object(WP_Term)#11359 (11) { ["term_id"]=> int(21) ["name"]=> string(18) "Exkluzívne kamene" ["slug"]=> string(17) "exkluzivne-kamene" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(21) ["taxonomy"]=> string(27) "krystalia_products_category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(16) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(1) "6" }

Exkluzívne kamene

Anjelské krídla z ametystu

Exkluzívna ametystová drúza v tvare anjelských krídel.

Naším najnovším „úlovkom“ sú tieto prekrásne anjelské krídla z obľúbeného minerálu ametyst.

Ametyst je jedným z najvyľadávanejších minerálov súčasnosti. Ukrýva v sebe silnú liečivú energiu, ktorú vyžaruje do priestoru, v ktorom sa nachádza. Dokáže eliminovať negatívne energie a geopatogénne zóny, čistí priestory okolo nás, aj nás samých. Očisťuje od negatívnej energie bytové, kancelárske priestory a dodáva čistú, pozitívnu a liečivú energiu.

Ametyst symbolizuje duchovnú čistotu, pomáha pri meditáciách, posilňuje v nás vieru, intuíciu, premosťuje a spája duchovnú a materiálnu stránku nášho života.

Krajina pôvodu ametystu: Uruguay.

Tento tovar je samozrejme kusovka 😉

Drúzy a torzá

Krásne exkluzívne drúzy z rôznych druhov minerálov v najvyššej kvalite.

Drúzy sú prírodne vytvorené zhluky, resp. trsy kryštálov vyrastajúce zo spoločného základu. Kryštály, ktoré drúzu tvoria sú spravidla rôznej veľkosti, pretože veľmi často boli súčasťou väčších, prírodne vytvorených kryštalických útvarov. Sú impozantným umeleckým dielom prírody, a preto sú zaujímavým bytovým doplnkom, ktorý prinesie harmóniu a kus prírody do Vašich príbytkov.

Surové minerály

Exkluzívne a zbierkové kúsky surových minerálov.

Ak hľadáte krásne veľké kusy surových minerálov, v našej predajni určite neprehliadnete týchto „krásavcov“.

V našej ponuke nájdete napr. turmalín skoryl, rubelit v kremeni, krištáľ s turmalínom, ruženín, rubín v zoisite, fluorit, chryzokol, amazonit, chryzotil, lepidolit, čierny obsidián, akmavarín, či chryzopras.

Tento tovar je limitovaný, v ponuke máme len niekoľko kúskov.

 

Záhneda – drúzy, špice a monokryštály

Krásne a vzácne kúsky záhnedy, tzv. „dymového krištáľu“ z Brazílie.

V našej ponuke nájdete aj krásne kúsky ZÁHNEDY v rôznych formách. Medzi naše „top úlovky“ určite patria tieto monokryštály a špice z minerálu záhneda, ktoré Vám ponúkame v rôznych veľkostiach až do hmotnosti 6 kg.

Záhneda v sebe nesie aj krásnu symboliku. Spája Zem a Nebo, materiálno a duchovno v jedno. Prináša harmóniu, pomáha nám prekonať závislosť na hmotných veciach. Neutralizuje negatívne energie a prináša pokoj a mier do duše.

Okrem toho sa využíva na ochranu pred elektromagnetickým žiarením či na elimináciu negatívnych vplyvov geopatogénnych zón. 

Exkluzívne ametystové drúzy

Krásne sýto-fialové drúzy z uruguayského ametystu.

Obľúbený minerál ametyst u nás nájdete aj vo výberovej kvalite. Tieto krásne drúzy ametystu pochádzajú z Uruguaya.

Ametyst možno považovať za silný spirituálny kameň povzbudzujúci a upokojujúci myseľ. Je to jeden z minerálov, ktorý odporúčame do každej domácnosti, či do priestoru, kde trávite veľa času.

Po umiestnení do priestoru dodáva energiu, čistí priestor a eliminuje pôsobenie geopatogénnych zón. 

 

Exkluzívne kamene v kovových podstavcoch

Čo poviete na tieto exkluzívne minerály osadené v kovových podstavcoch? 

