Rada Múdrych September

rada múdrych žilina september 2018

Rada múdrych je stretnutie Posolov Svetla. Každý mesiac otvárame tému daného obdobia a odkrývame tajomstvá duchovnej sféry prenikajúcej do všetkých oblastí nášho života.

Rečou posvätných čísel, tarotu, astrológie, anjelských chanellingových spojení a Symbolov svetla sa rozpomíname na to, kto sme, a aká je naša cesta tvorenia svojho osobného i planetárneho príbehu v tejto zázračnej dobe. Prines svoje Svetlo a dovoľ, aby sa rozžiarilo v spoločných zázračných stretnutiach 🙂

Na septembrovom stretnutí si povieme, do akej energie sa ponoríme v tomto období. Bude to energia vibrácie čísla 9 – 11/2 – 11/2. V Tarote je to karta 9 – Pustovník a Božská spravodlivosť. Vstúpime do mesiaca, ktorý je v spojení duchovných energií Pustovníka a citlivej, intuitívnej energie Božskej spravodlivosti. Pustovník nás bude viesť hlbšie do hľadania odpovedí, zmyslu života a hľadania vnútornej pravdy. Energia 11/2 bude nasmerovaná na načúvanie srdcom a prvým pocitom, našou intuíciou. No a keďže sme v znamení Panny a Váh, je čas a priestor spraviť si poriadok vo svojich myšlienkach, v hlave, ale aj vo svojich pocitoch, vo svojom srdci. Ako? A čo nám bude pomáhať v tomto mesiaci si povieme aj cez reč čísel a rozhovory.

 Budeme aj spievať a meditovať 🙂

 Tešia sa na Vás SofiJanka, Danka a Krystalia 🙂 

';