Novinky

V tejto sekcii nájdete vždy aktuálnu ponuku našich najnovších produktov.

10. 2. 2024

Chcete pracovať u nás v Krystalii?

Uvažujete nad novou prácou? 🤔 Máte radi predajničku Krystalia a viete si predstaviť, žeby ste tu pracovali? 🤩 Tak zbystrite svoj 👀 a poďte sa pozrieť na ponuku, ktorú pre Vás máme.

Hľadáme do nášho obchodíku šikovnú predajkyňu/šikovného predajcu na polovičný TPP s nástupom ihneď! 

💜 Radi privítame kohokoľvek, kto má chuť učiť sa nové veci a byť plnohodnotnou a stabilnou súčasťou nášho tímu. Znalosti a prax v odbore sú samozrejme vítané, ale nie sú podmienkou.

Náplň práce: Maloobchodný predaj, práca s registračnou pokladnicou, komunikácia so zákazníkmi, starostlivosť o predajňu, aranžovanie tovaru, poradenstvo a odborný predaj, administrácia webu a sociálnych sietí, fotografovanie a úprava fotiek, e-mailová komunikácia, práca s rezervačným systémom.

Osobnostné predpoklady:
* osobný vzťah k tematike, ktorou sa zaoberáme
* príjemné vystupovanie
* komunikatívnosť
* zodpovednosť
* pracovitosť
* tvorivosť
* lojálnosť
* chuť učiť sa nové veci

Požadované zručnosti: vodičský preukaz typu B, počítačové znalosti – základné počítačové zručnosti, práca na internete, MS Word, MS Excel, sociálne siete – Facebook, Instagram.

Životopis spolu s motivačným listom nám doručte osobne do predajne KRYSTALIA, alebo nám ho zašlite mailom na krystalia@krystalia.sk najneskôr do 25.2.2024. 

S vybranými záujemcami bude realizovaný osobný pohovor.

Ďakujeme. 🙏 S láskou Vaša KRYSTALIA 😘
5. 2. 2024

Pakistanský ónyx anjel

Anjel je vo feng shui symbol ochrany, porozumenia, lásky a láskavosti.
V našej predajničke máme pre vás v ponuke nádherné skvosty a to anjelov z Pakistanského ónyxu. 

Pakistanský ónyx je zvláštny druh travertínu a svojou zaujímavou kresbou je veľmi krásny. 😉 Obsahuje v sebe rôzne odtiene béžovej, svetlozelenej až červenohnedej farby. Máme aj jednofarebného bieleho. 😘

Pomáha prísť na podstatu problémov, lepšie sa koncentrovať – pomáha nám udržať si disciplínu a zlepšuje schopnosť prijímať a dávať. 👍🤝

Zvykne sa dávať mladým ľuďom 👫 na prahu dospelosti, pretože pomáha preklenúť obdobie medzi detstvom, pubertou a dospelosťou. 🥰

Učí zodpovednosti za svoj život. Pomáha pri problémoch s pokožkou, pri vypadávaní vlasov, je výborný pre oči, mozog, centrálnu nervovú sústavu, srdce a zuby.🍀🧠❤️

Ónyx ochraňuje pred negativitou, pred urieknutím, pred zlými silami zároveň aktivuje silu a oporu v náročných chvíľach, upokojuje psychiku v čase stresu.

Je to skvelý darček pre tých, ktorých máte v srdiečku.

Pakistanský ónyx anjel
Selenit dvojsvietnik
2. 2. 2024

Selenit dvojsvietnik

Dvojsvietnik zo selenitu pozostáva z dvoch častí. Každá je v tvare slzy. Jedna z bieleho a druhá z oranžového selenitu. Dajú sa použiť každá zvlášť, alebo spolu, kedy vytvárajú jin a jang.


Jin a Jang je vyjadrením síl tvoriacich kozmos – tvorenie, prijímanie, prehlbovanie, trvanie, prenikanie, zjednocovanie, naplňovanie a podporovanie. Symbol kúziel života proti zlým silám. 👌😍

🟠 Jin – tmavšia časť (akoby tmavší aspekt) – mesačné svetlo, ženský aspekt, pasívny, korešponduje s nocou, symbolizovaný vodou a zemou.

⚪️ Jang – svetlejšia časť (akoby ten svetlejší aspekt) – slnečné svetlo, mužský aspekt, aktívny, korešponduje s dňom, symbolizovaný ohňom a vetrom.

29. 1. 2024

Éterický olej Tea Tree

Éterické oleje majú pozitívny vplyv na našu psychiku, aktivujú zmysly a posilňujú telo. Majú široké uplatnenie v domácej aromaterapii, v starostlivosti o telo a pokožku.


Éterické oleje môžeme využiť mnohými spôsobmi. Je možné ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, kúpeľov, vonných prípravkov či do aromalampy. 😉

Éterické oleje sú prírodné, vysoko koncentrované, prchavé, horľavé látky, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje sa nepoužívajú priamo na pokožku. Výnimkou je Levanduľa a Tea Tree.

Spomínaný Tea Tree (čajovník) pôsobí dezinfekčne a dobre hojí drobné poranenia. Antivírusové a protiplesňové účinky z neho robia výborného pomocníka domácej lekárničky.

Éterický olej Tea Tree
Orákulum bohyní
26. 1. 2024

Orákulum bohyní

V tomto balíčku kariet je vytvorený most medzi mystikou a pozemským životom a naviac ponúka cestu k naplneniu vašich snov.


