Víkendový kurz „Tvorivý hlas duše“

Tvorivy_hlas_duše_vikend_workshop

„Tvorivý hlas duše, to je naučiť sa milovať seba samých a plne prijať všetky svoje stránky. To je stať sa láskou a radosťou. To je splynúť s Vesmírom.“   Marguerite Lalèyê

Hlas je prejavom nášho bytia. Vyjadruje to, kým sme. Nech má náš hlas akúkoľvek farbu, každý z nás môže z neho vytvoriť mocný nástroj liečenia a osobnej transformácie.

Aby sa mohol váš intuitívny hlas naplno rozvinúť a spievať piesne duše, počas kurzu vám Marguerite odovzdá 7 kľúčov „Tvorivého hlasu duše“, pomocou ktorých otvoríte spolu brány do 7 magických svetov neobmedzených možností prejavu. Týchto 7 kľúčov predstavuje prácu s dychom, prebudenie našich piatich zmyslov, tancovanie nášho spevu, spojenie s prírodou a matkou Zemou, inšpiráciu z ríše zvierat, tvorenie svojej vlastnej intuitívnej hudby a rozvíjanie spontánneho imaginárneho jazyka.

Čo Vás na kurze vlastne čaká?

Počas kurzu sa nebude pracovať len s hlasom, ale pôjde o hlboké liečenie a prácu na sebe samom. Bude sa pracovať s emóciami, strachmi a blokmi. Naučíte sa ich prijímať a transformovať na niečo pozitívne. Bude tam spev, tanec, maľovanie, vzájomné zdieľanie skúseností, meditácia, práca s dychom..  Každý jeden účastník prinesie svoje vlastné skúsenosti, vlastnú energiu a tomu sa bude aj kurz prispôsobovať. Ako hovorí Marguerite: Môj koncept je „živý“. Vyvíja sa v prítomnom okamžiku podľa potrieb účastníkov.“ 

Sprevádzať kurzom Vás bude šamanka zo Švajčiarska Marguerite Lalèyê, o ktorej si môžete prečítať v našom článku 🙂

Víkendový kurz bude prebiehať 4.10 – 6.10.2019 v čase:

 – piatok od 17,00 do 21,00 hod.,

 – sobota od 10,00 do 17,00 hod. s pauzou na obed :),

 – nedeľa od 10,00 do 17,00 hod. s pauzou na obed :).

V nedeľu o 17,00 hod. sa môžete všetci tešiť na Koncert Tvorivý hlas duše“. 

————————————————————————————————–

 Čo si vziať so sebou?  Pohodlné oblečenie, zošit na písanie, pastelky a farbičky na kreslenie, hudobné nástroje ako šamanský bubon, djembe,… (nie je povinné), jedlo na obednú prestávku (alebo bude možnosť objednať si jedlo).

Cena za celý víkendový kurz je 170,00 eur. 

Prihlásiť sa môžete :

–  telefonicky: 041/ 563 00 28,

– emailom: krystalia@krystalia.sk,

– online v našom kalendári.

 

Tešíme sa na Vás  🙂

';