Šungitová voda

šungitová drťadditional-image

Aj takto môže vyzerať priama príprava ŠUNGITOVEJ VODY!!! Prečo priama? No lebo kamienky sú priamo v karafe s vodou a ich účinky pôsobia prostredníctvom pitia takejto vody priamo na náš organizmus zvnútra.

Naša ponuka výrobkov zo ŠUNGITU je naozaj bohatá a nájdete ho u nás ako balíčky ŠUNGITOVEJ drte (surové kúsky) v 200g baleniach, prípadne ako surovinku – „kusovku“. 🙂

ŠUNGIT je veľmi liečivý minerál práve vďaka svojmu zloženiu. Obsahuje špeciálny druh uhlíka = fluorén. ŠUNGITOVÁ drť sa preto používa na výrobu vody, ktorá upraví mikroflóru v organizme a upraví tak i trávenie. Hovorí sa, že už v 16. storočí poznali jeho „magické“ vlastnosti, vďaka ktorým si ruskí vojaci počas vojny dokázali vyčistiť vodu. 😉 Prečo práve ruskí vojaci? No preto, lebo ŠUNGIT pochádza z Karélie, ktorá sa nachádza práve v RUSKU. Je to oblasť známa práve týmto minerálom, z prášku ktorého sa vyrábajú rôzne liečivé maste, kozmetika, masážne pomôcky, existujú v tejto oblasti mnohé wellness centrá a liečebne, ktoré využívajú úžasné účinky ŠUNGITU dodnes!!!

No a keďže je voda druhou nevyhnutnou zložkou pre náš život, hneď po kyslíku, je pre naše zdravie a kvalitu života vyslovene potrebná. Voda tvorí 70% zemského povrchu  a naše telo obsahuje priemerne 55 – 75% tekutiny. Kvalita vody, ktorú pijeme, je veľmi dôležitá, a ako už iste mnohí viete, v dnešnej dobe, žiaľ, čoraz viac svoju kvalitu stráca. Je potrebné si uvedomiť ako veľmi nás ovplyvňuje jej priamy príjem do nášho tela. ❤️

Rady Vám o priamej príprave ŠUNGITOVEJ vody porozprávame u nás v predajničke.  A o jeho vlastnostiach si môžete prečítať v lexikóne na našom webe.

Viac kamienkov, ktoré ponúkame v našej predajni nájdete na webe v záložke PRODUTKY -Kryštály a minerály.

';