object(WP_Term)#11396 (11) { ["term_id"]=> int(27) ["name"]=> string(5) "Karty" ["slug"]=> string(5) "karty" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(27) ["taxonomy"]=> string(27) "krystalia_products_category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(2) "10" }

Karty

Tarotové karty

Naozaj pestrá ponuka tarotových kariet.

Pre prácu s tarotovými kartami je veľmi dôležitý aj výber kariet. Karty by Vás mali osloviť, mali by ste rozumieť symbolom na jednotlivých kartách a mali by s Vami „ladiť“. Ponúkame Vám naozaj široký výber tarotových kariet od základných tarotových sád Rider Waite tarotu a Crowleyho tarotových kariet až po tematické tarotové karty, napríklad Egyptský tarot, Runový tarot, či obľúbený Oshov Zen tarot. V ponuke máme aj krásne anjelské a archanjelské tarotové karty od známej autorky Doreen Virtue.

Väčšina balíčkov obsahuje okrem kariet aj príručku k ich používaniu.

Našu ponuku kariet neustále dopĺňame, sledujeme aktuálne dotlače a snažíme sa o to, aby ste u nás našli vždy tie správne karty presne pre Vás.

 

Anjelské a výkladové karty

Široká ponuka anjelských a výkladových kariet pre inšpiráciu, motiváciu a harmonizáciu.

V našej ponuke nájdete rôzne druhy vykladacích kariet. Od najznámejších systémov ako sú vykladacie karty Lenormand, Tattvické karty, liečivé a harmonizačné čakrové karty, karty stromov a drahých kameňov, anjelské a archanjelské karty až po karty jednorožcov a víl, ktoré sú vhodné aj na menej zložité výklady. Všetky sú nádherne ilustrované, nesú v sebe krásnu pozitívnu energiu a prinášajú nám tie správne posolstvá.

Ku všetkým kartám je pribalená i knižka s návodmi a významom jednotlivých kariet.

 

Cigánske karty

Obľúbené cigánske karty aj u nás v ponuke.

Cigánske karty sú spolu s tarotovými kartami jednými z najvyhľadávanejších kariet na výklad osobný alebo profesionálny. V našej ponuke nájdete niekoľko druhov cigánskych kariet v baleniach spolu s knižkou približujúcou význam jednotlivých kariet a techniky práce s cigánskymi kartami.

Motivačné karty

Krásne ilustrované motivačné karty s citátmi či úryvkami z múdrych kníh.

Motivačné karty sú tu pre všetkých, ktorí neovládajú zložité výkladové systémy. Používajú sa veľmi jednoducho a rýchlo poslúžia ako ukazovateľ, či vodítko v danej situácii. Je možné ich používať ako meditačné karty, alebo si každý deň vytiahnuť jednu kartu s posolstvom na daný deň alebo len tak – pre radosť či inšpiráciu.

 

';