Chceš pracovať v Krystalii?

Chceš pracovať v Krystalii?

Uvažujete nad novou prácou? 🤔 Máte radi predajničku Krystalia a viete si predstaviť, žeby ste tu pracovali? 🤩 Tak zbystrite svoj 👀 a poďte sa pozrieť na ponuku, ktorú pre Vás máme. Možno si to práve TY, koho hľadáme! 🫵

Hľadáme do nášho obchodíku šikovnú predajkyňu/šikovného predajcu na plný, alebo skrátený TPP s nástupom od 1.4.2023. 

💜 Radi privítame kohokoľvek, kto má chuť učiť sa nové veci a byť plnohodnotnou a stabilnou súčasťou nášho tímu. Znalosti a prax v odbore sú samozrejme vítané, ale nie sú podmienkou.

Náplň práce: Maloobchodný predaj, práca s registračnou pokladnicou, komunikácia so zákazníkmi, starostlivosť o predajňu, aranžovanie tovaru, poradenstvo a odborný predaj, administrácia webu a sociálnych sietí, fotografovanie a úprava fotiek, e-mailová komunikácia, práca s rezervačným systémom.

Osobnostné predpoklady:
* osobný vzťah k tematike, ktorou sa zaoberáme
* príjemné vystupovanie
* komunikatívnosť
* zodpovednosť
* pracovitosť
* tvorivosť
* lojálnosť
* chuť učiť sa nové veci

Požadované zručnosti: vodičský preukaz typu B, počítačové znalosti – základné počítačové zručnosti, práca na internete, MS Word, MS Excel, sociálne siete – Facebook, Instagram.

Životopis spolu s motivačným listom nám doručte osobne do predajne KRYSTALIA, alebo nám ho zašlite mailom na krystalia@krystalia.sk najneskôr do 10.3.2023. Prosíme Vás aj o informáciu, o aký druh úväzku máte záujem (plný/skrátený úväzok, v prípade skráteného úväzku aj koľko hodín denne).

V priebehu marca 2023 bude s vybranými záujemcami realizovaný osobný pohovor.

Ďakujeme. 🙏 S láskou KRYSTALIA 😘
';