Novinkou v našej predajni sú aj tieto prekrásne drúzy z obľúbených minerálov ametyst a citrín a exkluzívne acháty, ktoré sú jednými z najvyhľadávanejších kameňov vôbec. Prečo? Vďaka svojim liečivým vlastnostiam sa s obľubou umiestňujú do akéhokoľvek priestoru, ktorý je potrebné vyčistiť či zharmonizovať.

AMETYST  je minerál, ktorý je známy najmä pre svoje ochranné a očistné účinky, posilnenie intuície a podporu duchovných vlastností. Umiestnený v priestore sa používa najmä na jeho ochranu, očistu a celkovú harmonizáciu.

CITRÍN je kameň zdravia a dobrej nálady. Symbolizuje hojnosť a prosperitu na všetkých úrovniach a hovorí sa, že prináša radosť a optimizmus. Citrín umiestnený v priestore aktivuje samoliečivú schopnosť organizmu a prináša nám do života „Slnko“.

ACHÁT dáva do rovnováhy fyzickú, duchovnú a mentálnu oblasť nášho bytia. Pri ťažších životných skúškach Vám dodá pocit istoty, odvahu a dôveru vo vlastné schopnosti. Taktiež ma achát vlastnosti ochranného kameňa.

Každý „kúsok“ je samozrejme originál.

 

Selenitové lampy

Obľúbený minerál SELENIT u nás nájdete v rôznych formách. Jednou z nich sú aj tieto selenitové lampy, ktoré krásne jemne prežiaria priestor a vytvoria príjemnú atmosféru.

Selenit podporuje životné zmeny, prečisťuje rozum, eliminuje neistotu. Zbavuje nás strachu a prináša nám do života pokoj. Má veľmi príjemné, jemné vibrácie. Je obľúbeným pomocníkom k meditácii, posilňuje duchovnú komunikáciu.

Selenitové lampy sú čisto biele a vyzerajú krásne aj nerozsvietené. Na výšku majú 25 cm a 40 cm. Sú bez podstavca.

Ideálne vidieť naživo 🙂

Gule s kryštalickým stredom

V našej ponuke pribudli i tieto krásne brúsené gule s kryštalickým stredom z kameňov krištáľ, ametyst a citrín.

Takéto exkluzívne spracovanie surového kameňa reprezentuje spojenie krásy vytvorenej prírodou a ruky človeka, ktoré len podčiarkuje jeho prirodzenú krásu. Výhodou opracovania kameňa do tvaru gule je efektívne a rovnomerné vyžarovanie energie do priestoru, v ktorom sa nachádza.

Tento tovar je limitovaný, v ponuke máme len niekoľko „kúskov“ rôznych veľkostí.

Drúzy v tvare srdca

Exkluzívne ametystové a citrínové drúzy v tvare srdca. Krásny darček z lásky aj pre najnáročnejších.

Jedinečné kúsky surového ametystu alebo citrínu Vám ponúkame aj v takomto nevšednom prevedení. Predstavujeme Vám ametystové a citrínové drúzy opracované do tvaru srdiečka.

Ametyst – chráni pred negatívnymi energiami, má obrovskú ochrannú, liečivú a očistnú silu.

Citrínprináša do života  nové  energie, prebúdza v nás vnútornú silu, pokoj, radosť zo života a optimizmus.  

Lapis lazuli brúsené gule

Tmavomodrý polodrahokam lapis lazuli je kameňom ako z rozprávok Tisíc a jednej noci a pripomína nočnú hviezdnu oblohu.

V našej ponuke nechýbajú ani takéto krásne gule vybrúsené zo vzácneho kameňa lapis lazuli. Môžete si dokonca vybrať z rôznych veľkostí 😉

Tento tovar je tiež limitovaný, v ponuke máme len niekoľko “kúskov”.

O lapise sa hovorí, že nám dáva možnosť precítiť vlastný pocit bezpečia a učí nás prijať zodpovednosť za svoj život. Odbúrava starosti a stres, uvoľňuje psychické bloky, odvracia psychické útoky a ochraňuje.

';