sa nosia aj ako náhrdelníky, aby nám pripomínali náš zámer a ochraňovali nás. 


Na objednávku pre vás radi vytvoríme aj MALU podľa vašich predstáv

Handmade MALY, ktoré sme už pre Vás vyrábali, nájdete aj v našom FB albume.

 

mala nahrdelniky
salvia biela
24. 6. 2019

Šalvia biela – vykurovadlo

Máte potrebu očistiť si energeticky svoj domov? Či už ste sa presťahovali, alebo ste prekonali nejakú chorobu, alebo Vám niekto blízky odišiel.. aj toto sú dôvody, kedy môžete cítiť, že v priestore je Vám ťažšie a potrebuje trošku očistiť..

Sú viaceré možnosti ako to urobiť, pred sebou máme útlu knižôčku „Energetická očista domova“ od Georga Hubera, ktorý píše o očiste podľa 4 živlov. Živel vzduch je zastúpený bylinkami a vykurovadlami. Najsilnejším vykurovadlom je Šalvia biela, ktorá má naozaj veľkú očistnú moc. Je to posvätná bylina amerických indiánov, ktorí verili, že vyháňa zlých duchov👻. Vďaka svojím silným čistiacim účinkom urýchľuje hojenie.

V predaji máme šalviu aj očistné sviečky zo šalvie a palmového vosku

21. 6. 2019

Myšlienky srdca – motivačné karty

Priatelia,  je ten správny čas naladiť sa do každého nového dňa.

„MYŠLENKY SRDCE“ od známej autorky Louise L. Hay sú inšpiratívne karty, ktoré Vás „nakopnú“ a nasmerujú Vašu myseľ tam, kam potrebujete. 😉 Samozrejme, kartičky sa vďaka ich šikovnej veľkosti dajú šupnúť do kabelky a môžu nám rozjasňovať aj priebeh dňa.

Vizualizujte si, ako sa všetky Vaše obmedzenia jedno po druhom strácajú, pokiaľ nebudete v bezpečí a uzdravení. Vedzte, že bez ohľadu na to, čo sa deje vo Vašom živote, bez ohľadu na to, aké ťažké veci sú – v samotnom strede Vášho JA ste v bezpečí a celiství. A navždy budete. ☺️

Rozložte tieto kartičky po Vašom byte, či dome, v aute alebo v práci alebo kdekoľvek inde, kde ich často uvidíte. Ponúknite ich priateľom a rodine, aby ste tak mohli šíriť radosť. Každé ráno meditujte s inou kartou a vneste tak do svojho dňa pozitívnu energiu.☀️

 

Myslienky srdca Louise Hay
naramok labradorit
17. 6. 2019

Labradorit – mini náramky

A čo takto kamienok transformácie? 😍 Chcete niečo zmeniť a potrebujete s tým trošičku pomôcť? 😉

Tieto fazetované mini náramočky z minerálu LABRADORIT Vám môžu byť vždy „poruke“. 

Sú sprievodcami na ceste premeny. A nie, nie, názov nezískal podľa známej rasy psíka, ale podľa kanadského východného pobrežia Labrador, kde bol objavený. 😉

LABRADORIT nám prináša do života múdrosť, je to silný ochranný kameň, ktorý nám prináša nové myšlienky a nápady a pomáha nám ich aj zrealizovať. Podporuje intuíciu, aktivuje naše tretie oko, vyjadrovacie schopnosti a pomáha nám objaviť dary, ktoré v sebe máme.

Po fyzickej stránke upravuje metabolizmus, tíši bolesti pohybového aparátu, vyrovnáva hladinu hormónov. Preventívne chráni pred nachladnutím a stabilizuje srdcový rytmus. 💙

No a čo sa týka „vizuálu“ – náramočky sú jemnučké, veľkosť korálky je 0,4cm, nádherne vyznejú, keď ich je viac pokope. 🙂

O kamienku si môžete prečítať aj v našom lexikóne.

14. 6. 2019

Čakrová sviečka

Poznáte poradie farieb dúhy? Nie? Môžete ich práve vidieť na týchto „hviezdnych“ ČAKROVÝCH SVIEČKACH.

🌈 Čakry a dúha? To je ale náhodička, čo poviete? 😉

Rozjasnite si priestor, v ktorom trávite čas takýmto krásnym, očistným nástrojom. Oheň ako čistiaci element harmonizuje, uvoľňuje, „páli to staré“. Farby, prislúchajúce jednotlivým energetickým centrám liečia a presvetľujú.

Povenujte si chvíľu pre seba, zapáľte si sviečku, zameditujte si, uvoľnite sa a vnímajte, koľko farebnej krásy máme okolo seba – a to každý jeden deň. 🙂

cakrova sviecka
privesok manganokalcit
10. 6. 2019

Prívesky z Manganokalcitu

Aj takéto rozkošné prívesky z kamienka MANGANOKALCIT sa už nevedia dočkať novej majiteľky 🙂

Kamienok patrí do skupiny vápencov, konkrétne tých ružových.☺️ 

Už len svojou jemnulinkou farbou sa spája s jemnými energiami a emóciami, teda pozitívne vplýva na srdcovú čakru.

Udržiava spojenie s anjelmi a posilňuje komunikáciu s nimi. 😇  Je to kameň odpustenia, pomáha nám zbaviť sa smútku, ktorý sa zmocnil nášho srdiečka v minulosti a prináša nám nepodmienenú lásku. ❤️ 

Je výborným pomocníčkom, ak sa učíme prijímať seba takých, aký sme. Uvoľňuje nervovú sústavu, potláča napätie a úzkosť. Láskyplná energia manganokalcitu jemne odstraňuje odpor.

Tento krásny prívesok si môžete zavesiť na koženú šnúrku, striebornú retiazku, strunku alebo bavlnenú šnúrku.

