Najpredávanejšie produkty

V tejto sekcii nájdete naše najpredávanejšie produkty.


organic_goodness_vonné_tyčinky

Vonné tyčinky ORGANIC

Najpredávanejším tovarom v poslednom mesiaci sú nové vonné tyčinky.

Príjemné, nové vône zaplavili našu čarovnú predajničku a máte si veru z čoho vybrať! 😉 Na výber máte z Nag Champy, White Sage (biela šalvia), Arabian Oudh, Patchouli, Sandalwood (santalové drevo) a Frankincense (kadidlo).

Neváhajte prísť poovoniavať, čo sme pre Vás nachystali. Spríjemnite si všedné dni a prevoňajte priestor, v ktorom sa nachádzate. Okrem toho, že majú vonné tyčinky nádherný farebný obal s kvetom života, esencie v nich sú jednoducho úúúúžasnééé.  V ponuke máme aj stojany pod vonné tyčinky. 

Všetci máme radi pekné vône a najradšej budeme, keď aj prostredníctvom nich prinesieme do Vašich domovov príjemno a pohodu. 💙

Na našom webe nájdete aj iné „voňavé“ produkty. Otvorte si galériu: Vonné tyčinky a vykurovadlá. 🙂


Tibetské misky

Ten, kto pozná tajomstvo zvuku, pozná tajomstvo vesmíru… (tibetské príslovie )

Nalaďte sa na zvuky kozmu, liečte seba a svojich blízkych jedinečným zvukom alikvótnych tónov – súzvuk dvoch tónov naraz, týchto krásnych a u nás nezvyčajných „hudobných nástrojov“.

Rôzne veľkosti udávajú miskám rôzne frekvencie zvuku od nízkych až po vyššie tóny.

Tibetské misy sú vhodné na relaxáciu, meditáciu, masáž na rozvibrovanie každej bunky v našom tele, čistenie priestorov či terapeutické účely a liečenie. V ponuke rôzne prevedenia – ručne tepané i strojovo vyrábané misky, taktie v rôznych váhach.

Tibetské „spievajúce“ misy sú zliatinou siedmych kovov predstavujúcich 7 astrologických planét : zlato – Slnko, ortuť – Mekrúr, meď – Venuša, striebro – Mesiac, železo – Mars, cín – Jupiter, olovo – Saturn.

Ilustračnú galériu fotiek tibetských misiek nájdete tiež na našom webe. Misky sa stále menia..

tibetská miska

lapis lazuli naramok

Náramky z Lapisu lazuli

Malé fazetované náramky v kráľovskej modrej zaujmú na prvý pohľad.

Je to ochranný kamienok, odbúrava psychické útoky, pôsobí na tretie oko a posilňuje intuíciu. Pomáha nám aj s komunikáciou a s krčnou čakrou.

Po fyzickej stránke výborne pôsobí na respiračný systém, uvoľňuje, pomáha nám pri zápaloch a je to výborný sprievodca aj pri depresiách. 💙

Viac o kamienku si môžete prečítať u nás na webe v lexikóniku kamienkov.

A vedeli ste, že Kleopatra používala prášok z neho ako očné tiene?

A čo všetko z neho máme? Prívesky, náramky, náušnice, prstienky, gule, tromlované kamienky a vieme Vám z neho vyrobiť aj šperk na prianie.

Viac našich šperkov nájdete tiež na našom webe v sekcii ŠPERKY. 🙂

 

';