Novinky

V tejto sekcii nájdete vždy aktuálnu ponuku našich najnovších produktov.

opál_zelený_jumbo
9. 7. 2020

Zelený opál

Poznáte kameň ZELENÝ OPÁL?

Ak nie, príďte sa naň osobne pozrieť do našej predajne. Je fakt nádherný.

A ak áno, určite nám dáte za pravdu. 🙂

Krásny kameň, ktorý hrá farbami prírody. Otvára a lieči čakru srdca a solar plexu. Je to minerál dobrej nálady, uvoľnenia, otvorenosti a prejavených citov. Necháva prehovoriť srdce 💚 a opäť nájsť zmysel života, uvoľňuje bloky v myslení a jednaní. Podporuje pokojný spánok, znižuje horúčku a očisťuje organizmus od škodlivých látok a nečistôt.

Pomáha pri pečeňových a obličkových problémoch.

Ponuku ďalších kamienkov nájdete tiež na našom webe.

6. 7. 2020

Knihy od OSHA na dobré ráno i dobrú noc

Tip od nás na každodenné čítanie, priatelia.  Známe „oshovky“ sú zdrojom múdrostí, tak prečo si nimi nespríjemniť ráno, aj večer? 😉

Kniha „NA DOBRÉ RÁNO“ 🌞 na začiatok dňa ponúka možnosť začať deň s pokojnou a sústredenou mysľou. Stačí, keď si každé ráno prečítate riadky určené na tento deň. Už samotné jej čítanie je rozjímanie. V skutočnosti ani nie sú také dôležité samotné slová, ale skôr to, čo sprostredkúvajú. Stačí sa na ne ráno naladiť a umožniť tak vášmu dňu, aby sa odvíjal vedome a harmonicky. 🙏

Kniha „NA DOBRÚ NOC“😴 vás zase naladí na dobrý spánok. 🙂 Pretože činnosť, ktorú robíme večer, priamo ovplyvňuje kvalitu nášho spánku. Odporúčame preto upriamiť svoju pozornosť do takejto šikovnej knižočky a prečítať si zopár riadkov, posolstvo, ktoré vás prenesie spoločne so svojou mysľou do príjemnej reality svojho vnútra. 

Zo širokej ponuky našich kníh si môžete vybrať priamo u nás  v predajni, ale inšpiráciu nájdete aj na našom webe. 🙂

osho_na_dobré_ráno_na_dobrú_noc_kniha
turmallin cierny nausnice
2. 7. 2020

Náušnice z čierneho turmalínu

Vždy aktuálny kamienok – TURMALÍN ČIERNY, ktorý nájdete aj pod názvom SKORYL, je jeden z veľmi často vyhľadávaných ochranných minerálov. 😉

A práve v takýchto krásnych, jednoduchých náušničkách, ktoré môžete nosiť každý deň, 😊 ho u nás nájdete. Vyrobili sme ich pre Vás v našej dielničke. Náušničky sú v chirurgickej oceli a kamienky sú v opracovanej – tromlovanej forme.

Turmalín podporuje tok energie v našom tele a očisťuje bloky v energetických dráhach. Symbolizuje šťastie a pokoj. 🙏

Je zároveň uzemňujúci, uvoľňuje obavy a staré vzorce. Posilňuje sebavedomie a odvahu, podporuje jasné, racionálne a logické myslenie.

Viac o turmalíne sa dočítate v našom lexikóne kameňov.

Ponuku našich ďalších šperkov nájdete tiež na webe.

 

29. 6. 2020

Jantárový prsteň v striebre

Určite hádate, čo za prekrásny, medíkový minerál je v tomto striebornom prstienku.

Zlatistý JANTÁR (skamenelá živica) je často označovaný ako minerál šťastia,  ktorý prináša nádej, silu, pokoj, naplnenie túžob a dôveru. Posilňuje naše vôľové vlastnosti, prináša múdrosť a posilňuje altruizmus. Je ochranným kameňom, ktorý podporuje meditáciu, duchovnú prácu a pozitívne myslenie. ☀️

Jantár u nás nájdete aj vo forme náušničiek, príveskov, v surovom, aj opracovanom stave. 😉 


Viac o tomto kamineku sa dočítate v našom lexikóne.

 

jantra prsten
kožené_púzdro
25. 6. 2020

Kožené púzdro

Niečo na drobnosti?🧷🔑📎💄

Vložte to všetko do tohto koženého púzdierka do kabelky 👜, či batohu, alebo si z toho môžete urobiť peňaženku na drobné peniažky.

Sú dovážané z Indie a sú ručne maľované.

Vrchný materiál je koža, vnútro polyester, zapínanie je na zips.
Rozmery: 7,5 * 11,5 * 5 cm.


Viac z nášho doplnkového tovaru nájdete tiež na našom webe. 

22. 6. 2020

Čakrové sviečky

Poznáte poradie farieb dúhy?🌈 Nie? Môžete ich práve vidieť na týchto čakrových sviečkach.

Rozjasnite si priestor, v ktorom trávite čas takýmto krásnym, očistným nástrojom. Oheň ako čistiaci element harmonizuje, uvoľňuje, „páli to staré“. Farby, prislúchajúce jednotlivým energetickým centrám liečia a presvetľujú.

