Jarné upratovanie podľa Feng Shui

jarné upratovanie feng shui maduell krystalia

Byt je ako naše veľké telo. Predstavte si, ako by ste sa cítili Vy, keby ste si týždeň neumývali zuby a nesprchovali sa. A čo tak pol roka? Alebo rok?

Nuž, zamyslite sa kratučko, kedy ste sa naposledy povenovali detailne tomu Vášmu „veľkému telu“ 😊 Nevadí – ak prídete do pohodového a čistého priestoru predajne Krystalia, povieme si krok za krokom ako sa zbaviť energo a elektro smogu, rôznych entít, ktoré sa na Vás nalepia v obchodných reťazcoch, negatívnych emócii a prejdeme aj fyzickú očistou Vášho bytu. Garantujeme Vám, že tento rok bude Vaše jarné upratovanie pred sviatkami jari naozaj efektívne.

Príďte na seminár, ktorý Vás naučí konať konkrétne veci, budete vedieť zrealizovať sami podnetné kroky k rozhýbaniu energie Vášho bytu, alebo domu, tak že aj Vaša energia vyletí nahor ako ručička na tachometri Ferrari 😊 Začnú sa diať pozitívne veci vo Vašom živote.

Kedy keď nie teraz?

Termín seminára: 22.03.2018 od 17:30 do 19:00 hod. v KRYSTALII

Vstupné: 7 €

Odporúčame rezervovať  si miestečko, kapacita je obmedzená. Môžete tak urobiť telefonicky na 041/5630028, mailom na krystalia@www.krystalia.sk, alebo online v našom kalendári.

 

O lektorke:

Seminárom Vás prevediem ako Maduell. Som lektorka, školiteľka, poradkyňa a blogerka v jednej osobe – Mária Ďurišová. Posledných 5 rokov som pracovala ako šéfka 25 členného teamu v korporácii prudko zameranej na obchodné výsledky. Jedného dňa som sa vo svojej úspešnej a dobre platenej práci okolo seba rozhliadla a už som nevidela zmysel prísť aj zajtra. Mojím obľúbeným citátom je:„Ak sa Vám zdá, že vo Vašom živote treba niečo zmeniť, tak sa Vám to nezdá 😊“ Pred pár rokmi som pre, v tom čase, vyššie priority zatvorila svoje sny do krabice, lebo mi pripadali príliš odvážne.

A preto dnes pomáham svojim klientom realizovať reštart v ich životoch, alebo niektorej z jeho častí –  prostredníctvom rokmi overenými informáciami východných učení, ale aj múdrostí našich predkov na ktoré sme už zabudli. Venujem sa východným učeniam, špeciálne Feng Shui už niekoľko rokov, keď ešte zďaleka nebolo v našich končinách známe ako dnes.  Som nadšený amatér, ktorý to nevzdal. 😊 Po rokoch samoštúdia mám absolvovaných mnoho seminárov zameraných na osobnostný rast a rozvoj. Som certifikovaným poradcom Feng Shui pre Business. Okrem iného sa venujem aj Harmonizačnému cvičeniu podľa orgánových hodín, cez ktoré zároveň vysvetľujem a vediem klientov  k pochopeniu fungovania nášho tela. Aké je dôležité dospieť k harmónii ľudskej mysle, tela a priestoru v ktorom žijeme.

Som lektorom pre komunikáciu, obchodné zručnosti. Pripravujem študentov posledných ročníkov na ich prvý pracovný pohovor. Organizujem workshopy pre ženy-mamičky na materských dovolenkách, ktorých cieľom je ich opätovná adaptácia do pracovného procesu, od prípravy na pracovný pohovor, komunikačné zručností, ale aj hľadanie možností ako sa uplatniť aj inak a využiť skrytý potenciál napr. aj ako podnikateľky. Aj keď tieto oblasti ktorým sa venujem spolu zdanlivo nesúvisia, moja odbornosť, prax a moje sny  kráčajú vedľa seba v dokonalej harmónii.

Tešíme sa na Vás 😘

';