Najpredávanejšie produkty

V tejto sekcii nájdete naše najpredávanejšie produkty.


Lapač snov

Lapač snov

Čo ste u nás nakupovali v máji? Určite to bol lapač snov. Podľa indiánskej legendy triedi sny na dobré a zlé.

Tie zlé uviaznu v sieti a sú zničené denným svetlom a tie dobré skĺznu po pierkach spáčovi do hlavy. 

Zavesený nad postelou 🛌 slúži ako ochranný symbol, ak si ho umiestnite do okna, tak vám zamedzí úniku energie. Pre spomalenie a rozptýlenie škodlivých energetických tokov si ho zaveste do stredu miestnosti a pre prilákanie energie čchi zase na stenu. 🙂

U nás si môžete vybrať väčšie či menšie lapače, jednofarebné alebo viacfarebné. Ak máte šikovné ruky a radi si vyrábate veci, máme pre vás sadu na výrobu vlastného lapača snov.


Archanjelska sviečka

Medzi naše najpredávanejšie sviečky 🕯 patria jednoznačne archanjelske.  Nie sú to bežné sviečky. Sú vyrobené tak, aby zastupovali energie archanjelov tu na Zemi.

Tieto sviečky s nami komunikujú cez rôzne druhy horenia. Napr. iskrenie, mihotanie, praskot,… – to všetko má svoj význam. 

Sviečky sú rôznofarebné, 🌈 pričom jednotlivé farby prislúchajú konkrétnym archanjelom a môžu nám pomôcť naladiť sa na anjelske energie. Farba sviečky tiež funguje ako terapia farbami.

Sviečky zapaľujeme vždy s láskou ♥️ a úctou, 🙏 prosbou či konkrétnym zámerom. Takýmto spôsobom nám potom pomáhajú vytvoriť príjemnú a láskyplnú energiu v našich príbytkoch a nadviazať komunikáciu s týmito úžasnými bytosťami. 

Archanjelska sviečka

Mini náramky

Mini náramky

V našom svete kamienkov nájdete náramky od výmyslu sveta. 🌍 V máji ste si často vyberali práve tieto mini náramky.

A ani sa nečudujeme, dajú sa ľahko skombinovať a na ruke ich môžete mať naraz faaakt veľa. 🙀

Modré kamienky sú kamene krčnej čakry, ktorá je centrom komunikácie. 🗣 Zelené sú zase kamene srdcovej čakry. 💚 Keď sú tieto dve čakry v súlade, tak slobodne a s láskou hovoríme to, čo cítime.

';