Aromaterapia – siedma čakra

aromaterapia 3. rocník siedma cakra

Srdečne Vás pozývame na ďalší seminár tretieho ročníka Školy Aromaterapie Štyri Živly s certifikovanou terapeutkou Monikou Végh.

Viac si povieme  o korunnej čakre a jej prepojení s vôňami, nadzmyslovým vnímaním, fungovaní a prejavoch jej nerovnováhy v ľudskom tele. Zhrnieme všetko doteraz prebraté učivo, ovoniame ďalšie známe aj menej známe éterické oleje, venovať sa budeme uvoľňovacím technikám a nájdeniu vnútornej harmónie.

Aromaterapia odnepamäti využíva liečivú silu prírody na posilnenie tela i ducha. Pre koho je aromaterapia určená? Pre prívržencov alternatívnej liečby, milovníkov sveta vôní či pre tých, ktorí už objavili čaro miešania olejčekov. Je to čisto prírodná terapia prostredníctvom rastlinných esencií založená na individuálnom prístupe. Aromatické látky majú miestny aj celkový účinok na nervovú sústavu a na sústavu žliaz s vnútornou sekréciou. Vône, teda aromatické látky, sa nachádzajú v každej rastlinke, sú jej podstatou, základom, dušou. Prečítajte si viac v našom článku 🙂

Škola aromaterapie u nás prebieha už tretí semester. Na prebiehajúci kurz sa nedá prihlásiť. Ak by ste však mali záujem Školu aromaterapie navštevovať, kontaktujte priamo nás, na adrese krystalia@www.krystalia.sk alebo na telefónnom čísle 041/5630028.

Prípadný záujem môžete konzultovať aj priamo s lektorkou školy, Monikou Végh, telefonicky na 0903/254422 alebo emailom na. monika@irisana.eu

';