object(WP_Term)#10886 (11) { ["term_id"]=> int(32) ["name"]=> string(16) "Doplnkový tovar" ["slug"]=> string(15) "doplnkovy-tovar" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(32) ["taxonomy"]=> string(27) "krystalia_products_category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(10) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(1) "5" }

Doplnkový tovar

Lapače snov

Lapač snov dokáže podľa indiánskej povesti triediť sny – zlé uviaznu v sieti a sú zničené denným svetlom, dobré skĺznu po pierkach do hlavy spiaceho…

Ručne vyrábané, na slnku nabíjané lapače snov v rôznych farbách a veľkostiach. Kruh lapača symbolizuje vesmír, kolobeh života a jednotu. Pierka v lapači predstavujú dych a esenciu bytia. Z hľadiska feng šuej lapač slúži ako regulátor prúdenia energie čchi, ktorá aktivuje a harmonizuje priestor. Používa sa na zamedzenie úniku energie (umiestnite do okna), ako ochranný symbol (zaveste nad posteľ), pre spomalenie a rozptýlenie škodlivých energetických tokov (zaveste do stredu miestnosti), pre prilákanie čchi (upevnite na stenu). Lapač snov dokáže potlačiť nepriazeň alebo oživiť rôzne zóny príbytku, hodí sa tam, kde chcete zjemniť ostré pôsobenie rohov nábytku, nepriaznivé kúty.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si náš článok Lapač snov. Indiánsky amulet, alebo pozostatok bájnej Atlantídy? 

❤️ Každý kus je ručne vyrobený originál. Vyrobené s láskou na Slovensku. ❤️

Lungty

Pošlime do sveta modlitby za šťastie a lásku…

Lungty sú pestrofarebné vlajočky vo farbách tibetskej zástavy zavesené na šnúrke. Ich farby tiež zodpovedajú farbám piatich elementov v tibetskom budhizme. Vlajky nesú posvätné texty, ochranné mantry a modlitby. Vešajú sa kdekoľvek v prírode, na posvätných miestach, na domoch aj križovatkách. Všade tam, kde sa môžu modlitby rozfúknuť do sveta a priniesť mier a šťastie. Často sa tiež používajú na ochranu.

Mandaly

Mandala je duchovný symbol, ktorý reprezentuje vesmír a Jednotu.

Mandaly sú silné energetické obrazce, ktoré dokážu liečit a harmonizovať nielen nás, ale aj priestory, v ktorých sa nachádzajú. Pestrofarebné obrazce kruhového alebo štvorcového tvaru svojimi farbami prinášajú mier a harmóniu do nášho života. V našej ponuke nájdete mandaly v rôznych formách. Krásne okenné samolepky, kde slnečné lúče prechádzajúce mandalou pozitívne naladia a rozžiaria miestnosť nádhernými farbami, tiež vo forme príveskov, magnetiek, nálepiek na mobil i priestorových harmonizérov.

Novinkou v našej ponuke sú drevené podložky s Kvetom života pod džbán alebo pohár.

Čchi-kungové guličky

Čchi-kungové guličky sú tradičný čínsky akupresúrny výrobok.

Čhi-kung guličky sa používajú pri špeciálnej forme cvičenia, nielen na prevenciu, ale aj ako podporná liečba pri rôznych ochoreniach, najmä tých chronických. Energia čchi prúdi v organizme v dráhach, ktoré sa nazývajú meridiány. Ak dôjde k blokácii toku energie, rovnováha organizmu sa naruší, čo spôsobí, že človek ochorie. Cvičenie s čchi-kung guličkami prináša zlepšenie krvného obehu a mozgovej činnosti, zlepšenie toku lymfy, priaznivo ovplyňuje činnosť vnútorných orgánov, posilňuje svaly rúk, celých horných končatín a pohyblivosť kĺbov. Pri cvičení guličky pôsobia svojím tlakom na reflexné zóny v dlaniach. Ich stimuláciou priaznivo ovplyvňujú činnosť všetkých vnútorných orgánov.

 

Kyvadlá

Široká ponuka kyvadielok na diagnostiku a veštenie.

