Najpredávanejšie produkty

V tejto sekcii nájdete naše najpredávanejšie produkty.


kryštálová_vod

Kryštálová voda

V mesiaci august vám viac záležalo na tom akú vodičku 💦 pijete a tak ste si z našej predajne odnášali práve surové kamienky do vody. 🙂

Kryštálová voda – čo to vlastne je? je tzv. „informačný liečivý prostriedok“ podobne ako homeopatické prostriedky, či Bachove kvetové esencie. Rozdiel medzi klasickou minerálnou vodou je, že „minerálka“ obsahuje substancie (uvoľňuje minerálne látky do vody) a kryštálová voda je voda obohatená o informácie získané z kameňov – kryštálov a minerálov. Má priaznivé účinky na ozdravenie celého organizmu. 💙

Základná zmes – kombinácia ruženín + ametyst + krištáľ

Voda pripravená z tejto základnej zmesi kameňov harmonizuje naše telo, posilňuje krvný obeh a srdce, činnosť mozgu a prináša hormonálnu rovnováhu. Podporuje metabolizmus a detoxikuje, a pomôže tak aj pri celkovej očiste organizmu. Podporuje imunitný systém, prináša nám do života liečivé vibrácie a harmonizuje všetky energetické centrá. Na duchovnej úrovni zlepšuje vnímanie a intuíciu.

Zmes – kombinácia krištáľ + kalcit + citrín

Voda pripravená z krištáľu, kalcitu a citrínu reguluje trávenie, metabolizmus a vylučovanie. Podporuje činnosť sleziny, slinivky brušnej, pomáha pri liečbe cukrovky. Spevňuje kosti a väzivá, a pozitívne pôsobí na pokožku a sliznice. Táto zmes kameňov prináša do života nové energie a pokoj potrebný k zvládnutiu našich každodenných úloh.

Viac si prečítate v našom blogu. 👍

Na úpravu vody sa dá použiť aj šungit, ktorý máme tiež v ponuke. 🙂

 


Náušnice puzetky

Malé, jednoduché napichovacie náušnice, ktoré rozžiaria každé ucho. Reč je o puzetkách. 

Keď sa potrebujete len trošku doladiť jednoduchým šperkom vo forme náušníc, môžete vždy s istotou siahnúť po puzetkách. V našej predajni nájdete puzetky z perly riečnej, hematitu, magnezitu, tyrkenitu, ónyxu, ametystu, avanturínu, karneolu, tigrieho oka, sodalitu, jaspisu obrázkového, jaspisu mokaitu a kalcitu.

Viac našich náušníc.

O kamienkoch sa dočítate v lexikóne. 

puzetky

lapac snov

Lapače snov

Lapač snov dokáže podľa indiánskej povesti triediť sny – zlé uviaznu v sieti a sú zničené denným svetlom, dobré skĺznu po pierkach do hlavy spiaceho…

Ručne vyrábané, na slnku nabíjané lapače snov v rôznych farbách a veľkostiach. Kruh lapača symbolizuje vesmír, kolobeh života a jednotu. Pierka v lapači predstavujú dych a esenciu bytia.

Pre tvorivé duše máme v ponuke aj kreatívne sady na výrobu lapačov snov. 😉

Chcete vedieť viac? Prečítajte si náš článok Lapač snov. Indiánsky amulet, alebo pozostatok bájnej Atlantídy? 

Na objednávku Vám radi vyrobíme aj lapač snov podľa Vašich predstáv. ❤️ Každý kus je ručne vyrobený originál. Vyrobené s láskou na Slovensku.

 

 

';