Aromaterapia 3. ročník – záverečný seminár

amoraterapia 3. rocnik zaverecny seminar

Srdečne Vás pozývame na posledný seminár tretieho ročníka Školy Aromaterapie Štyri Živly s certifikovanou terapeutkou Monikou Végh.

Najprv si spolu krátko zopakujeme základné informácie o aromaterapii a živloch, ktoré sme preberali v škole, a potom si necháme priestor na vedomú tvorbu vlastnej esencie poskladanej zo všetkých tónov, vôní, emócií, vibrácií,  skúseností a múdrosti nadobudnutej počas školy aromaterapie.

Aromaterapia odnepamäti využíva liečivú silu prírody na posilnenie tela i ducha. Pre koho je aromaterapia určená? Pre prívržencov alternatívnej liečby, milovníkov sveta vôní či pre tých, ktorí už objavili čaro miešania olejčekov. Je to čisto prírodná terapia prostredníctvom rastlinných esencií založená na individuálnom prístupe. Aromatické látky majú miestny aj celkový účinok na nervovú sústavu a na sústavu žliaz s vnútornou sekréciou. Vône, teda aromatické látky, sa nachádzajú v každej rastlinke, sú jej podstatou, základom, dušou. Prečítajte si viac v našom článku 🙂

Škola aromaterapie u nás prebieha už tretí semester. Na prebiehajúci kurz sa nedá prihlásiť. Ak by ste však mali záujem Školu aromaterapie navštevovať, kontaktujte priamo nás, na adrese krystalia@www.krystalia.sk alebo na telefónnom čísle 041/5630028.

Prípadný záujem môžete konzultovať aj priamo s lektorkou školy, Monikou Végh, telefonicky na 0903/254422 alebo emailom na. monika@irisana.eu

';