Kvantovanie a čakry – víkendový seminár

kvantovanie a cakry

Srdečne Vás všetkých pozývame na víkendový seminár

* KVANTOVANIE

A VYUŽITIE POTENCIÁLU ČAKIER

PRE VEDOMÚ TVORBU REALITY *

Seminár sa bude konať u nás v Krystalii prvý decembrový víkend 1.-2.12.2018, v čase – sobota od 10,00 do 17,00 hod. a nedeľa od 10,00 do 16,00 hod.

 

„Ak spoznáme seba, svoje možnosti a potenciál, môžeme svoj život začať tvoriť vedome.

Cesta za poznaním je krásna, stačí na ňu vykročiť…“

 

Na seminári sa naučíte ako vedome tvoriť svoju realitu a techniky kvantovej terapie v procese samoliečenia a liečenia druhých.

Prejdete procesom otvorenia kvantového poľa, naučíte sa otvárať svoje kvantové pole a pole druhých ľudí a oboznámite sa s technikami zadávania zámeru do kvantového poľa. Prakticky si vyskúšate jednotlivé techniky a spoločne prevedieme poznatky do praxe.

Aby ste dokázali v čo najväčšej miere využívať svoj potenciál VEDOMÉHO TVORCU REALITY, je potrebné vylaďovať svoje fyzické aj energetické telo.

Samotná práca s kvantovým poľom je samoozdravný proces, zároveň však platí, že vedomá práca na sebe a duchovný rast urýchľujú a zosilňujú našu energiu a aj prepojenie s kvantovým poľom. Preto sa oboznámite s jednotlivými čakrami, ergo jednotlivými oblasťami života, aby ste vedeli ľahko definovať miesta energetických blokov. Zároveň sa naučíte a aj si prakticky vyskúšate techniky harmonizácie a aktivizácie čakier.

Cena seminára ja 109 EUR.

Ak máte záujem, môžete si prečítať aj viac info k prednáške.

Počet miest je obmedzený.

Teší sa na Vás Maťa a Majo Majzlíkovci a Krystalia 

 

Online prihlásenie 

 

mail:     krystalia@krystalia.sk

tel:        041/563 00 28

 

';