object(WP_Term)#10780 (11) { ["term_id"]=> int(10) ["name"]=> string(6) "Geódy" ["slug"]=> string(5) "geody" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(10) ["taxonomy"]=> string(27) "krystalia_products_category" ["description"]=> string(125) "V našej ponuke nájdete široký výber ametystových a citrínových geód v rôznych veľkostiach, rozmeroch a kvalitách." ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(1) "8" }

Geódy

V našej ponuke nájdete široký výber ametystových a citrínových geód v rôznych veľkostiach, rozmeroch a kvalitách.

Ametystové geódy

Ametyst je mimoriadne silný kryštál s obrovskou ochrannou, liečivou a očistnou silou.

Ametystová geóda je charakteristická vysokými spirituálnymi vibráciami a ukrýva v sebe silnú liečivú energiu, ktorú vyžaruje do priestoru, v ktorom sa nachádza. Dokáže eliminovať negatívne energie, ako aj negatívny vplyv geopatogénnych zón, čistí priestory okolo nás aj nás samých. Očisťuje od negatívnej energie bytové, kancelárske priestory, a dodáva čistú, pozitívnu a liečivú energiu, pretože pôsobí ozdravujúco aj na náš organizmus.

Keďže geódy sú vzhľadom na ich veľkosť veľmi energeticky silné, dokážu aktivizovať, očisťovať a nabíjať ostatné kryštály a minerály. Odporúča sa umiestňovať ich na niekoľko hodín priamo do geódy.

V našej ponuke nájdete ametystové geódy od 1,5 kg do 250 kg v rôznych cenových, kvalitových aj veľkostných variáciách.

Citrínové geódy

Citrínové geódy stelesňujú tajuplné liečivé energie pochádzajúce z Matky Zeme, ktoré môžeme prirovnať k liečivej slnečnej energii.

Táto energia v nás prebúdza radosť zo života, optimizmus, upevňuje naše zdravie a štartuje ozdravné procesy nášho organizmu. Citrín nám prináša do života nové energie, vnútornú silu a pokoj potrebný ku zvládnutiu našich každodenných úloh a skúšok. Pomáha nám k objavovaniu nového poznania, častokrát aj o nás samých.

Úžasné energie tohto kryštálu podporujú vôľu a vytrvalosť na ceste za našimi cieľmi a priťahujú hojnosť a prosperitu. Preto by citrínová geóda, drúza, či kryštál rozhodne nemali chýbať v našom domove, alebo priestore, kde pracujeme.

V našej ponuke nájdete citrínové geódy od 5 kg do 80 kg v rôznych cenových, kvalitových aj veľkostných variáciách.

';