Novinky

V tejto sekcii nájdete vždy aktuálnu ponuku našich najnovších produktov.

machovy achat surovy
23.04.2018

Machový achát

Opäť niečo čo sme ešte nemali – surové MACHOVÉ ACHÁTIKY  Kamienok, ktorý vyzerá ako keby v ňom naozaj rástol mach – obzvlášť keď sa vyleští 

Je spojený s prírodou (prekvapivo  ) a má schopnosť obnoviť narušenú rovnováhu. Hovorí sa o ňom, že osviežuje dušu a pomáha nám nájsť krásu všade vôkol. Je vhodný pre ľudí, ktorí sú citliví na počasie – znižuje ju. Symbolizuje nový počiatok, preto je dobrým pomocníkom pre pôrodné asistentky, či k samotnému pôrodu (zmierňuje bolesti a zaisťuje hladký priebeh). Tiež priťahuje hojnosť. Racionálne založeným ľuďom pomáha podporiť intuíciu a naopak. Podporuje pozitívne vlastnosti svojho nositeľa. Odstraňuje strach a dlhodobý vnútorný nepokoj. Pôsobí protizápalovo a detoxikačne. Pomáha naštartovať lymfatický a imunitný systém. Odstraňuje depresie spôsobené nerovnováhou mozgových hemisfér. Veľmi sa osvedčil pri problémoch s obličkami, kožných problémoch a redukuje kruhy pod očami 

16.4.2018

Guličkové náramky z Larimaru

Waaaaaw vidíte to? Opäť k nám prišlo niečo v čo sme už ani nedúfali.  Prenádherné NÁRAMOČKY z LARIMARU.  Veľkosť korálok od 0,8 do 1,5cm. 

Larimar je považovaný za kameň nadpozemskej krásy symbolizujúci vnútornú múdrosť. Často sa označuje ako „kameň Atlantídy“, lebo vraj v sebe nesie jej múdrosť. Je veľmi vzácny, pretože jeho nálezisko sa nachádza na jedinom mieste na svete, iba v Dominikánskej Republike. Je symbolom mora (la mar), jeho hĺbky a sily. Prináša nám vnútorný mier, lásku, harmóniu a pozitívne myslenie, lieči srdce a uvoľňuje emócie. Je silným duchovným kameňom a „sprievodcom duše“, ktorý prehlbuje meditáciu, zvyšuje úroveň vedomia, podporuje komunikáciu s duchovnými bytosťami a uvoľňuje karmické bloky. Pomáha nám prevziať kontrolu nad vlastným životom, podporuje vyjadrovanie a komunikáciu. Ženám prinavracia ich ženskú silu, odkrýva energie Bohyne a posilňuje spojenie s prírodou. Prináša zmeny a učí nás prekonať strach. Harmonizuje čakru hrdla, srdca, tretie oko, i najvyššiu korunnú čakru. Na fyzickej úrovni ovplyvňuje dolné končatiny a dýchacie orgány, posilňuje pľúca a priedušky, štítnu žľazu a tíši bolesti.

náramok larimar guličky
ruzovy opal tromlovany
10.4.2018

Ružové opáliky

Snažíme sa Vám stále prinášať niečo nové a zaujímave, toto je naša horúca novinka. 

Opál vo všeobecnosti je kameň s veľmi jemnučkou vibráciou, ktorý v nás prebúdza kozmické vedomie, podporuje vízie a tvorivú silu. Celkovo na nás pôsobí veľmi pozitívne.
Ružový nám samozrejme bude najviac pracovať s čakrou srdca. Upokojuje nadmerné citové vzrušenie – prináša pokoj a dobrú náladu. Učí nás žiť v prítomnom okamihu a s nadhľadom. Dodáva sebavedomie a posilňuje empatiu. No pracuje aj so základnou a korunnou čakrou. Prináša pocit sústredenia a ukotvenia, no podporuje aj jasnozrivosť. Mimoriadne užitočný je pri bolestiach hlavy, ktoré sú spôsobené zablokovaním tretieho oka. Pomáha regenerovať tkanivo, krvný obeh. Uvoľňuje svalové napätie a zmierňuje problémy s chrbticou. Potláča prejavy spojené s klimaktériom

4.4.2018

Amonit

Tento tvorček sa volá AMONIT pochádza z Maroka, má zhruba 10cm a 400 miliónov rokov… Že aký mládenec! 

