Najpredávanejšie produkty

V tejto sekcii nájdete naše najpredávanejšie produkty.


Kalendáre od Slnka v Srdci

Kalendáre od Slnka v Srdci

V mesiaci  november ste sa už začali pomaly obzerať po nových kalendároch na ďalší rok. Jedným z nich je aj stolový kalendár od Slnka v Srdci s názvom „Medicína“.

Svoj názov dostal podľa toho, že nás s každým týždňom posúva o kúsok bližšie ku zdraviu pre naše telo, myseľ, dušu i ducha. 😇

Prvý týždeň v mesiaci nám prináša jeho pochopenie cez čísla, druhý týždeň nás naučí vhodnú jógovú ásanu, tretí týždeň je zameraný na meditáciu a štvrtý na Archanjelske liečenie. ❤️

Ak chcete v roku 2021 potešiť svoju dušičku, tento kalendár vám v tom vie krásne pomôcť. Okrem toho v nás podnecuje radosť z tvorenia, keďže si ho môžete vymaľovať podľa vašich predstáv a fantázie.

V ponuke máme od Slnka v Srdci tiež nástenné kalendáre, diáre alebo karty Vedomie Jednoty, či Orákulum Života.

Môžete sa pozrieť aj na ďalšie diáre a kalendáre, ktoré ponúkame.

 


Jantár

Skamenelá živica stromov, jantár, má krásnu žltohnedú farbu a je považovaný za prírodné antibiotikum.

Má silné spojenie so zemou a je vodičom vyšších energií. Má silnú očistnú a liečivú moc. ❤️ Posilňuje samo-ozdravný proces organizmu, urýchľuje liečenie, uvoľňuje bolesti, mierni zápalové procesy a horúčky. 🙏

Je to minerál, ktorý podporuje pozitívne myslenie a rozsvieti v nás slniečko. Posilňuje tiež naše vôľové vlastnosti.

V našej predajničke okrem krásnych jantárových šperkov, či náramkov, nájdete aj detské náhrdelníčky, prívesky a surové, či opracované kamienky.

Viac informácií o jantáre si môžete prečítať v našom lexikóne kameňov.

Ak by vás zaujímali aj šperky z iných kamienkov, nech sa páči. 🙂

 

Jantár

Vykurovadlo - Palo Santo

Vykurovadlo – Palo Santo

Palo Santo, v preklade „sväté drevo“, je vykurovadlo, ktoré obsahuje veľké množstvo silíc, vďaka čomu má sladkú ovocnú až kokosovú vôňu. 🤩

Tieto drievka pochádzajú z Južnej Ameriky, rastú v Amazónii a boli odpradávna používané pôvodnými obyvateľmi, ktorí im pripisovali veľký význam.

Šamani ho používajú k liečeniu, meditačným a rituálnym účelom. „Odháňa“ a čistí všetko negatívne, prináša kľud, harmóniu a vyrovnanosť. Znižuje stres a dokáže zmierniť úzkostné stavy. Vie nám byť nápomocné na našej duchovnej ceste a posilniť duchovné schopnosti. 🙏 Používa sa aj pri prvých náznakoch chrípky a prechladnutia.

Vykurovanie s týmto drievkom je to naozaj jednoduché. Stačí drievko zapáliť a nechať ho kratučko rozhorieť. 🔥 Následne plameň sfúkneme a necháme tlieť, pričom palo santo uvoľňuje krásne aromatický dym. Vykurovadlo môžete po použití zahasiť a znovu použiť, keď bude treba.

Ak by ste si chceli pozrieť ešte nejaké iné vykurovadlá, nájdete ich v záložke Sviečky a aromaterapia. 

';