object(WP_Term)#11113 (11) { ["term_id"]=> int(31) ["name"]=> string(24) "Tibetské misy a tingše" ["slug"]=> string(22) "tibetske-misy-a-tingse" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(31) ["taxonomy"]=> string(27) "krystalia_products_category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(2) "16" }

Tibetské misy a tingše

Tibetské misy

Ten, kto pozná tajomstvo zvuku, pozná tajomstvo vesmíru… (tibetské príslovie )

Nalaďte sa na zvuky kozmu, liečte seba a svojich blízkych jedinečným zvukom alikvótnych tónov – súzvuk dvoch tónov naraz, týchto krásnych a u nás nezvyčajných „hudobných nástrojov“. Rôzne veľkosti udávajú miskám rôzne frekvencie zvuku od nízkych až po vyššie tóny. Tibetské misy sú vhodné na relaxáciu, meditáciu, masáž na rozvibrovanie každej bunky v našom tele, čistenie priestorov či terapeutické účely a liečenie. V ponuke rôzne prevedenia – ručne tepané i strojovo vyrábané misky až do hmotnosti 1600 g.

Tibetské „spievajúce“ misy sú zliatinou siedmych kovov predstavujúcich 7 astrologických planét : zlato – Slnko, ortuť – Mekrúr, meď – Venuša, striebro – Mesiac, železo – Mars, cín – Jupiter, olovo – Saturn.

Tingše

Tibetské kartálky – Tingše.

Tingše sa používajú pri meditáciách, rituáloch, na relaxáciu, liečenie zvukom, rôzne terapie a rozptýlenie negatívnych energií v priestore. Skladajú sa z dvoch činelov zo zliatiny siedmych kovov (rovnako ako tibetské misy) a koženej šnúrky. Sú zdobené rôznymi symbolmi. Údermi o seba vydávajú krásny, jedinečne čistý a dlhotrvajúci tón.

U nás v ponuke v dvoch rôznych veľkostiach v krásnych zdobených obaloch.

 

';