Táto skamenelinka je symbolom pohybu, zmeny a evolúcie. Jeho špirálovitá ulita stvárňuje neustály tok energie. Hovorí sa, že vzhľadom na svoj vek je nositeľom obrovského množstva informácii z Matky Zeme i Vesmíru a na tejto úrovni potom pracuje aj s priestorom v ktorom sa nachádza. Tiež sa o ňom hovorí, že názov dostal podľa egyptského boha Amona, ktorý býva vyobrazený s baraními rohmi. A kým sa skamenelinka neopracuje, tak ako táto, veľmi sa na tie rohy podobá. 

amonit maroko
krištáľ privesok
26.3.2018

Krištáľové prívesočky :)

Elegantné krištáľové špice zdobené kovovou špirálkou z ktorých priam srší harmónia, čistota a Božská energia.

Krištáľ je jedným z najrozšírenejších, ale zároveň najúčinnejších kryštálov vôbec, preto je často označovaný ako „kameň kameňov“. Symbolizuje najvyššiu čistotu, čistí naše telo, odstraňuje nerovnováhu a blokády. Je vysoko univerzálny v použití, pretože lieči komplexne celé naše telo. Je vhodný aj ako podpora liečby v kombinácii s inými minerálmi, pretože odoberá negatívnu energiu a transformuje ju. Podporuje výmenu energie, prináša nám do života svetlo a liečivé vibrácie. Krištáľ harmonizuje všetky energetické centrá, ale je hlavne minerálom korunnej čakry, ktorá je symbolom napojenia na duchovné vedenie a Božské energie. Zvyšuje naše duchovné schopnosti, posilňuje intuíciu, rieši karmické problémy. Je to duchovný sprievodca, ochranca na ceste, talizman.

22.3.2018

Akvamarínové náramočky

Čo poviete na tieto nebíčkovo modré náramky z AKVAMARÍNU? Nám svojou nežnosťou úúúúúplne učarovali. Korálky sú v perfektnej kvalitke a v dvoch rôznych veľkostiach (0,9 a 1-1,1 cm).

Kamienok sa označuje ako minerál čistého srdca a mysle. Symbolizuje nevinnosť, večnú mladosť a nádej. Do života nám vnáša ľahkosť, uvoľnenie a pokoj. Pomáha nám správne komunikovať ale tiež aj počúvať. Pri meditácii uvoľňuje myšlienky, posilňuje vnútorný zrak a auru. Na fyzickej úrovni posilňuje pečeň a pomáha pri kožných ekzémoch a rôznych alergiách. Lieči horné dýchacie cesty, pľúca, zmierňuje astmatické záchvaty. Uvoľňuje napätie v šiji. Mierni bolesť ďasien a zubov. Posilňuje močové cesty, veľmi dobre sa osvedčil pri inkontinencii.

akvamarin naramok exkluzivna kvalitka
Zahneda v stojane
15.03.2018

Záhneda v drevenom stojane

Krásny ZÁHNEDOVÝ zámoček.  Váži viac ako 3 kilká a naživo je ešte krajší 

Záhneda alebo hnedý krištáľ je spojenie Neba a Zeme. Vďaka tomu nám vie poskytnúť naozaj silnú ochranu. Prináša pokoj a mier. Poslúži najmä tým, ktorí sa nevedia odpútať od hmotného chápania sveta. Pomáha pri strese, napätí a záťaži. Zlepšuje koncentráciu, kreativitu a organizačné schopnosti. Posilňuje imunitu. Používa sa pri liečení psychických problémov.

9.3.2018

Septárie

Poznáte tieto záhadne tvorčeky?  Septárie alebo Dračie kamene pochádzajúce z Maroka 😍

Tak ako pri geódkach aj tu platí, že je vzácnosť mať obe polovice na jednom mieste  Skladajú sa z vápenca, aragonitu a kalcitu. Kamienok sa označuje ako minerál koncentrácie, pokoja a sebavedomia. Pri meditácii rozvíja naše psychické schopnosti. Pomáha pri opuchoch, svalových kŕčoch a veľmi dobre pôsobí na trávenie. Je dobrým pomocníkom pri rôznych diétach.

septarie
kristal fluoritu AG
6.3.2018

KRYŠTÁL FLUORITU ako prívesok

Kráááásnučký KRYŠTÁL FLUORITU so strieborným „uškom“ na zavesenie ❤️ Kameň géniov v surovej forme so silnou prírodnou energiou.😍

