Novinky

V tejto sekcii nájdete vždy aktuálnu ponuku našich najnovších produktov.

železný meteorit
15.02.2018

Železný meteorit

Waaaaaw už ste videli padnutú hviezdu? Stále si ukazujeme nový tovar a stále nekončíme  

Na to aby sa meteorit dostal na Zem musí vážiť minimálne 1 tonu a musí mať aspoň 1 meter. Navyše sa musí pohybovať malou rýchlosťou (maximálne 20km/hod). Ak sú tieto parametre splnené na zemský povrch sa dostane len pár kilogramov, zvyšok zhorí pri prechode cez atmosféru.

13.02.2018

LEMURSKÉ KRIŠTÁLIKY 😍

Toto nie sú cencúliky, toto sú LEMURSKÉ KRIŠTÁLIKY  v prenádhernej kvalitke 

Tieto kryštáliky sa nachádzajú len na jednom mieste v Brazílii, preto sú také vzácne a špecifické. Hovorí sa, že pred tým ako bájna Lemuria zanikla, mudrci do týchto kameňov ukryli jej múdrosť a energiu. Sú ako stvorené na liečenie, meditáciu a komunikáciu so svetelnými bytosťami. Pracujú hlavne so srdcovou čakrou.

 

lemursky kristal
lev pakistansky onyx
9.2.2018

LEVÍČA z Pakistaského ónyxu

Snažíme sa prinášať Vám stále niečo nové, zaujímavé, iné… Toto 4 kilové LEVÍČA z Pakistaského ónyxu je toho dôkazom. 

Lev z hľadiska astrológie predstavuje silné slnečné znamenie. Symbolizuje živel oheň – veľkú duševnú a transformačnú silu.
Čo podľa nás perfektne ladí s charakteristikou kameňa z ktorého je vybrúsený. Pakistanský ónyx je vraj nositeľom šťastia, prebúdza vnútornú silu, posilňuje koncentráciu, pomáha nám rásť a napredovať. Pôsobí antistresovo 

8.2.2018

Krásne trblietavé náramočky z MODRÉHO ZAFÍRU

Waaaaaw a toto ste už videli? Guličkové náramky z tohto kamienka? 

Tento kameň je známy ako kameň múdrosti. Upokojuje nielen myseľ ale celkovo zbavuje napätia. Dáva do rovnováhy telesnú, psychickú ale aj duchovnú rovinu čo nám pomáha udržať si vnútorný pokoj a následne sa lepšie sústrediť. Potláča depresie a duchovný zmätok. Prináša prosperitu a priťahuje svojmu nositeľovi dary každého druhu. Položený na krku odstraňuje sklamanie a pomáha vyjadriť vlastné JA. Na fyzickej úrovni ukľudňuje nervový systém a reguluje činnosť žliaz. Lieči krvné poruchy, potláča nadmerné krvácanie, posilňuje cievy a zvyšuje ich pružnosť. 

modry zafir fazet
chryzopras privesok vrtany
02.02.2018

Prívesky z Chryzoprasu

Cukríky? Mydielka?  Tieto vŕtané prívesky z CHRYZOPRASU pripomínajú každému niečo iné. Ubezpečujeme Vás, že aj keď sú v naozaj exkluzívnej kvalite, nie sú na papanie. 😇

Svetlozelený chryzopras je známy ako Venušin kameň, symbol nadzmyslovej lásky, ktorý otvára srdce, lieči ho aj harmonizuje svojou nežnou energiou, a vytvára pocit jednoty s celkom. Je kameňom, ktorý nám pomáha na našej duchovnej ceste, podporuje meditáciu, dôveru vo vedenie, spriechodňuje energie v tele. Pomáha nám nájsť sám seba a dôveru vo vlastné schopnosti. Podporuje tvorivosť, nádej, odpustenie a súcit. Harmonizuje celé naše telo, ale je hlavne kameňom srdcovej čakry, čistí cievy, posilňuje krvný obeh a znižuje krvný tlak. Je silným detoxikačným kameňom, zbavuje telo jedov a nečistôt, podporuje činnosť pečene, žlčníka, ľadvín, močového mechúra a žalúdka. Lieči kožu, srdce a pľúca, urýchľuje hojenie rán, podporuje spánok a zvyšuje plodnosť.

 

31.01.2018

Ručne šité meditačné vankúšiky 😍

Každý kus je originál vyrobený s láskou na Slovensku ❤️

Priemer vankúšika je cca 30cm. Ušité sú z dizajnérskej 100% bavlny (obliečku možno prať v práčke ) a plnené bio pohánkovými šupkami, vnútorný vankúšik je z ľanového plátna. Všetko prírodné materiály. Sú vhodné ako meditačná či zdravotná pomôcka. Vankúše kopírujú prirodzenú kontúru tela, sú prispôsobivé pohybu počas sedenia/spania, vďaka čomu pomáhajú proti bolestiam hlavy, uvoľňujú krčnú chrbticu, pôsobia upokojujúco a antidepresívne. Vankúšik je možné nahriať na slnku či radiátore a použiť ako prírodný termofor. 

meditacne vankuse
mesačny kamen adular
26.01.2018

Rôznofarebné náramky z Mesačného kameňa/ Aduláru

Na tejto fotke vidíte koľko rôznych farebných variácii existuje pri jednom kamienku, a to stále nie sú všetky Mesačný kameň = základná kamienková výbava každej ženy. Prečo?