Povenujte si chvíľu pre seba, zapáľte si sviečku 🕯, zameditujte si,🧘‍♀️ uvoľnite sa a vnímajte, koľko farebnej krásy máme okolo seba – a to každý jeden deň.

Sviečky na obrázku sú v rozmeroch, menšia 11 cm a väčšia 22 cm. V ponuke ešte máme aj štvorcové a hviezdičkové a každú jednu farbu čakry osobitne. 

Pozrite si aj iné sviečky, ktoré máme v ponuke. 

čakrové_sviečky
labradorit_surovina
18. 6. 2020

Labradorit surovina

Obľubujete surové kamienky? Ak áno, tak máme niečo práve pre vás !!

Mystický labradorit je silný ochranný kameň, ktorý nám prináša do života vnútornú múdrost a je tiež známy ako „kameň premeny“, ktorý priťahuje svetlo a prináša vždy niečo nové – najmä v podobe nových myšlienok a nápadov.

Posilňuje fantáziu, zlepšuje intuíciu a zvyšuje senzibilitu. Pomáha nám zapamätať si sny a otvára naše duchovné videnie.
Labradorit pracuje aj s našou minulosťou. Lieči totiž karmické bloky a odkrýva nám Dary, ktoré si so sebou nesieme.
Zlepšuje naše vyjadrovanie, mierni stres a strach, uzemňuje a ako duchovný sprievodca nám pomáha v dosahovaní vytýčených cieľov.

Na fyzickej úrovni urýchľuje metabolizmus, posilňuje imunitný systém a znižuje krvný tlak. Uvoľňuje svaly a napätie, tíši bolesti pohybového aparátu, chrbtice. Upravuje tiež hormonálnu rovnováhu.

Očista: na ametyste, pod tečúcou vodou.
Nabíjanie: na nepriamom slnku, ⛅️ pri splne.

Tieto krásne kúsky sú z Madagaskaru a majú 5 – 9 cm. Nezabudnite si všimnúť ako sa pekne lesknú. Tento jav sa nazýva labradorescencia.

Viac surových kamienkov nájdete tiež na našom webe.

12. 6. 2020

Lapače snov KRYSTALIA..

Vyrábame pre Vás s láskou aj originálne lapače snov. 🙂

Na objednávku i s kamienkami podľa Vášho výberu…

Pripravili sme pre Vás aj zaujímavý článok o pôvode a význame lapačov snov.

Celú našu kolekciu lapačov, si môžete pozrieť na našej FB stránke, kde ich pravidelne pridávame.

Každý kus je originál.

lapač_snov_mini_fialovobiely_vodotlač_upr
drúza srdce ametyst, citrín
8. 6. 2020

Drúzy v tvare srdca

Ak hľadáte niečo naozaj exkluzívne, tak práve pre Vás máme tieto nádherné kúsky! Ametystové a citrínové drúzy v tvare srdca!

Krásny darček z lásky aj pre najnáročnejších.

Jedinečné kúsky surového ametystu alebo citrínu Vám ponúkame aj v takomto nevšednom prevedení. Predstavujeme Vám ametystové a citrínové drúzy opracované do tvaru srdiečka.

💜 Ametyst – chráni pred negatívnymi energiami, má obrovskú ochrannú, liečivú a očistnú silu.

💛 Citrín – prináša do života  nové  energie, prebúdza v nás vnútornú silu, pokoj, radosť zo života a optimizmus.

 

4. 6. 2020

Prívesok semeno a kvet života

Deň strieda noc, svetlo tmu, neustály kolobeh, cyklus a zmena. Symbolmi týchto kľúčových slov – sú aj tieto nádherné prívesky z chirurgickej ocele – SEMENO ŽIVOTA a KVET ŽIVOTA. Pripomínajú nám totiž, že všetko je v neustálom pohybe. 🙂

SEMENO ŽIVOTA je jedným z najzákladnejších symbolov posvätnej geometrie. Kruhy reprezentujú neustály kolobeh, zmenu, cyklus, striedanie a pohyb. Symbolizuje začiatok stvorenia. Je súčasť kvetu života a tiež súčasťou prírody. Tento univerzálny znak je prvý a základný kvet, symbol pochádzajúci z Genesis – 7 kružníc znázorňujúcich sedem sfér, sedem dní stvorenia, sedem nôt, sedem farieb, sedem vrstiev svalstva v srdci ❤️..

KVET ŽIVOTA zobrazuje základné formy priestoru, času, jednotu života a ducha ako súčasť vesmíru. Prepojenie vlákien života so všetkými bodmi koncentrácie, podporuje tvorenie a kreativitu. Uprostred kvetu života sa nachádza bezrozmerný bod, miesto posvätného stredu. Bod, ktorý existuje a zároveň nie. S týmto symbolom sa môžeme stretnúť v architektúre,  i veciach dennej potreby ako sú šperky, podšálky, podložky pod džbán s vodou, magnetky, nálepky a iné (nájdete ich tiež v našej predajničke).

Priemer príveskov je 2,00 cm.

semeno a kvet života prívesok
';