Mohendžodáro – zážitkový workshop tantry pre ženy

Mohendžodáro tantra pre ženy

Žienky, pred letnou prestávkou vás pozývame na jeden z posledných workshopov, Mohendžodáro tantra jogy pre ženy s Barborou Sihelskou. Do tajov nášho panvového dna sa ponoríme v sobotu 3.6.2017 od 9.00 do 15.00 hod.

Workshop sa bude niesť v znamení cvikov na aktiváciu panvového dna, spontánneho tanca, OSHO meditácie, No MIND technik, zdieľania v kruhu žien a mnohého iného 🙂 Žienky, ktoré nepoznajú Mohendžodáro, majú na tomto workshope možnosť ochutnať jeho esenciu a stráviť príjemný deň v ženskom kruhu. Dovoľte si venovať kúsok času len sebe samej. Workshop je zároveň pozvánkou na kurz pre začiatočníčky na jeseň 2017. Budeme sa venovať dynamike panvového dna, ktorá do života každej ženy prináša mnohonásobný účinok. Okrem iného napríklad prekrvenie oblasti malej panvy a panvového dna,čím výrazne zmenšuje riziko vzniku myómov a cýst v oblasti vaječníkov a maternice, spevnenie a vzpruženie stien vagíny, čo najmä u starších žien odstraňuje problémy s močením a inkontinenciou, aktiváciu žľazy, čím sa zvyšuje produkcia estrogénov.

Workshopom Vás bude viesť certifikovaná lektorka Mohendžodáro tantra jogy Barbora Sihelská. Tento workshop je vhodný pre ženy v každom veku, pre tehotné, ženy v menopauze či v produktívnom veku. Vstupné je 25 eur. 

Všetky potrebné informácie vám radi poskytneme na čísle 041/5630028 alebo na krystalia@www.krystalia.sk. Prihlasovať sa môžete cez uvedené kontakty alebo tiež online v kalendári na našej stránke.

 

';