Ametystová geóda

Ametyst je mimoriadne silný kryštál s obrovskou ochrannou, liečivou a očistnou silou.

ametystová geódaAmetystová geóda je charakteristická vysokými spirituálnymi vibráciami a ukrýva v sebe silnú liečivú energiu, ktorú vyžaruje do priestoru, v ktorom sa nachádza. Dokáže eliminovať negatívne energie a geopatogénne zóny, čistí priestory okolo nás, aj nás samých. Očisťuje od negatívnej energie bytové, kancelárske priestory a dodáva čistú, pozitívnu a liečivú energiu.

Táto energia v nás prebúdza vôľu, odhodlanie a odvahu, a pomáha nám nahradiť naše staré návyky a postoje novými, lepšími. Ametyst symbolizuje duchovnú čistotu, pomáha pri meditáciách, posilňuje v nás vieru, intuíciu, premosťuje a spája duchovnú a materiálnu stránku nášho života. ametystová geóda

Harmonizuje auru a pomáha nám v duchovnom raste. Zmierňuje hnev, stres, emocionálne výbuchy, strach, žiaľ, ako aj všetky negatívne vlastnosti, ktoré nám škodia a zaťažujú nás. Pomáha pri psychických problémoch a starostiach, pretože dokonale uvoľňuje napätie, prináša vnútornú rovnováhu, mier, podporuje kvalitný spánok a celkovú telesnú regeneráciu.

Ametyst veľmi účinne pomáha prekonávať závislosti a bloky akéhokoľvek charakteru a otvára bránu k vyššiemu poznaniu. Je silným duchovným kameňom, ktorý prináša lásku, láskyplnú múdrosť, svetlo a harmóniu do medziľudských vzťahov. Je mimoriadne blahodárny pre mozog a myseľ, upravuje nerovnováhu spôsobenú duševným napätím, stresom a neurózami. Pomáha tiež porozumieť snom a správne ich interpretovať.

ametystová geódaFialový kremeň pôsobí ozdravujúco aj na organizmus človeka. Podporuje produkciu hormónov, vylaďuje systém žliaz s vnútornou sekréciou a podporuje metabolizmus. Posilňuje imunitný systém, skvele čistí krv. Zmierňuje bolesti hlavy, nervov a migrény. Lieči nerovnováhu žalúdočného a dýchacieho systém, pomáha pri nachladnutí a pľúcnych ťažkostiach.

Keďže geódy sú vzhľadom na ich veľkosť veľmi energeticky silné, dokážu aktivizovať , očisťovať a nabíjať ostatné kryštály a minerály. Odporúča sa umiestňovať ich na niekoľko hodín priamo do geódy. Ametystová geóda je citlivá na priame slnečné svetlo a vysoké teploty.

Prajeme Vám, aby aj Vám pomohli upevniť Vaše zdravie a žiť život plný lásky, harmónie, vnútornej sily a svetla.

Pozrite si výber z našich ametystových geód.

ametyst krídla