Najpredávanejšie produkty

V tejto sekcii nájdete naše najpredávanejšie produkty.


Zmes kameňov z Afriky

Leštené kamene Brazília a Afrika

V mesiaci september ste veľmi často zavítali práve k našim tromlovaným kamienkom. Sú to leštené, opracované kamene rôznych druhov, tvarov aj veľkostí.

Určite už na prvý pohľad upútajú svojimi pestrými farbami a leskom. Opracovaním určite nestrácajú na sile, naopak, sú všestrannejšie využiteľné či už ako kamienok do vrecka či kabelky, ale i na masáže, prikladanie na telo či zapracovanie do šperku.

Naša predajňa vám ponúka okrem týchto kamienkov aj vynikajúci výber tromlovaných kameňov rôznych druhov.

Nájdete u nás aj vzácnejšie druhy kamienkov ako napr. rubín, larimar, chryzokol, sagenit, rodochrozit, apatit, shattuckite, vltavín, celestín, angelit, čaroit, kunzit, sugilit a mnoho ďalších. V prípade záujmu vám vieme zohnať aj nejaké zaujímavé „kusovky“.

 

 

 


Stojany na vonné tyčinky

O tom, že radi pálite vonné tyčinky niet pochýb. Je to jednoduchý spôsob ako prevoňať a očistiť svoj domov.

Treba si ich však aj niekam zapichnúť. Z našich stojanov na vonné tyčinky si vždy určite vyberiete.

Ponúkame na výber stojany z rôznych materiálov a rôznych tvarov. Máme drevené stojany, kovové, kameninové, jednoduché, ale aj zdobené, či s rôznymi symbolmi.

Okrem stojanov nechýbajú u nás ani kadidelnice, uhlíky a piesok do kadidelníc či knihy o vonných tyčinkách a vykurovadlách, aby ste si od nás vždy odniesli všetko, čo potrebujete na očistu a ozdravenie Vášho domova.

 

 

Stojany na vonné tyčinky

Náramky z Citrínu

Náramky z Citrínu

Z našej širokej ponuky náramkov bol teraz favoritom obľúbený citrín. ☀️

Citrín je kamienok, ktorý mnoho z nás vyhľadáva, keďže do našich životov priťahuje prosperitu na všetkých úrovniach. Okrem toho nás citrín napĺňa pozitívnou energiou a dobrou náladou, prebúdza v nás radosť zo života a optimizmus.

Taktiež je silným liečivým kameňom, štartuje ozdravné procesy, jeho energia sa môže prirovnať k liečivej sile Slnka. 🌞

Tento kameň hojnosti a blahobytu nám do života prináša nové energie a prebúdza v nás vnútornú silu a pokoj potrebný na zdolanie všetkých skúšok. Tiež podporuje imunitný systém, metabolizmus a lieči problémy tráviaceho a vylučovacieho traktu.

Máte radi náramky, náhrdelníky a náušničky? Vyberte si z našej ponuky šperkov..

';