 

7. 6. 2019

Ženské príbehy (zostavila Lilia Khousnoutdinová)

Milé žienky, tiež niekedy zabúdate, že ste Ženy – úžasné bytosti plné Sily?

Je v poriadku prechádzať rôznymi druhmi emócií, pozorovať ich a dokonca si ich aj užiť – či už sú príjemné, alebo nepríjemné. 

Máme pre Vás knižnú novinku u nás v predajničke – silné príbehy žien, ktoré sa otvorili svetu, nebáli sa o sebe hovoriť a tým prešli procesom liečenia. ❤️

Príbehy, ktoré sú smutné a veselé, inšpirujúce a desivé, autentické a osobné. Rozprávajú úprimne o veciach, ktoré sú mnohokrát tichým tabu.

Poznajte vnútornú krajinu Ženy! Nájdete tu príbehy dievčaťa, milenky, matky i stareny.

Knižky zostavila autorka Lilia Khousnoutdinová.

Kniha „Ženské príbehy“ s podtitulom Cyklická cesta životom obsahuje témy ako menštruácia, záhada ženskej sexuality a širokú paletu pôrodných príbehov.

V knihe „Ženské príbehy 2“ s podtitulom Keď hovorí telo obsahuje témy Milenka/Manželka/Vdova, Telo, Dcéra/Rodina, Matka/Bezdetná/Deti.

Odporúča dvanásť z desiatich žien 😂

Príjemné čítanie.

zenske pribehy
aqua aura náramok
3. 6. 2019

Aqua aura východu slnka – krásne fazetované náramky

A opäť sme pilne navliekali 😃 a pripravili sme pre Vás s láskou a radosťou tieto „slniečkové“ náramočky AQUA AURY VÝCHODU SLNKA 😍😍😍 Nosením na rúčke si privodíte pomyselné slnečné lúče, radosť a nadšenie.

AQUA AURA je zaujímavý minerál – je to vlastne kremeň, na ktorý sú nanášané drahé kovy, v tomto prípade zlato a platina. 🥰 Z tohto spojenia vzniká silná energia, s ktorou prichádza do našich životov vždy niečo nové. Tento výnimočný kameň posilňuje duchovné schopnosti aj komunikáciu a prináša mier do duše. Spája sa s čarkou solar plexus, po fyzickej stránke pôsobí pozitívne na trávenie a metabolizmus.

Zažiarte nielen svojím vnútorným svetlom, ale aj krásnym žiariacim šperkom. 😉💛

Viac o aqua aure

27. 5. 2019

Karty posvátné síly od Anny Stark

Hľadáte vedenie na Vašej duchovnej ceste, nástroj, ktorý podporí Vašu intuíciu alebo len skvelé vykladacie karty na každý deň? 🥰🤩

KARTY POSVÁTNÉ SÍLY Vám prostredníctvom totemových zvierat 🐻🦊🦉🐍🐎🦅🦌, mýtických a duchovných bytostí, posvätných symbolov a mandál prinesú liečivú energiu a otvoria Vaše srdce novému porozumeniu, možnostiam a múdrosti. 💜 KARTY POSVÁTNÉ SÍLY pozdvihnú Vašu energiu samy osebe. ☺️ 

Texty v mini príručke Vás potom podporia, aby ste žili intuitívnejšie a viac v súlade s prirodzeným rytmom života. A nechýbajú ani afirmácie, meditačné cvičenia 🧘‍♀️🧘‍♂️ a jednoduché techniky na posilnenie Vašich samouzdravovacích schopností a prebudenie úžasnej tvorivej sily, ktorá drieme v každom z nás.

Práve tieto šikovné kartičky Vám môžu byť nápomocné, či už hľadáte odpovede na otázky alebo len jemné nasmerovanie. Veľkosťou sú tak akurát do kabelky alebo taštičky. 😉😘

karty posvátné síly anna stark
svadobné šperky krystalia šperky srdcom
21. 5. 2019

Svadobná kolekcia šperkov „Posvätné spojenie“

V Deň Posvätného Spojenia, vychutnaj si žena krásu a jedinečnosť tejto prastarej tradície. Načúvaj oslavným piesňam, ktoré ti Matka Zem tíško šepoce. Poďakuj jej, precíť jej radosť a vnímaj život, ktorým tvoje telo napĺňa. Popros Oheň, nech rozpáli tvoju vášeň, Zem, nech prinesie ti silu, popros Vodu, nech je svedkom prijatia tvojho posvätného sľubu a Vzduch, nech prinesie ti Požehnanie. A keď ozdobená, v slávnostných šatách postavíš sa pred svojho Milovaného a vašu Lásku uctíš vyslovením posvätného Áno, pocítiš, že Láska v tebe je Živá. Navždy.

Kolekciu tvorí 5 šperkových sád (náhrdelník, náramok a náušnice). Fotenie svadobnej kolekcie prebiehalo v čarovných priestoroch Považského hradu 

Veľké ĎAKUJEM všetkým, ktorí sa spolupodieľali na tvorení:

– šperky: Miška Berková
– modelky: Janka Súkeníková, Elenka Vaškovičová, Miška Berková
– zapožičanie svadobných šiat: Alicka Perényi, Danka Malíková, Silvia Smatanová, Ivanka Mariášová.
– make-up: Ľubka Suchomelová, Evka Matiová
– fotografie: Deniska Svrčková, Patrik Ferro
– asistencia pri fotení: Alicka Vaškovičová
– pomocníci, nosiči  a variči kávičky: Lukáš Berka, Miroslav Dančík
– strážca hradných priestorov: psík Tara 

Fotky šperkov: Kolekcia šperkov „Posvätné spojenie 2019“

';