Shiatsu a Reiki harmonizácie

shiatsu a reiki žilina

Priatelia, aj začiatkom roka k nám zavíta Pavel Blahúšek so svojimi Shiatsu a Reiki harmonizáciami. V termínoch 21.-22. januára 2019 sa môžete prihlasovať na hodinové individuálne terapie. Konkrétny deň stretnutia aj termín je potrebné rezervovať vopred.

Shiatsu je japonská liečebná metóda vychádzajúca z tradičného liečenia starovekej Číny. V energetických dráhach, meridiánoch, koluje energia čchi. Pokiaľ sa jej tok spomalí, vzniká nerovnováha, ktorá môže prerásť do choroby. Pri masáži shiatsu dochádza k rozpúšťaniu energetických blokov tým, že sa energia privádza do miest, ktoré sú prázdne a slabé. Naopak preplnené miesta, napríklad zatuhnuté kĺby, blokády chrbta, tuhý bolestivý sval či bolesti hlavy sa uvoľnia. Ak energia v meridiánoch preteká rovnomerne, človek sa cíti zdravý a pozitívne naladený.

Reiki je jemná a nenásilná metóda praktického uzdravovania. Zvyšuje energiu, zmierňuje bolesť, umožňuje hlbokú relaxáciu a navodzuje pocit harmónie. Aktivuje samoliečebný mechanizmus človeka a pôsobí nielen na fyzickej, ale i na duševnej a duchovnej úrovni.

Ak dlhodobo trpíte problémami akéhokoľvek charakteru, je vhodné pozrieť sa na spôsob života, ktorý vediete, na myslenie a správanie či na stravu a návyky.

Ak by ste mali k týmto terapiám akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Cena hodinovej terapie je 30€. V prípade záujmu sa prosím nahlasujte na tel. čísle 041/5630028 alebo na krystalia@krystalia.sk. Tešíme sa na Vás 🙂

';