Emócie a (ne)moc tvoriť svoj život

Emocie a (ne)moc tvorit svoj zivot

Srdečne Vás pozývame na zážitkový seminár

 EMÓCIE A (NE)MOC TVORIŤ SVOJ ŽIVOT“

Na cestu sebapoznania sa môžete vydať 16.2.2019 cez Liečenie divadlom..

Tento seminár je zameraný na pochopenie (ne)moci tvoriť a ako emócie nevedome riadia náš život a spúšťajú naučené vzorce, podľa ktorých jednáme.

Pomocou pohybových techník a tanca sa napojíme na svoje telo a zameriame pozornosť na jeho potreby. Naučíme sa ho počúvať a veriť mu. Telo neklame. Telo má akési senzory, ktorými zachytáva informácie z okolia – telom hovorí naša intuícia a tá sa väčšinou nemýli. Vie viac ako naša myseľ.

Pomocou hereckých techník sa naučíme ako bezpečne pracovať s emóciami, dať im voľný priebeh. Získame tak výborný nástroj, ktorý nám pomôže čistiť svoje emočné telo, kedykoľvek to bude v živote potrebné.

Meditačné techniky nám ukážu ako vedome pracovať so svojou mysľou. Možno si to ani neuvedomujeme ale väčšinou len plníme „príkazy“ mysle a stali sme sa jej sluhami. Myseľ je však úžasný a silný nástroj, ktorým by sme mali vládnuť my.

Pomocou psychodrámy si prehráme minulé zážitky a zvedomíme si tým staré vzorce správania. Objavíme nové možnosti a cesty. Uvoľníme tvorivý potenciál vďaka tomu, že prepustíme to, čo nám neslúži a vytvoríme priestor pre nové.

Sprevádzať seminárom Vás bude Kristínka Sihelská.

Cena semináru je 49,- eur. 

Viac o terapii Liečenie divadlom si môžete prečítať v našom článku 🙂

————————————————————————

Prihlasovať sa môžete:

–  telefonicky: 041/ 563 00 28,

– emailom: krystalia@krystalia.sk,

– online v našom kalendári.  

Tešíme sa na Vás 🙂 🙂

 

';