Larimar – náhrdelník s náramkom

Larimar

Chcete nosiť LARIMAR a žiadny ešte nemáte?
Larimar je veľmi vzácny a drahý kamienok, ale tieto zlomkové náhrdelníky a náramky sú úplne cenovo prijateľné pre každú žienku.🤩

Larimar je považovaný za kameň nadpozemskej krásy symbolizujúci vnútornú múdrosť. ❤️ Často sa označuje ako „kameň Atlantídy“, lebo vraj v sebe nesie jej múdrosť.  Je symbolom mora (la mar), jeho hĺbky a sily. Prináša nám vnútorný mier, lásku, harmóniu a pozitívne myslenie, lieči srdce a uvoľňuje emócie.
Je silným duchovným kameňom a „sprievodcom duše“, ktorý prehlbuje meditáciu, zvyšuje úroveň vedomia, podporuje komunikáciu s duchovnými bytosťami a uvoľňuje karmické bloky. Pomáha nám prevziať kontrolu nad vlastným životom, podporuje vyjadrovanie a komunikáciu. Ženám prinavracia ich ženskú silu, odkrýva energie Bohyne a posilňuje spojenie s prírodou. Prináša zmeny a učí nás prekonať strach.

Harmonizuje čakru hrdla, srdca, tretie oko, i najvyššiu korunnú čakru. Na fyzickej úrovni ovplyvňuje dolné končatiny a dýchacie orgány, posilňuje pľúca a priedušky, štítnu žľazu a tíši bolesti.

 

';