Hormonálna jogová terapia

Hormonalna-jogova-terapia

Milé žienky, pozývame Vás na intenzívny sobotný kurz – Hormonálna jogová terapia podľa Dinah Rodrigues. Zapísať do kalendára si môžete termín 15.02.2020 od 9,00 – 18,00 hod. 

Hormonálna jogová terapia je holistická a omladzujúca technika, ktorá obnovuje tvorbu hormónov, aktivuje vaječníky, štítnu žľazu, hypofýzu a nadobličky. Túto terapiu vytrvorila dnes už 92-ročná Brazílčanka Dinah Rodrigiues, ktorá pomohla množstvu žien a dodnes učí lektorky po celom svete osobne.

Pýtate sa ako to funguje? Úplne jednoducho a prirodzene! Ide totiž o zostavu dynamických cvikov, ktoré reaktivujú a harmonizujú hormonálny systém, aktivujú žľazy s vnútornou sekréciou a tým odstraňujú symptómy menopauzy a iné problémy súvisiace s hormonálnou nerovnováhou.

Pre koho je tento kurz vhodný? Kurz je určený pre všetky ženy ako prevencia alebo riešenie už vzniknutých problémov spôsobených nízkou hladinou hormónov.

Zmiernite svoje hormonálne problémy bez liekov!

Naučíte sa celú zostavu tak, aby ste ju mohli cvičiť doma. Každá z Vás dostane podrobný cvičebný manuál. Zostava sa dá zvládnuť za 30min. Výsledky sa dostavia veľmi rýchlo. Nie sú potrebné žiadne skúsenosti s jógou.

Kurzom Vás povedie medzinárodne certifikovaná lektorka Hormonálnej jógovej terapie podľa Dinah Rodrigues – Beata Kubica.

Cena kurzu je 90,- eur.

Miesto na kurz je potrebné si vopred rezervovať. Môžete tak urobiť: 

* emailom: krystalia@krystalia.sk,
* telefonicky: 041/ 563 00 28,
* online,
* alebo priamo u nás v predajni.


Beata Kubica

Joge sa venuje už 10 rokov.  Jej prvá škola bola Bikram Yoga College of India v Los Angeles, kde absolvovala náročnú cestu horúcej jogy. Neskôr ešte absolvovala školu Hatha Yoga Teacher Training RYS 200 YOGA ALLIANCE v Prahe a Hormonálnu jogovú terapiu (HJT) s Dinah Rodrigues tiež v Prahe. V mestečku, kde žije HJT cvičí viac ako 60 žien a výsledky sú úžasné, veľmi rýchle, ale len pre toho, kto cvičí.

Pre mňa je to ako malý zázrak a pritom taký jednoduchý a bezbolestný. Škoda, že som o ňom nevedela skôr a nevyužila ho pri svojom pokuse otehotnieť. Ale na cvičenie nikdy nie je neskoro a začať môžeme kedykoľvek. Dôležité je začať a vydržať. Naučím Vás zostavu tak, aby ste si ju zamilovali a aby Vás výsledky motivovali k pravidelnému cvičeniu.“

Tešíme sa na Vás.

S láskou 💜 Beata a Krystalia

';