Kamienok je obdarený ochrannou silou hlavne na psychickej úrovni, zároveň čistí a stabilizuje auru. Uzemňuje a posilňuje spirituálne energie čo môže pomôcť k rýchlejšiemu duchovnému prebudeniu. Pomáha nám lepšie sa koncentrovať a zvyšuje rýchlosť myslenia. Odstraňuje ilúzie a staré vzorce, odhaľuje pravdu. Pomáha nájsť rovnováhu. Blahodárne pôsobí na zuby, kosti, kĺby a pokožku. Dokáže napraviť poškodenú DNA. Osvedčil sa pri liečbe rôznych infekcií a pri hojení rán. Odporúča sa nosiť ho k zubárovi.  Tiež prispieva k obnove sexuálnej rozkoše. 

1.3.2018

Prívesok Vltavín

Vesmírne prívesočky z VLTAVÍNU 😍 Môžete ho poznať aj pod názvom Moldavit, radí sa do kategórie new age kamienkov.

Je to druh tektitu – pozostatky gigantického meteoritu, ktorý spadol na Zem. Jeho pôvod symbolizuje spojenie energií Vesmíru a Matky Zeme. Učí nás nájsť príčiny nerovnováhy v tele čo pomáha naštartovať ozdravné procesy v tele. Je teda veľmi univerzálny čo sa liečenia týka. Pomáha pri komunikácii so svetelnými bytosťami.
Vzácny je kvôli tomu, že jeho nálezisko sa momentálne nachádza len na jednom mieste na celom svete a to pozdĺž rieky Vltavy. Je veľmi málo pravdepodobné, že by sa objavil niekde inde na Zemi. Postupom času sa jeho zdroje vyčerpajú.

vltavín ag privesok
fazetovaný rubelit náramok
26.2.2018

Guličkový náramok z Rubelitu

RUBELIT alebo ružový turmalín v náramku z fazetovaných guličiek.  Waaaw to tu ešte nebolo.  

Kamienok symbolizuje nadpozemskú lásku dodáva odvahu na prekonanie problémov. Pôsobí ako afrodiziakum, na všetkých úrovniach priťahuje lásku. Pomáha nám pochopiť vieru, že ak chceme milovať niekoho iného najskôr musíme vedieť milovať seba. Lieči srdiečko, pomáha pri zimnici a kŕčoch. Spája nás s energiou Matky Zeme.

23.2.2018

Famózny citrín v kovovom stojančeku

Fúúúú na citríny sme čakali naozaj dlho, ale oplatilo sa.  Krásny 13 kilový krásavec v kovovom stojančeku zaplaví slnkom každý priestor a všetko čo sa v ňom nachádza dobije radostnou energiou.

Ako je to možné? Jednoducho 🙂 Citrín stelesňuje liečivé energie pochádzajúce z Matky Zeme, ktoré môžeme  prirovnať  k  liečivej sile  Slnka. Prebúdza v nás radosť zo života, optimizmus, upevňuje naše zdravie a štartuje ozdravné procesy  organizmu. Citrín nám prináša  do života  nové  energie, prebúdza  v  nás  vnútornú silu  a  pokoj potrebný k zvládnutiu našich každodenných  úloh  a  skúšok.  Energie  tohto  kryštálu podporujú vôľu  a  vytrvalosť  na ceste  za našimi cieľmi a priťahujú hojnosť a prosperitu  na  všetkých úrovniach.  Na  fyzickej úrovni podporuje imunitný  systém, metabolizmus  a  lieči  problémy   tráviaceho a vylučovacieho traktu. Má schopnosť regulovať inzulín a tým priaznivým  spôsobom  ovplyvňuje  liečbu  cukrovky,  uvoľňuje  a  lieči horné  dýchacie cesty, mierni stres a napätie. Citrín  tiež  harmonizuje  čakru solar  plexus, centrum  našej  osobnosti. Dodáva  nám sebadôveru, pomáha nám prekonať strach a učí nás sebaprijatiu.

citrin druza v podstavci
olivin sperkova sada striebro
19.02.2018

Exkluzívna šperková sada z olivínu v striebre

Luxusná šperková sada zo striebra a drahých kameňov. Táto konkrétna je z olivínu alebo peridotu. 😍

Je to minerál duchovného života a viery. Ochraňuje nás, upokojuje a zbavuje pocitu viny. Dodáva pozitívnu energiu. Veľmi dobre robí na trávenie a hĺbkovo detoxikuje celý organizmus. A striebro je kov spojený s Lunou, pôsobí ochranne – ochraňuje zlato v našom vnútri.

