Cesta lásky k sebe

Cesta lasky k sebe

Máte chuť vydať sa na CESTU LÁSKY K SEBE? Ak áno, tak táto prednáška je určená priamo pre Vás! 🙂

V sobotu 11.5.2019 sa zameriame na duchovný rozvoj osobnosti a lásky k sebe ❤️ a svojmu okoliu. Čaká nás prednáška a liečivá Anjelská meditácia priamo na mieru prijatá v Automatickom napojení.

„Cesta lásky k sebe“ je prednáška kombinovaná s liečením. Určité bloky v človeku sa otvoria a budú sa aj liečiť. Spoločne pretransformujeme smútok, strach aj bolesť na lásku. Pani Diana Vám poradí ako očistiť a uvoľniť svoje presvedčenia o sebe a o vzťahoch, a zmeniť tak svoje vibračné energie pôsobiace na Vaše okolie. Budeme sa venovať rozboru pocitov, ktoré v nás blokujú možnosť uzdraviť isté obmedzujúce postoje a zaužívanú komunikáciu a povieme si o správnom, zdravom  postoji k sebe samému. Povieme si tiež o konkrétnych prejavoch lásky, aj o tom, čo už láskou nie je. Ukážeme si spôsoby, ako vyjadriť svoju podstatu a tým rozvinúť vlastnú dušu. Každý účastník semináru dostane vlastnú motivačnú afirmáciu k uzdraveniu životného postoja a zmene.

Seminár bude mať 3 časti:

– dvojhodinová prednáška spojená s liečením
– liečivá meditácia cez Archanjela Michaela priamo cez pani Dianu, liečivé afirmácie nadiktované v napojení cez Archanjela Rafaela každému účastníkovi konkrétne k jeho problematike
– od cca 15,30 hod. diskusia, zodpovedanie otázok, príp. poradňa

Obedná prestávka bude trvať 1 hodinu.

Seminár je vhodný pre ženy, mužov, aj páry.

„Zameriame sa na rozbor pocitov, strachov a vzorcov správania, ktoré bránia osobnej vibrácii radosti a lásky. Spolu si ukážeme ako žiť lásku a sebaprijatie v tej najkrajšej podobe.“

O lektorke

Diana Chmelářová dostala do vienka pri narodení veľmi vzácny dar, s ktorým pracuje celý život. Vo svojej liečiteľskej praxi sa viac ako 30 rokov venuje poradenstvu, prednáškam a školeniam v oblasti medziľudských vzťahov a osobného rozvoja, duchovna, intuície a komunikácie s dušou človeka. Pomáha ľuďom zbaviť sa strachov, blokov a pochopiť príčinu ich fyzických a psychických problémov. Dokáže sa napojiť na Vašu dušu a anjela strážneho, komunikuje s anjelskými bytosťami v napojení, robí regresnú, rodovú a pyramidálnu terapiu, vie určiť karmickú záťaž a pomôcť anulovať generačnú karmu. Venuje sa tiež očiste a harmonizácii čakier, dopĺňaniu energie, pracuje s tarotom, anjelskými a cigánskymi kartami.

Miesto je potrebné si vopred zarezervovať. Môžete tak urobiť:

– telefonicky 041/563 00 28
– mailom: krystalia@krystalia.sk
– online: https://calendiari.com/event/FCJlfnF9WU.

S láskou sa na Vás na seminári teší pani Diana a Krystalia 🙂

';