Pretože v sebe ukrýva energiu Luny a symbolizuje neustály cyklus a zmenu. Pomáha nám tiež s pochopením zmien v našom živote. Silné ženské energie tohto kameňa v nás prebúdzajú vnímavosť, jemnosť, citlivosť a intuitívnosť. Mesačný kameň podporuje vývoj duše a zvyšuje schopnosti. Prináša lásku, šťastie a úspech, a je často označovaný za kameň nových začiatkov. Je kameňom sakrálnej čakry, posilňuje ženské pohlavné orgány a harmonizuje hormonálny systém žien každého veku – od dospievania až po obdobie klimaktéria. Pomáha pri bolestivej menštruácii, pri liečbe neplodnosti, ochraňuje ženy počas tehotenstva i plod v tele matky, uľahčuje pôrod a podporuje tvorbu mlieka. Pôsobí tiež ako prevencia proti ochoreniam ženských orgánov. Tento jemný kameň priaznivo ovplyvňuje fungovanie štítnej žľazy a lymfatického systému, redukuje nadbytočnú vodu v tele a reguluje trávenie.

25.01.2018

Takmer 10kg ametyst v kovovom stojančeku 😍

Pretože Vám radi robíme radosť teraz Vám predstavujeme niečo z väčších kúskov a v TOP kvalitke 

Ametyst svojho nositeľa chráni pred negatívnymi energiami akéhokoľvek charakteru, psychickými útokmi a vplyvom geopatogénnych zón. To isté platí aj pre priestor v ktorom je umiestnený. Často sa označuje ako kameň viery a meditácie. Je duchovným kameňom, ktorý podporuje rozvoj intuície a duchovného videnia, očisťuje auru. Harmonizuje dve najvyššie čakry, čakru tretie oko a čakru korunnú.  Prináša lásku a láskyplnú múdrosť, svetlo a harmóniu do medziľudských vzťahov. Udržuje rovnováhu medzi „vysokým“ a „nízkym“. Na fyzickej úrovni tíši bolesť, uvoľňuje nerovnováhu spôsobenú duševným napätím, zmierňuje strach, obavy a žiaľ, pomáha pri závislostiach. Prečisťuje krv, podporuje produkciu hormónov, upravuje trávenie.

ametyst v stojane
larimar naramok guličky
22.01.2018

Luxusné larimarové náramky

Larimar je kamienok, ktorý asi netreba moc predstavovať  Tak len stručne – luxusný guličkový náramok s korálkami veľkými 9mm o ktorom sme si mysleli že snáď ani neexistuje  A predsa sa podarilo zohnať ho 😍 Energia a sila Atlantídy ktorá je v ňom ukrytá hovorí sama za seba 

Je symbolom mora (la mar), jeho hĺbky a sily. Prináša nám vnútorný mier, lásku, harmóniu a pozitívne myslenie, lieči srdce a uvoľňuje emócie. Je silným duchovným kameňom a „sprievodcom duše“, ktorý prehlbuje meditáciu, zvyšuje úroveň vedomia, podporuje komunikáciu s duchovnými bytosťami a uvoľňuje karmické bloky. Pomáha nám prevziať kontrolu nad vlastným životom, podporuje vyjadrovanie a komunikáciu. Ženám prinavracia ich ženskú silu, odkrýva energie Bohyne a posilňuje spojenie s prírodou. Na fyzickej úrovni ovplyvňuje dolné končatiny a dýchacie orgány, posilňuje pľúca a priedušky, štítnu žľazu a tíši bolesti.

16.01.2018

Prekrásne labradoritové skulptúry

Hovorí sa, že ženy sú ako straky a fascinuje ich všetko čo sa trbliece. No tieto Labradority očaria aj nejedného muža 😜Krásne skulptúry vo výberovej kvalitke.

Labradorit je taký kameň samotár, nemá moc rád ostatné kamienky vo svojej blízkosti. Umožňuje nám objaviť a spracovať bloky z minulosti a detstva, prehlbuje emócie. Pri meditácii posilňuje intuíciu, pomáha zapamätať si sny. Stabilizuje a ochraňuje naše biopole. Podporuje osobný a duchovný rast. Pomáha nám uskutočniť sny a ciele. Prebúdza v nás kreativitu. Zvyšuje vnímavosť. Znižuje stres a strach. Na fyzickej úrovni uvoľňuje stuhnutú šiju a ramená, napätie chrbtice a kostí. Veľmi dobre pôsobí na kĺby, srdiečko a zosilňuje samoliečebný proces organizmu.

labradorit, skulptura, exkluzivna kvalita
Exkluzívne akvamarínové náramočky
10.01.2018