15.02.2018

Železný meteorit

Waaaaaw už ste videli padnutú hviezdu? Stále si ukazujeme nový tovar a stále nekončíme  

Na to aby sa meteorit dostal na Zem musí vážiť minimálne 1 tonu a musí mať aspoň 1 meter. Navyše sa musí pohybovať malou rýchlosťou (maximálne 20km/hod). Ak sú tieto parametre splnené na zemský povrch sa dostane len pár kilogramov, zvyšok zhorí pri prechode cez atmosféru.

železný meteorit
lemursky kristal
13.02.2018

LEMURSKÉ KRIŠTÁLIKY 😍

Toto nie sú cencúliky, toto sú LEMURSKÉ KRIŠTÁLIKY  v prenádhernej kvalitke 

Tieto kryštáliky sa nachádzajú len na jednom mieste v Brazílii, preto sú také vzácne a špecifické. Hovorí sa, že pred tým ako bájna Lemuria zanikla, mudrci do týchto kameňov ukryli jej múdrosť a energiu. Sú ako stvorené na liečenie, meditáciu a komunikáciu so svetelnými bytosťami. Pracujú hlavne so srdcovou čakrou.

 

9.2.2018

LEVÍČA z Pakistaského ónyxu

Snažíme sa prinášať Vám stále niečo nové, zaujímavé, iné… Toto 4 kilové LEVÍČA z Pakistaského ónyxu je toho dôkazom. 

Lev z hľadiska astrológie predstavuje silné slnečné znamenie. Symbolizuje živel oheň – veľkú duševnú a transformačnú silu.
Čo podľa nás perfektne ladí s charakteristikou kameňa z ktorého je vybrúsený. Pakistanský ónyx je vraj nositeľom šťastia, prebúdza vnútornú silu, posilňuje koncentráciu, pomáha nám rásť a napredovať. Pôsobí antistresovo 

lev pakistansky onyx
modry zafir fazet
8.2.2018

Krásne trblietavé náramočky z MODRÉHO ZAFÍRU

Waaaaaw a toto ste už videli? Guličkové náramky z tohto kamienka? 

Tento kameň je známy ako kameň múdrosti. Upokojuje nielen myseľ ale celkovo zbavuje napätia. Dáva do rovnováhy telesnú, psychickú ale aj duchovnú rovinu čo nám pomáha udržať si vnútorný pokoj a následne sa lepšie sústrediť. Potláča depresie a duchovný zmätok. Prináša prosperitu a priťahuje svojmu nositeľovi dary každého druhu. Položený na krku odstraňuje sklamanie a pomáha vyjadriť vlastné JA. Na fyzickej úrovni ukľudňuje nervový systém a reguluje činnosť žliaz. Lieči krvné poruchy, potláča nadmerné krvácanie, posilňuje cievy a zvyšuje ich pružnosť. 

02.02.2018

Prívesky z Chryzoprasu

Cukríky? Mydielka?  Tieto vŕtané prívesky z CHRYZOPRASU pripomínajú každému niečo iné. Ubezpečujeme Vás, že aj keď sú v naozaj exkluzívnej kvalite, nie sú na papanie. 😇

Svetlozelený chryzopras je známy ako Venušin kameň, symbol nadzmyslovej lásky, ktorý otvára srdce, lieči ho aj harmonizuje svojou nežnou energiou, a vytvára pocit jednoty s celkom. Je kameňom, ktorý nám pomáha na našej duchovnej ceste, podporuje meditáciu, dôveru vo vedenie, spriechodňuje energie v tele. Pomáha nám nájsť sám seba a dôveru vo vlastné schopnosti. Podporuje tvorivosť, nádej, odpustenie a súcit. Harmonizuje celé naše telo, ale je hlavne kameňom srdcovej čakry, čistí cievy, posilňuje krvný obeh a znižuje krvný tlak. Je silným detoxikačným kameňom, zbavuje telo jedov a nečistôt, podporuje činnosť pečene, žlčníka, ľadvín, močového mechúra a žalúdka. Lieči kožu, srdce a pľúca, urýchľuje hojenie rán, podporuje spánok a zvyšuje plodnosť.

