object(WP_Term)#11530 (11) { ["term_id"]=> int(22) ["name"]=> string(7) "Šperky" ["slug"]=> string(6) "sperky" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(22) ["taxonomy"]=> string(27) "krystalia_products_category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(12) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(2) "14" }

Šperky

Šperky srdcom…

Originálne ručne vyrábané šperky z kolekcií značky Krystalia Šperky srdcom…®

Každý šperk má svoj vlastný príbeh, energiu a liečivé vlastnosti.

Zachytávame každý vánok inšpirácií a vkladáme ich do našich šperkov. Šperkov, ktoré majú svoje srdce, svoj vlastný príbeh a energiu. Starostlivo vyberáme a ladíme drahé kamene a minerály tak, aby svojho nositeľa nielen zdobili, ale účinne pôsobili svojimi vlastnosťami, ktorými ich príroda obdarovala. Šperky tvoríme z kamienkov, ktoré spolu ladia nielen tón v tóne, ale i energeticky. Niektoré sú ohnivé a divoké, iné zas zemité a slobodné, jemné a liečivé, tajomné a mystické či šamanské. Každý kúsok je krásnym originálom tvorený vždy s radosťou a láskou…

Naše kolekcie KRYSTALIA Šperky Srdcom…®

Náramky

Široký výber pestrofarebných náramkov od výmyslu sveta.

Ponúkame náramky z drahých kameňov v rôznych formách, tvaroch a prevedeniach. Nájdete u nás guličkové náramky, Buddha náramky, náramky zo zlomkov minerálov, perlete, perál, jantáru a koralu, takisto háčkované a cínované náramky s minerálmi.

Náhrdelníky

Náhrdelníky z drahých kameňov, perál, jantáru a koralu.

Nájdete u nás guličkové náhrdelníky z minerálov, náhrdelníky zo zlomkov, náhrdelníky z riečnych perál, mušlí, koralu aj jantáru. V ponuke rôzne dĺžky náhrdelníkov, štandardne cca od 45 cm.

MALA náhrdelníky

MALA alebo JAPA MALA („japa“ = duchovná prax) je pomenovanie pre modlitebné korálky, ktoré sa už odnepamäti používajú pri meditácii. Sú snáď najstarším modlitebným nástrojom a vychádzajú z nich i modlitebné pomôcky iných náboženstiev, napríklad kresťanský ruženec.

Malu tvorí zväčša 108 základných korálok a jedna hlavná korálka (tzv. „guru bead“), ale môžu obsahovať aj iný počet. „Guru“ alebo majstrovská korálka symbolizuje vďačnosť a jednotu s vesmírom, dôveru a ochranu, ale označuje tiež začiatok aj koniec opakovania mantry. Guľaté korálky aj okrúhly tvar maly symbolizujú večný kolobeh života, jeho cyklickosť a obnovu. Mala sa tradične využíva ako pomôcka na počítanie mantier alebo na sústredenie sa na dýchanie počas meditácie. Je nielen užitočným, ale i krásnym meditačným nástrojom, ktorý sa dodnes teší veľkej popularite. Maly z drahých kameňov či drevených korálok sa nosia aj ako náhrdelníky, aby nám pripomínali náš zámer a ochraňovali nás.

Vyrábané s láskou…

Náušnice

Náušničky z drahých kameňov, perál a mušlí.

Široký výber náušníc z rôznych druhov kameňov najlepšej kvality – jednoduché puzetové náušnice, klasické visiace náušničky, či zaujímavé „kusovky“. Na výrobu náušníc používame rôzne druhy materiálu – bižutérny kov, meď, mosadz, postriebrený kov, chirurgickú oceľ aj striebro (ag 925/1000).

Prstene

Prstienky z drahých kameňov.

V našej ponuke nájdete nielen obrúčkové prstene z drahých kameňov, ale i originálne ručne vyrábané prstienky zasadené v cíne alebo v striebre. Možnosť zapracovania kameňa podľa vlastného výberu.

Cínované prstienky sú leštené, patinované a ošetrené antioxidačným olejom. Materiál: minerál, postriebrený medený drôt, vitrážna páska, bezolovnatý cín s prímesou medi, patina, antioxidant.

 

Prívesky

Široká ponuka príveskov z drahých kameňov, perál a mušlí, perlete, koralu aj jantáru.

V našej naozaj pestrej ponuke nájdete prívesky z rôznych druhov kamienkov, od bežných a ľahko dostupných minerálov až po veľmi vzácne a ťažko dostupné kúsky. Prívesky, ktoré Vám ponúkame, sú osadené v bižutérnom kove alebo v striebre. Niektoré prívesky neobsahujú žiaden kovový komponent, ale sú prevŕtané.

Ponúkame tiež strieborné retiazky, balvnené a kožené šnúrky, či elegantné lanká na zavesenie Vašich príveskov.

Cínované šperky

Originálne ručne vyrábané cínované šperky z drahých kameňov.

Nájdete u nás i šperky originálne zapracované do cínu. Ponúkame Vám cínované prívesky, prstene, náhrdelníky, náramky, brošne či spony a hrebienky do vlasov. Všetky cínované šperky sú leštené, patinované a ošetrené antioxidačným olejom. Materiál: minerál, postriebrený medený drôt, vitrážna páska, bezolovnatý cín s prímesou medi, patina, antioxidant.

Ponúkame Vám aj možnosť zapracovania kameňa podľa vlastného výberu z našej ponuky alebo Vášho vlastného kamienku.

Vyrobené s láskou na Slovensku.

Ružence

Originálne ručne vyrábané ružence z drahých kameňov.

Vyrábame pre Vás aj ruženec z drahých kameňov v rôznych designoch a prevedeniach. Dávame si záležať na tom, aby ruženec obsahoval presný počet korálok, takže sa dá využiť nielen na nosenie a ako ochranný symbol, ale aj pri modlitbe.

Vyrábané s láskou…

Pierkové náušnice

Pod značkou Krystalia Šperky srdcom…® pre vás vyrábame aj originálne pierkové náušnice.

Originálne a nápadité náušnice s pierkami určite potešia nejednu divožienku. Náušničky môžu byť s kamienkami aj bez nich, jednoduché či masívne, v zemitých farbách, ale aj s nápadnými pestrofarebnými pierkami.

Že ešte nemáte tie svoje? Nech sa páči, inšpirujte sa v našej galérii a príďte si vybrať z našej ponuky 😉

';