Shiatsu a reiki harmonizácie – Január 2018

Shiatsu a Reiky harmonizácie pavel blahusek

Priatelia aj v januári k nám príde Pavel Blahúšek z Prahy so svojimi individuálnymi terapiami – Shiatsu a reiki harmonizáciami. V dátumoch 22.-23.01.2018 sa môžete prihlasovať na konkrétny termín, ktorý je potrebné rezervovať vopred.

Máte nejaký zdravotný problém, ktorý Vás trápi už dlhšiu dobu? Ste emočne labilní, cítite sa slabí telesne aj duševne? Základné princípy čínskej medicíny ponúkajú iný pohľad, no najmä mnohé formy riešení aj chronických problémov.

Ak dlhodobo trpíte problémami akéhokoľvek charakteru, je vhodné pozrieť sa na spôsob života, ktorý vediete, na myslenie a správanie či na stravu a návyky. Shiatsu je japonská liečebná metóda vychádzajúca z tradičného liečenia starovekej Číny. V energetických dráhach, meridiánoch, koluje energia čchi. Pokiaľ sa jej tok spomalí, vzniká nerovnováha, ktorá môže prerásť do choroby. Pri masáži shiatsu dochádza k rozpúšťaniu energetických blokov tým, že sa energia privádza do miest, ktoré sú prázdne a slabé. Naopak preplnené miesta, napríklad zatuhnuté kĺby, blokády chrbta, tuhý bolestivý sval či bolesti hlavy sa uvoľnia. Ak energia v meridiánoch preteká rovnomerne, človek sa cíti zdravý a pozitívne naladený. Reiki je jemná a nenásilná metóda praktického uzdravovania. Zvyšuje energiu, zmierňuje bolesť, umožňuje hlbokú relaxáciu a navodzuje pocit harmónie. Aktivuje samoliečebný mechanizmus človeka a pôsobí nielen na fyzickej, ale i na duševnej a duchovnej úrovni.

Ak by ste mali k týmto terapiam akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Cena hodinovej terapie je 30 eur. V prípade záujmu sa prosím nahlasujte na tel. čísle 041/5630028. Tešíme sa na Vás!

';