Víkendové kurzy s Marguerite

Marguerite_vikendove_kurzy

Priatelia, na víkend 04.04 (sobota) – 05.04.2020 (nedeľa) v čase od 10,00 – 16,00 hod. si pre vás Marguerite pripravila dva kurzy na ktoré vás srdečne pozývame.

Vzhľadom na preventívne opatrenia v súvislosti so šírením koronavírusu, bude táto akcia, ako aj všetky ostatné akcie v Krystalii ZRUŠENÉ DO ODVOLANIA.

O náhradnom termíne, ktorý bude pravdepodobne na jeseň, Vás budeme informovať. 


SOBOTA (04.04.2020): „Rozviňte 4 prírodné živly v srdci vášho hlasu“

„Príroda nás inšpiruje a učí nás žiť.“

Príroda v sebe ukrýva množstvo tajomstiev a pokladov. Všímavý pozorovateľ sa z nej môže veľa naučiť a znovu objaviť pradávne vedomosti.

Nechať spievať svoju dušu má neskutočne očisťujúce a oslobodzujúce účinky. Nájdite v prírode nekonečný zdroj inšpirácie pre váš hlas. Uvoľnite v sebe pomocou intuitívneho hlasu a spevu svoj nekonečný a neprebádaný potenciál.

Počas kurzu preskúmame 4 prírodné živly a ich zvukové vlastnosti a spolu objavíme nové tváre a farby nášho intuitívneho hlasu.

Budeme používať intuitívne zvuky a spev, a preto nie je vôbec dôležité vedieť spievať. Každý prejav hlasu má právo existovať a je krásny.

Cena je 90,00 EUR.

PRIHLÁSIŤ SA.

Ak sa chcete zúčastniť oboch víkendových kurzov, cena je 165,00 EUR.

Prihlásiť sa môžete online v našom kalendári, telefonicky: 041/563 00 28, emailom: krystalia@krystalia.sk, alebo osobne priamo v predajni.


NEDEĽA (05.04.2020): „Liečenie zranení vášho vnútorného dieťaťa“

„Spievajte dúhový hlas vášho vnútorného dieťaťa.“

Každý z nás nosí v sebe svoju vlastnú melódiu a piesne našej bytosti sa neustále menia a vyvíjajú. Prebudenie tvorivého hlasu našej duše nám pomáha oživiť našu pravú prodstatu a nevinnosť. Duša dieťaťa v nás je nositeľom nádherného pokladu.

Počas kurzu prijmeme a budeme liečiť dieťa, ktoré žije v našom vnútri. Obnovíme s nim spojenie a naučíme sa o neho starať. Pomocou intuitívneho spevu necháme prejaviť dúhový hlas jeho duše.

Budeme používať intuitívne zvuky a spev, a preto nie je vôbec dôležité vedieť spievat. Každý prejav hlasu má právo existovať a je krásny.

Cena je 90,00 EUR.

PRIHLÁSIŤ SA.

Ak sa chcete zúčastniť oboch víkendových kurzov, cena je 165,00 EUR.

Prihlásiť sa môžete online v našom kalendári, telefonicky: 041/563 00 28, emailom: krystalia@krystalia.sk, alebo osobne priamo v predajni.


Viac o šamanke Marguerite si môžete prečítať v našom článku. 🙂

Taktiež na našom webe v záložke KURZY nájdete ďalšie zaujímavé akcie s Marguerite. 

 

 

 

 

 

';