Kyvadlá sú jednou z najjednoduchších pomôcok pre zodpovedanie otázok každodenného života. Kyvadlo dokáže odpovedať na otázky, ktoré mu kladieme odpoveďou ÁNO a NIE, je tiež výborným pomocníkom pre prácu s tabuľkami. Kyvadlo nám dáva rýchlu, jasnú a stručnú odpoveď. Nevie odpovedať do hĺbky ako napríklad tarotové karty, no napriek tomu je pre svoju jednoduchosť a priamosť obľúbeným magickým predmetom.

V našej ponuke nájdete kyvadlá pre začiatočníkov i pokročilých. Kameninové kyvadlá z ruženínu, krištáľu, karneolu, záhnedy, ametystu, sodalitu či achátu, obľúbené čakrové kyvadlá, ľahké kovové kyvadlá, špirálovité kyvadlá na meranie geopatogńnych zón a iné. Veríme, že si z našej ponuky určite vyberiete. Pri výbere kyvadla Vám ochotne pomôžeme, ale odporúčame Vám riadiť sa hlavne vlastnou intuíciou.

Orgonity

Transformátory negatívnej energiu.

Orgonit je zložený z organickej živice, kovových stružlín a kryštálov, ktoré zosiľujú jeho účinok. V živici, kde sú zaliate kovové stružliny vzniká veľmi rýchly pohyb energie, čo spôsobuje rýchlu transformáciu negatívnej energie na pozitívnu.

Orgonity a orgonové harmonizéry majú priaznivý vplyv na životné prostredie, neutralizujú elektrosmog, žiarenia z televízorov, mikrovlniek, mobilov a iných zariadení. Detoxikujú organizmus, čistia a zároveň nabíjajú telo živou energiou. Pomáhajú proti nespavosti, prebúdzajú naše vrodené psychické schopnosti, čistia vodu, harmonizujú geopatogénne zóny a priaznivo pôsobia na rast rastlín.

V našej ponuke nájdete orgonové harmonizéry na mobil, priestorové harmonizéry, osobné harmonizéry aj prívesky.

Feng Shui pomôcky

Filozofia Feng Shui nám pomáha vytvoriť z domova miesto pokoja a šťastia a priaznivo ovplyvňuje všetky stránky nášho života.

V našej ponuke nájdete doplnky do interiéru, ktoré pomôžu upraviť a spriechodniť tok energie čchi u Vás doma či v práci.

Vyberte si z našej ponuky závesných čakrových harmonizérov či brúsených gúľ na zavesenie do okna, ktoré Vám pomôžu spriechodniť energie u Vás doma. Vaše priestory tiež určite ozdobia sošky, negatívne energie a zóny odrušia zvonkohry a keltské špirály, a peniažky Vám pomôžu pritiahnuť čínske mince šťastia a prosperity.

 

Obrazy

Obrazy – vyrobené s láskou na Slovensku. ❤️

Ponúkame Vám aj takéto krásne ručne maľované obrazy od ľudí, ktorí tvoria s láskou. Väčšina z autorov týchto obrázkov nie sú profesionálni maliari a tvoria najmä pre radosť. Zvolili si krásnu cestu, ako ukázať ľuďom svoje videnie sveta a my sme sa rozhodli ich v tom podporiť a posunúť lásku a radosť, ktoré z ich diel cítiť ďalej „do sveta“.

Mandaly sú liečivé energetické a harmonizačné obrazce – žiariče. Dokážu liečit a harmonizovať priestor, v ktorom sa nachádzajú.

Ak Vás nejaký obrázok zaujal, neváhajte priatelia, všetko sú to „kusovky“. 😉

 

Kamienkové pexeso

Originálne a náučné pexeso pre milovníkov kameňov? Nech sa páči, predstavujeme Vám KRYSTALIA kamienkové pexeso!

Nafotili sme 22 najznámejších minerálov z našej predajničky a vytvorili tak pre Vás originálne pexeso pre deti, ktoré sa zaujímajú o prírodu a kamienky.

Čo naň poviete? 🤩  

Doplnky

V našej ponuke nájdete aj praktické doplnky, ktoré ocenia najmä ženy 😉

Ponúkame Vám praktické a ekologické textilné nákupné tašky s rôznymi motívmi, mandalkové zrkadielka do kabelky, púzda na kozmetiku či iné doplnky, a farebné šatky v etno štýle.

Tento tovar je limitovaný, v ponuke máme len niekoľko kusov.

 

 

 

 

';