Aqua aura 2016

Špeciálna kolekcia šperkov z kryštálov nádherného a tajomného kameňa AQUA AURA

Kolekciu tvoria 3 šperkové sady (náhrdelník + náramok) a 3 náramky. Každý kus je originál.

AQUA AURA sa vyznačuje silnou energiou, ktorá vzniká spojením nanášaného zlata a titánu a číreho krištáľu. Tento výnimočný kameň nás oslobodzuje od všetkých obmedzení a prináša nám do života niečo nové. Prehlbuje duchovné naladenie a komunikáciu, napomáha k uvoľneniu počas meditácie. Aqua aura je tiež silným ochranným kameňom.

Dúhová aqua aura vzniká nanesením zlata a titánu na horský krištáľ. Podnecuje činnosť všetkých energetických centier v tele. Vnáša do života iskru a novú energiu. Blahodarne pôsobí na nefunkčné vzťahy a umožňuje hlbší pohľad na ne.

Opálová aqua aura má svetlejšie dúhové sfarbenie, pochádzajúce z platiny. Podobne ako dúha na oblohe dodáva aj ona všetkému živému nádej a optimizmus, je kryštálom radosti. Prečisťuje čakry, pôsobí uzemňujúco a navodzuje absolútnu jednotu s božstvom.

Aqua aura východu slnka je kryštál sfarbený zlatom a platinou. Dodáva energiu, silu, aktivuje a prečisťuje solar plexus a dokáže ho zbaviť starých citových tráum a bolestí. Na duchovnej úrovni tento kameň zaisťuje rozvoj vlastných schopností.

 

Šperky: Miška Berková, foto: Ivanka Kobrtková

';