ČCHI KUNG s Mirom Chudejom

Miroslav Chudej - čchi kungČchi kung (qi kong) je tradičné čínske umenie uzdravovania a duchovného tréningu, ktoré pestuje čchi – životnú energiu.

Zaoberá sa kultiváciou (zušľachťovaním) ľudského tela. Okrem rozvoja fyzického tela sa čchi kung zaoberá tiež rozvojom mysle.

Cvičenie čchi kung-u umožňuje účinnú regeneráciu, zlepšenie zdravia, omladnutie či udržiavanie rovnováhy, ako aj kompletný rozvoj človeka.

 

 

Počas cvičení sa naučíte:

–  osvojiť si uvoľnenie fyzického tela

–  naberať a zušľachťovať (zjemňovať) životnú energiu

–  zlepšovať koncentráciu a upokojovať myseľ

–  očisťovať sa od „zlej čchi“

–  posilňovať najdôležitejšie energetické dráhy spojené so správnym fungovaním nášho organizmu

Cvičenie vedie k:

– odstraňovaniu fyzických a energetických blokov

– uvoľňovaniu svalov celého tela

– vyrovnávaniu jin-u a jang-u v tele

Čchi kung v Krystalii„K čchi kungu ma priviedla snaha o vyriešenie vlastných problémov. Uvoľnenie, dostatok energie a chuti do života,  boli prvé  výsledky, ktoré mi cvičenie prinieslo. Podstatné v živote je samotné prežívanie reality. To ako sa cítime. Prirodzene si prajeme byť šťastní, jednoducho „mať sa  dobre“.  A cvičenie čchi kung-u nám umožňuje postupný návrat k prirodzeným kvalitám ľudskej existencie. K šťastiu, poznaniu a múdrosti, láske a slobode. A práve zdravie je dôležitým základom k úspešnému a šťastnému životu. Ako aj k rozvoju našich zmyslov, k obnove funkcií nášho organizmu a rozvoju  ducha. Jednoducho, v zdravom tele zdravý duch… Zhong Yuan Čchi Kung som si vybral pretože je veľmi jednoduchý a prináša pozitívne a postupné zmeny. Povolenie učiť, certifikát inštruktora ZYQ som získal v r.2012 od majstra a profesora Tradičnej Čínskej medicíny Xu Mingtang-a.“

Teším sa na Vás! 🙂

Na 8-týždňovom kurze spoznáte a zacvičíte si viacero cvikov tohto vzácneho a mnohotvárneho umenia. Cvičenia budú statické aj dynamické, vhodné pre všetky vekové kategórie a náplň kurzu bude prispôsobená účastníkom.

Cvičenie prebieha s certifikovaným inštruktorom školy čung juan čchi kung (zyq.sk) a terapeutom Image Medicíny Miroslavom Chudejom. 

Bližšie info: 041/5630028, mailom na krystalia@krystalia.sk, alebo osobne u nás v predajničke 🙂