 

chryzopras privesok vrtany
ametyst v stojane
25.01.2018

Takmer 10kg ametyst v kovovom stojančeku 😍

Pretože Vám radi robíme radosť teraz Vám predstavujeme niečo z väčších kúskov a v TOP kvalitke 

Ametyst svojho nositeľa chráni pred negatívnymi energiami akéhokoľvek charakteru, psychickými útokmi a vplyvom geopatogénnych zón. To isté platí aj pre priestor v ktorom je umiestnený. Často sa označuje ako kameň viery a meditácie. Je duchovným kameňom, ktorý podporuje rozvoj intuície a duchovného videnia, očisťuje auru. Harmonizuje dve najvyššie čakry, čakru tretie oko a čakru korunnú.  Prináša lásku a láskyplnú múdrosť, svetlo a harmóniu do medziľudských vzťahov. Udržuje rovnováhu medzi „vysokým“ a „nízkym“. Na fyzickej úrovni tíši bolesť, uvoľňuje nerovnováhu spôsobenú duševným napätím, zmierňuje strach, obavy a žiaľ, pomáha pri závislostiach. Prečisťuje krv, podporuje produkciu hormónov, upravuje trávenie.

16.01.2018

Prekrásne labradoritové skulptúry

Hovorí sa, že ženy sú ako straky a fascinuje ich všetko čo sa trbliece. No tieto Labradority očaria aj nejedného muža 😜Krásne skulptúry vo výberovej kvalitke.

Labradorit je taký kameň samotár, nemá moc rád ostatné kamienky vo svojej blízkosti. Umožňuje nám objaviť a spracovať bloky z minulosti a detstva, prehlbuje emócie. Pri meditácii posilňuje intuíciu, pomáha zapamätať si sny. Stabilizuje a ochraňuje naše biopole. Podporuje osobný a duchovný rast. Pomáha nám uskutočniť sny a ciele. Prebúdza v nás kreativitu. Zvyšuje vnímavosť. Znižuje stres a strach. Na fyzickej úrovni uvoľňuje stuhnutú šiju a ramená, napätie chrbtice a kostí. Veľmi dobre pôsobí na kĺby, srdiečko a zosilňuje samoliečebný proces organizmu.

labradorit, skulptura, exkluzivna kvalita
krištáľ s ametystovým stredom
18.12.2017

Exkluzívny krištáľ s ametystovým stredom

Exkluzívny krištáľ s ametystovým stredom v kovovom podstavci v tvare srdiečka 

Výška krištáľu je približne 37 cm s podstavcom a najväčšia šírka 35 cm.

Krištáľ symbolizuje najvyššiu čistotu, čistí naše telo, odstraňuje nerovnováhu a blokády. Je vysoko univerzálny v použití, pretože lieči komplexne celé naše telo. Je vhodný aj ako podpora liečby v kombinácii s inými minerálmi, pretože odoberá negatívnu energiu a transformuje ju. Podporuje výmenu energie, prináša nám do života svetlo a liečivé vibrácie. Harmonizuje všetky energetické centrá, ale hlavne je minerálom korunnej čakry, ktorá je symbolom napojenia na duchovné vedenie a Božské energie. Zvyšuje naše duchovné schopnosti, posilňuje intuíciu, rieši karmické problémy. Je to duchovný sprievodca, ochranca na ceste, talizman.

Ametyst dokáže pozitívne ovplyvniť mnoho fyzických aj psychických funkcií človeka. Jeho fialová farba pôsobí na čakru tretie oko, preto je výborným pomocníkom pri bolestiach hlavy, zubov, nespavosti a slabej koncentrácii. Má dôležitú úlohu pri meditácii a duchovnej očiste. Pomáha uvoľniť myseľ, čím jej dovoľuje preniknúť do hlbokej meditácie. Tento kameň zvyšuje motiváciu, pozornosť a sústredenie sa, čím zlepšuje schopnosť učiť sa a zapamätať si nové informácie. Pomáha transformovať negatívnu energiu na pozitívnu. Uvoľňuje napätie a vyrovnáva kolísanie nálady, čím prináša vnútorný pokoj a vyrovnanosť.

