Kaula tantra joga s Martinou Očkovou

Kaula tantra joga

Priatelia, srdečne Vás všetkých pozývame na voľné pokračovanie tradičnej Kaula Tantra Jogy pod vedením certifikovanje inštruktorky Martiny Očkovej. Kuala Tantra Joga je liečivá zostava asán, dychových cvičení a meditácie. Na úvod si povieme niečo o kaula tantra joge pre tých, pre ktorých je táto téma neznáma, potom otvoríme spoločný kruh a začneme cvičiť.

Aj keď táto joga zvyšuje pevnosť, pružnosť, presnosť a fyzické zdravie, nie je to jej hlavným cieľom. Asány slúžia na vyrovnanie vnútorného energetického systému a jej aplikovaná filozofia nás postupne zakoreňuje do nášho nekonečného vedomia. Tantra jogová séria je praktikovaná v pomalom a plynulom tempe, buduje trpezlivosť a uvedomenie. Každá pozícia sa udržuje určitý čas, aby umožňovala praktikujúcim preniknúť hlbšie do relaxácie. Nie je o precíznosti a prevedení „dokonalých“ asán, ale o jemnosti, vnímaní a uvoľnení sa, precítení a vedomom kontakte so sebou samým. Prináša posolstvo uvoľnenia, liečenia a hĺbkovej meditácie na bunkovej úrovni. Cez vedomý a úprimný vzťah k vlastnému telu, duchu a duši tak môžeme zažívať a prehlbovať pocit slobody, otvorenosti a lásky vo všetkých oblastiach života.

Kaula tantra joga sa uskutoční 18.5.2017 (štvrtok) od 17.30 do 20.00 v Krystalii. Vstupné 10 eur. Info a registrácia: 041/5630028, e-mailom na krystalia@www.krystalia.sk, online v kalendári na našej stránke www.krystalia.sk. Kapacita miest je obmedzená!

';