Colette Barón-Reid je svetovo uznávaná žena 👱‍♀️ na vykladacie karty, preto sa môžete pokojne usadiť zapáliť sviečku 🔥 a zveriť sa do rúk 🫶 bohýň, ktoré napovedia vášmu mysleniu v živote a povedú Vás tým správnym smerom . 🙏☘️

Nájdete tu posilujúce, vylaďujúce a inšpirujúce interpretácie 52 bohýň 🌟
z najrôznějších kultúr. 🧖‍♀️🙍‍♂️🌞🌙

Bohyňa ciest vás volá nasmeruj sa na cestu… Artemis ponúka, že povedie váš šíp… a Ceridwen vás vyzýva, aby ste verili potenciálu a možnostiam vášho života.

22. 1. 2024

Labradorit

Mystický labradorit je silný ochranný kameň, ktorý nám prináša do života vnútornú múdrosť. Je tiež známy ako „kameň premeny“.

 

Priťahuje svetlo a prináša vždy niečo nové – najmä v podobe nových myšlienok a nápadov. Posilňuje fantáziu, zlepšuje intuíciu a zvyšuje senzibilitu. Pomáha nám zapamätať si sny 😴 a otvára tretie oko – naše duchovné videnie. 👌🙂

Labradorit pracuje aj s našou minulosťou. Lieči totiž karmické bloky a odkrýva nám Dary, ktoré si so sebou nesieme. Zlepšuje naše vyjadrovanie, mierni stres a strach, uzemňuje a ako duchovný sprievodca nám pomáha v dosahovaní vytýčených cieľov. 😉

Na fyzickej úrovni urýchľuje metabolizmus, posilňuje imunitný systém a znižuje krvný tlak. Uvoľňuje svaly a napätie, tíší bolesti pohybového aparátu, chrbtice. Upravuje tiež hormonálnu rovnováhu. 😍

Labradorit
Telová sviečka
19. 1. 2024

Telové svíce kniha

Už starý Slovania, Kelti a Indiáni  používali stočenú horiacu kôru, alebo bambus na vyťahovanie zápalu a bolestí z tela. 

 

V dnešnej modernej úprave sa používajú telové 👥, ušné 🦻 a turbo sviečky.
Sú to duté trubičky, z prírodných materiálov, namočené vo včelom vosku. 🐝
Pre zväčšenie účinku sa pridáva kurkuma pre svoje protizápalové účinky.🥰

Vďaka podtlaku, ktorý vo svieci vzniká, sa uvoľní zablokovaná energia a tým uvoľní samoliečebnú energiu tela. 👀

Vyskúšajte sviečkovanie.😉
Ublížiť Vám to nemôže, keď dodržiavate návod a pokyny.👩‍❤️‍👨

Prídite si vybrať k nám do predajničky máme rôzne druhy. Nápomocná vám môže byť aj kniha Telové svíce od Michala Ježka.

15. 1. 2024

Prívesky z minerálov

Je vaším obľúbeným kameňom krištáľ, ruženín či ametyst?  A chceli by ste ho mať stále pri sebe? V tom prípade, čo by ste povedali na špice z týchto kameňov? Dajú sa nosiť, buď ako prívesok okolo krku, alebo sú vhodné aj ako prívesok na kľúče. 

 

Čo vám prinesú do života tieto minerály? 🙂
💜 AMETYST – má liečivú, ochrannú a očistnú silu. Očisťuje auru. Harmonizuje čakru tretieho oka a korunnú čakru. Prináša lásku, svetlo a harmóniu do medziľudských vzťahov.
🧡 RUŽENÍN – je kameňom lásky, priateľstva, rodiny a mieru. Je to liečivý minerál, ktorý harmonizuje srdcovú čakru, učí nás sebaláske a sebaprijatiu. Lieči vzťahy medzi partnermi a vnáša harmóniu do vzťahov priateľských i rodinných.
💛 KRIŠTÁĽ – čistí naše telo a odstaňuje nerovnováhu a blokády. Lieči komplexne celé telo, harmonizuje všetky energetické centrá. Prináša nám do života svetlo a liečivé vibrácie.

Prívesok
Ruženín
12. 1. 2024

Ruženín špice

Ruženín je kameň lásky a mieru.  Je jedným z najdôležitejších na prácu so srdcovou čakrou. Dokáže nás veľa naučiť o skutočnej podstate lásky, pretože srdce otvára a čistí. Je výborný v prípade obdobia krízy, alebo na liečenie tráum. 

 

Ak si k sebe chcete pritiahnuť lásku nemusíte už ďalej hľadať. 💃💑 Položte si tento kameň vedľa postele, alebo do rohu svojho bytu a bude k vám priťahovať nové vzťahy. 🌸 Ruženín je výborným pomocníkom na premenu negatívnej energie na milostné vibrácie. Posilňuje empatiu a citlivosť na všetko krásne. 🌺

Máte vy alebo niekto koho poznáte ranené city? Toto je najlepší liečiteľ! 🌷Hojí zlomené srdce, či bolesť zo straty. 💟 Okrem toho vám pomôže milovať a prijať seba samého. 🥹

Na fyzickej úrovni posilňuje srdce, obehový systém, ľadviny a podporuje plodnosť. 🤰 Ideálne je nosiť ho pri srdci, alebo ho mať v priestore. 😊

 

8. 1. 2024

Anjel

Zdravíme váz z Krystalie v novom roku. Želáme vám, nech rok 2024 je zdravý, šťastný, spokojný a plný lásky. Nech vás na každom kroku ochraňuje a sprevádza váš anjel strážny.  

 

Ak cítite, že by ste chceli mať svojho anjela zhmotneného aj u vás doma na poličke, zastavte sa v našej predajničke. Otvorené máme od pondelka 8.1. od 10:00 do 17:00. Čaká tu na vás bohatý výber. 😉

Tešíme sa na vás aj v novom roku – na milé stretnutia, rozhovory, okamihy, usmiate tváre. 🙂

Anjel
';