Magické Vianoce

prednáška o magických Vianociach s Máriou Ďurišovou

Milí priatelia, čas Vianoc sa blíži a my by sme Vás veľmi radi pozvali k nám do Krystalie na prednášku o magických Vianociach 🙂 Už prvú adventnú sobotu 2.12.2017 🙂

Prednáška bude o skutočných Vianociach, o Vás a Vašich naplnených túžbach. Toto kúzelné obdobie doplníme o množstvo užitočných informácii:

– Čo ste možno nevedeli o Advente
– Akej farby by mal byť Váš vianočný venček?
– Čarovné formulky, ktoré používali naši predkovia
– Symboly Vianoc
– Čo funguje ako magnet na Vaše priania do nového roka?
– Očistné praktiky pre vianočnú pohodu

Prihlasovať sa môžete na krystalia@www.krystalia.sk, na čísle 041/5630028 alebo online v našom kalendári.

O lektorke:

Magickými Vianocami  Vás prevediem ako Maduell. Som lektorka, školiteľka, poradkyňa a blogerka v jednej osobe Mária Elly Ďurišová. Posledných 5 rokov som pracovala ako šéfka 25 členného teamu v korporácii prudko zameranej na obchodné výsledky. Jedného dňa som sa vo svojej úspešnej a dobre platenej práci okolo seba rozhliadla a už som nevidela zmysel prísť aj zajtra. Mojím obľúbeným citátom je:„Ak sa Vám zdá, že vo Vašom živote treba niečo zmeniť, tak sa Vám to nezdá 😊“ Pred pár rokmi som pre v tom čase vyššie priority zatvorila svoje sny do krabice, lebo mi pripadali príliš odvážne.

A preto dnes pomáham svojim klientom realizovať reštart v ich životoch, alebo niektorej z jeho častí –  prostredníctvom rokmi overenými informáciami východných učení, ale aj múdrostí našich predkov na ktoré sme už zabudli. Venujem sa východným učeniam, špeciálne Feng Shui už niekoľko rokov, keď ešte zďaleka nebolo v našich končinách známe ani sprofanované ako je dnes.  Som nadšený amatér, ktorý to nevzdal. 😊 Po rokoch samoštúdia mám absolvovaných mnoho seminárov zameraných na osobnostný rast a rozvoj. Som certifikovaným poradcom Feng Shui pre Business. Okrem iného sa venujem aj Harmonizačnému cvičeniu podľa orgánových hodín, cez ktoré zároveň vysvetľujem a vediem klientov  k pochopeniu fungovania nášho tela. Aké je dôležité dospieť k harmónii ľudskej mysle, tela a priestoru v ktorom žijeme.

Som lektorom pre komunikáciu, obchodné zručnosti. Pripravujem študentov posledných ročníkov na ich prvý pracovný pohovor. Organizujem workshopy pre ženy-mamičky na materských dovolenkách, ktorých cieľom je ich opätovná adaptácia do pracovného procesu, od prípravy na pracovný pohovor, komunikačné zručností, ale aj hľadanie možností ako sa uplatniť aj inak a využiť skrytý potenciál napr. aj ako podnikateľky. Aj keď tieto oblasti ktorým sa venujem spolu zdanlivo nesúvisia, moja odbornosť, prax a moje sny  kráčajú vedľa seba v dokonalej harmónii.

';