Individuálne liečenie / Liečenie vo dvojici s Marguerite

Individualne_liecenie_a_liecenie_vo_dvojici

Priatelia, v termíne od 30.03.2020 (pondelok) až 03.04.2020 (piatok) je tu pre vás Marguerite so svojimi terapiami. Ponúka individuálne liečenie, alebo liečenie vo dvojici.

Vzhľadom na preventívne opatrenia v súvislosti so šírením koronavírusu, bude táto akcia, ako aj všetky ostatné akcie v Krystalii ZRUŠENÉ DO ODVOLANIA.

O náhradnom termíne, ktorý bude pravdepodobne na jeseň, Vás budeme informovať. 


♥  INDIVIDUÁLNE LIEČENIE:
Osloboď sa od ťažkých emócií, bolestí a strachov, ktoré ti bránia využiť tvoj plný tvorivý potenciál. Prijmi a vylieč zranenia tvojho vnútorného dieťaťa. Vnes do tvojho života radosť, kreativitu a dôveru v seba a život.

Cena liečenia: 70,00 EUR/1 hod., alebo 90,00 EUR/1,5 hod.

PRIHLÁSIŤ SA.

♥  LIEČENIE VO DVOJICI:
Nájdite príčiny problémov vo vašom vzťahu. Vyliečte jeho zranenia. Vneste do neho harmóniu a radosť zo zdieľania spoločných chvíľ. Posilnite jeho väzby a dajte mu väčšiu hĺbku.

Cena liečenia: 90,00 EUR/1 hod., alebo 120,00 EUR/1,5 hod.

PRIHLÁSIŤ SA.


Liečenie prebieha v dvoch fázach: konzultácia a muzikoterapia. Marguerite lieči prostredníctvom rôznych nástrojov ako je vibrácia hudby, intuitívny spev, rozmanité hudobné nástroje a energia kameňov. Prítomný okamžik jej napovie, ktorá terapia je pre danú osobu, resp. pár tá najvhodnejšia.

Môžete si vybrať 1 hodinové, alebo 1,5 hodinové liečenie.
Termín liečenia je potrebné vopred zarezervovať!

Prihlásiť sa môžete online v našom kalendári, telefonicky: 041/563 00 28, emailom: krystalia@krystalia.sk, alebo osobne priamo v predajni.

Viac o šamanke Marguerite si môžete prečítať v našom článku 🙂

Taktiež na našom webe v záložke KURZY nájdete ďalšie akcie s Marguerite. 

';