Najpredávanejšie produkty

V tejto sekcii nájdete naše najpredávanejšie produkty.


turmalín_prívesky_surové

Turmalínové prívesky

Skoryl je jeden z veľmi často vyhľadávaných ochranných minerálov. Prívesky sú v bižutérnom kove a kamienok je v neopracovanej – surovej forme.

TURMALÍN podporuje tok energie v našom tele a očisťuje bloky v energetických dráhach. Symbolizuje šťastie a pokoj, uzemňuje, uvoľňuje obavy a staré vzorce. Posilňuje tiež sebavedomie a odvahu, podporuje jasné, racionálne a logické myslenie. Po fyzickej stránke posilňuje odolnosť voči vírusom, celkovo posilňuje imunitu, telu dodáva potrebnú silu a energiu.

Viac o turmalíne si môžete prečítať v našom lexikóne kamienkov.


Telové a ušné sviečky

Priatelia, poznáte ušné a telové sviečky z včelieho vosku?

Takéto sviečky poznali už naši predkovia a starí liečitelia. 🙂

Sviečky sú vyrobené z bavlny, včelieho vosku, kurkumy a esenciálnych olejov. Sú lievikovito zavinuté, vytvoria tzv. komínový efekt.

Telové sviečky uvoľňujú stres, stimulujú akupunktúrne body, harmonizujú energetické dráhy, stimulujú čistenie lymfatického systému, zmierňujú bolesti rôznych častí tela, detoxikujú organizmus.

Ušné sviečky výrazne uľavujú pri ochoreniach horných dýchacích ciest – prečisťujú nosné a čelné dutiny, harmonizujú prostredie vo vnútri ucha. Teplo vytvorené horením sviečky zmäkčuje nahromadený aj zaschnutý maz a vytvorený komínový efekt ho vysaje. Sviečka tým uvoľní vzniknutý blok v organizme.

Telové a ušné sviečky sú považované za nástroj prírodnej medicíny a odporúčame ich ako súčasť modernej lekárničky v každej domácnosti.

Ponúkajú okamžitú pomoc prírodnou cestou, ale sú tiež výborné na preventívne použitie.

Jednoznačne odporúčame značku TADÉ 🙂

tadé_sviečky_telové_ušné

šlabikáršťastia_baričák

Šlabikár šťastia – Pavel Baričák

Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa ešte stále hľadajú, prípadne, ktorí majú pocit, že by sa im zišla výrazne vyššia dávka šťastia, ako sa im dostáva, potom určite siahnite po týchto motivačných knihách od Pavla „Hiraxa“ Baričáka.

Šlabikár štastia: Nenútenou a pozitívnou cestou vás autor navedie k znovuobjaveniu vlastného dieťaťa v sebe, opäť sa z vás pokúsi stvoriť prirodzených bláznov a pošepne vám návod, ako sa stať bytosťou, ktorá zoberie vlastný život do svojich rúk. Jeho rovnica je jednoduchá: zmeňte seba, dajte to cez lásku deťom a tie zmenia zajtrajšok.

Šlabikár šťastia 2: Autor odpovedá, prečo sa človeku neplní to, po čom túži, ako urýchliť zámer (obetou a pokorou), prízvukuje dôležitosť vďačnosti, sebaodpustenia, zastavenia prehnaného ospravedlňovania a sebaobviňovania. Príde na riešenie následkov ohovárania, závisti, vzniku chorôb, skrytého pocitu viny s následkom karavany bolestí.

Šlabikár šťastia 3: Kto učí, učí sa. Ďakujme za deti, nie sú samozrejmosťou, ale darom. Prišli más liečiť a ukazovať nám, kde máme zápal. Následkom raných frustrácií, duševných poranení a sklamaní sme menej istí, bojazlivejší, plní strachov. Je to záležitosť zle určenej vlastnej ceny. Takýmto ľuďom chýba sebavedomie, vnútorná vyrovnanosť, predpoklad umenia byť šťastný.

Šlabikár šťastia 4: Strachy sa vracajú ako nevyliečená minulosť alebo prichádzajú ako výzva budúcnosti. Plne dôverujte svojmu srdcu a rozumu. Všetko je vo vás, všetky odpovede. Postavte sa na nohy a povedzte si: „Toto zvládnem!“ a zvládnete to!!! Toto je najväčšie tajomstvo pri hocijakej bolesti, strachu, chorobe, neistote, ťažkej životnej situácii. Najväčší nepriateľ žije totiž vo vás. Uverte vo svoje schopnosti.

Celú ponuku kníh nájdete na našom webe 🙂

';