Čakrový tanec & očistné rituály

Workshop Čakrový tanec a očistné rituály s Martinou Očkovou

Pozývame Vás na workshop Čakrový tanec & očistné rituály

Budeme pracovať s energetickým systémom nášho tela a aplikovať očistné praktiky juhoamerických šamanov.

Zameriame sa najmä na prvé 4 čakry  – kmeň nášho energetického tela. Cez vedomý kontakt, dych, vnútorný dotyk a pohyb budeme čistiť a liečiť potrebné bloky, strachy, traumy a nespracované emócie. Budeme vychádzať z prvkov tantry a šamanizmu.  Hlbšie kontaktovanie seba cez spontánny pohyb, *intuitívnu reč tela* v uvoľnení.  Práca s čakrami. Tanec. Dych. Jemnosť a sila. Samoliečivý a vedomý proces. Kontakt so sebou samým.

V spoločne vytvorenom kruhu bude každý pracovať individuálne vo svojom osobnom priestore, avšak na pozadí sily skupiny vytvorenej Bytosťami, ktoré sa nestretnú náhodou. Stručne si prejdeme potrebné teoretické základy pre efektívnu prácu a povieme si a vysvetlíme jednotlivé očistné rituály a ich spôsob aplikovania.

Nie sú potrebné žiadne tanečné schopnosti, každý bude tanec prežívať vo svojom vnútornom osobnom priestore so šatkou na očiach. Ak je možné, jedzte prosím pred workshopom striedmo a ľahké jedlá (aspoň v piatok večer a v sobotu raňajky).

Viac osobne na workshope 🙂

*Prosím zoberte si so sebou šatku, amulet a pohodlné oblečenie, prípadne ak chcete aj ľubovoľný hudobný nástroj.*

Teším sa na Vás

AHO

Maťa


Workshop sa bude konať 21.10.2017 (sobota) od 9.00 do 13.30 v Krystalii. Vstupné 21 eur. Info a registrácia: 041/5630028, e-mailom na krystalia@www.krystalia.sk alebo online kalendári na našej stránke. Kapacita miest je obmedzená!

';