Shiatsu a Reiki harmonizácie – JÚL 2018

shiatsu reiki harmonizacia jul 2018

Priatelia, aj v lete k nám zavíta Pavel Blahúšek so svojimi Shiatsu a Reiki harmonizáciami. V termínoch 16.-17. júla 2018 sa môžete prihlasovať na hodinové individuálne terapie. Konkrétny deň stretnutia aj termín je potrebné rezervovať vopred.

Ak dlhodobo trpíte problémami akéhokoľvek charakteru, je vhodné pozrieť sa na spôsob života, ktorý vediete, na myslenie a správanie či na stravu a návyky. Shiatsu je japonská liečebná metóda vychádzajúca z tradičného liečenia starovekej Číny. V energetických dráhach, meridiánoch, koluje energia čchi. Pokiaľ sa jej tok spomalí, vzniká nerovnováha, ktorá môže prerásť do choroby. Pri masáži shiatsu dochádza k rozpúšťaniu energetických blokov tým, že sa energia privádza do miest, ktoré sú prázdne a slabé. Naopak preplnené miesta, napríklad zatuhnuté kĺby, blokády chrbta, tuhý bolestivý sval či bolesti hlavy sa uvoľnia. Ak energia v meridiánoch preteká rovnomerne, človek sa cíti zdravý a pozitívne naladený. Reiki je jemná a nenásilná metóda praktického uzdravovania. Zvyšuje energiu, zmierňuje bolesť, umožňuje hlbokú relaxáciu a navodzuje pocit harmónie. Aktivuje samoliečebný mechanizmus človeka a pôsobí nielen na fyzickej, ale i na duševnej a duchovnej úrovni.

Ak by ste mali k týmto terapiám akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Cena hodinovej terapie je 30€. V prípade záujmu sa prosím nahlasujte na tel. čísle 041/5630028 alebo na krystalia@www.krystalia.sk. Tešíme sa na Vás 🙂

';