7.12.2017

Náramky z rubínu

Jeden z najnovších úlovkov a zároveň niečo, čo sme ešte nemali    Rubín ako náramok 

Rubín je kameňom životodarnej energie a sily, lásky, emócií, srdca, vášne a podporuje nadšenie a radosť zo života. Zosobňuje silu a energiu, no na druhej strane aj tlmí hyperaktivitu. Zbavuje nás strachu z očakávania a zlyhania, ochraňuje a očisťuje od negatívnych energií, pomáha pri slabosti či chronickej únave. Posilňuje pečeň, slezinu, imunitný systém, obličky či slezinu. Celkovo urýchľuje proces liečenia a uzdravovania. Rubín odvádza z tela, krvi a lymfatických tekutín jedovaté látky. Pomáha pri nadmernom potení, zráža horúčku, lieči infekčné choroby a znižuje krvný tok. Mimoriadne blahodárne pôsobí na srdce a obehový systém.

Náramky z rubínu
Pozemští andele, kniha od Doreen Virtue
5.10.2017

Říše pozemských andělů – Doreen Virtue

Táto knižka nie je klasická zbierka anjelských príbehov ani kniha o anjeloch v tradičnom pojatí.  

Pod pojmom anjel si väčšina ľudí predstaví pomocníka, ktorý koná dobro a ochraňuje, ale táto kniha je o pozemských anjeloch, ktorí pôsobia vo fyzickej podobe na planéte Zem. Jej obsah možno prekvapí alebo dokonca šokuje tých, ktorí majú o anjeloch skôr konvenčné predstavy. Autorka v knihe popisuje ríše plné mystických anjelov, škriatkov, morských ľudí, rytierov a ďalších. Podobne ako u pôvodnej knihy „Pozemskí anjeli“ môžete vďaka popisu rozpoznať vašu vlastnú ríšu.

Turmalín melónový

Milí priatelia, opäť máme v ponuke aj melónový turmalín v takejto peknej prírodnej forme 

Turmalín melónový symbolizuje harmóniu protikladov, vzájomné pochopenie, priateľstvo, sebakontrolu, trpezlivosť. Uvoľňuje zablokované energie, psychické a emočné bloky, strach, depresie, nervozitu, pomáha aj pri duševných problémoch. Pomáha pri spracovaní partnerských konfliktov, citových rán, pocitoch viny. Harmonizuje ducha, dušu, rozum a telo do jednoty. Uvoľňuje stuhnutie a napätie svalov, regeneruje nervový a imunitný, tkanivá, srdce, reguluje hormóny a pôsobí pri obnove buniek. Melónový turmalín pomáha aj pri pľúcnych a srdcových problémoch, pri zápaloch kože, paradentóze, skleróze multiplex, pri liečení rakoviny. Tiež podporuje vylučovanie toxických látok z tela.

 

turmalín melónový, náramok
trojramenný svietnik, pakistánsky ónyx
30.8.2017

Svietnik z pakistanského ónyxu

Krásny trojramenný svietnik z obľúbeného pakistanského ónyxu  

Už v starovekom Grécku bol ónyx označovaný za kameň, ktorý prinášal šťastie, mier a lásku. Prebúdza vnútornú silu, posilňuje koncentráciu a napomáha osobnostnému rastu. Znižuje stres a preťaženie pri pracovnej vyťaženosti.

19.7.2017

Náramok z krištáľu a turmalínu pre harmóniu jin a jang

Krištáľ s turmalínom je  veľmi obľúbená kombinácia minerálov.

Už v starej Číne bol cenený ako kameň protikladov, jin jang, harmónie tela a ducha. V tomto kameni sa spájajú dva odlišné minerály a ich aspekty, pričom sa vzájomné podporujú a dopĺňajú. Tento kameň pomáha pri odstraňovaní zakorenených návykov, ktoré stoja v ceste nášmu duševnému vývoju.

Krištáľ ako nositeľ a sprostredkovateľ svetla a najvyššej čistoty čistí naše telo, odstraňuje nerovnováhu a blokády a aktivuje v nás odhodlanie na sebe pracovať, prečistiť sa.

Turmalín je silným ochranným kameňom, ktorý dokáže očisťovať bloky v energetických dráhach a zároveň podporiť tok energie v našom tele. Spojenie krištáľu a turmalínu pomáha s oblasťami podvedomia, osvetľuje nahromadené tiene života, aby sme ich spracovali a odstránili ich z nášho života. Učí nás aj pravidlu rezonancie – aké myšlienky alebo pocity vysielame, také sa nám zákonite vracajú.

krištáľ, turmalín, brazília, harmónia
';