Exkluzívne akvamarínové náramočky :)

Takéto krásne náramky z akvamarínu sme ešte nemali 😍

Akvamarín tiež známy ako modrý Beryl je minerál čistého srdca a mysle. Symbolizuje nevinnosť, večnú mladosť a nádej. Do života nám vnáša ľahkosť, uvoľnenie a pokoj. Pomáha nám správne komunikovať ale tiež aj počúvať. Pri meditácii uvoľňuje myšlienky, posilňuje vnútorný zrak a auru. Na fyzickej úrovni posilňuje pečeň a pomáha pri kožných ekzémoch a rôznych alergiách. Lieči horné dýchacie cesty, pľúca, zmierňuje astmatické záchvaty. Uvoľňuje napätie v šiji. Mierni bolesť ďasien a zubov. Posilňuje močové cesty, veľmi dobre sa osvedčil pri inkontinencii.

23.12.2017

Vŕtané chryzotilové prívesky

Chutnučké vŕtané prívesky z chryzotilu 😍

Tento kameň sa často označuje ako šamanský kameň. Spája nás so zemou, prírodou a koreňmi. Učí nás úcte ku všetkému živému i neživému. V minulosti bol označovaný ako kameň zjednotenia, ktorý je nositeľom najvyššej múdrosti. Pracuje s minulosťou a uzdravuje ju, odstraňuje staré vzorce a blokády. Prebúdza v nás hodnoty, ako je sebaláska či sebaúcta, a pomáha nám vrátiť sa k našej pravej podstate. Fyzicky nám pomáha pri chronickej únave, zápaloch a dráždivom kašli.
Hovorí sa, že sa ak cez chryzotil pozriete proti svetlu môžete uvidieť staroveké písmo čo je vpísané v jeho vnútri.

aqua aura náramky
20.12.2017

Náramky z aqua aury

Krásne náramky z aqau aury v štyroch farebných prevedeniach 

Aqua aura sa vyznačuje silnou energiou, ktorá vzniká spojením nanášaného zlata a titánu a číreho krištáľu. Tento výnimočný kameň nás oslobodzuje od všetkých obmedzení a prináša nám do života niečo nové. Prehlbuje duchovné naladenie a komunikáciu, napomáha k uvoľneniu počas meditácie. Aqua aura je tiež silným ochranným kameňom. Aqua aura východu slnka je kryštál sfarbený zlatom a platinou. Dodáva energiu, silu, aktivuje a prečisťuje solar plexus a dokáže ho zbaviť starých citových tráum a bolestí. Na duchovnej úrovni tento kameň zaisťuje rozvoj vlastných schopností.

18.12.2017

Exkluzívny krištáľ s ametystovým stredom

Exkluzívny krištáľ s ametystovým stredom v kovovom podstavci v tvare srdiečka 

Výška krištáľu je približne 37 cm s podstavcom a najväčšia šírka 35 cm.

Krištáľ symbolizuje najvyššiu čistotu, čistí naše telo, odstraňuje nerovnováhu a blokády. Je vysoko univerzálny v použití, pretože lieči komplexne celé naše telo. Je vhodný aj ako podpora liečby v kombinácii s inými minerálmi, pretože odoberá negatívnu energiu a transformuje ju. Podporuje výmenu energie, prináša nám do života svetlo a liečivé vibrácie. Harmonizuje všetky energetické centrá, ale hlavne je minerálom korunnej čakry, ktorá je symbolom napojenia na duchovné vedenie a Božské energie. Zvyšuje naše duchovné schopnosti, posilňuje intuíciu, rieši karmické problémy. Je to duchovný sprievodca, ochranca na ceste, talizman.

Ametyst dokáže pozitívne ovplyvniť mnoho fyzických aj psychických funkcií človeka. Jeho fialová farba pôsobí na čakru tretie oko, preto je výborným pomocníkom pri bolestiach hlavy, zubov, nespavosti a slabej koncentrácii. Má dôležitú úlohu pri meditácii a duchovnej očiste. Pomáha uvoľniť myseľ, čím jej dovoľuje preniknúť do hlbokej meditácie. Tento kameň zvyšuje motiváciu, pozornosť a sústredenie sa, čím zlepšuje schopnosť učiť sa a zapamätať si nové informácie. Pomáha transformovať negatívnu energiu na pozitívnu. Uvoľňuje napätie a vyrovnáva kolísanie nálady, čím prináša vnútorný pokoj a vyrovnanosť.

krištáľ s ametystovým stredom
achátové svietniky
11.12.2017

Achátové svietniky

Máme krásne achátové svietniky vo farbách od výmyslu sveta  Vo vašom domove spravia krásnu a útulnú atmosféru.

Achát je kameňom racionálneho myslenia, koncentrácie a sústredenia. Zároveň stabilizuje auru a telesné energie vyrovnávaním aspektov jin a jang. Dáva do rovnováhy fyzickú, duchovnú a mentálnu oblasť nášho bytia. Pri ťažších životných skúškach Vám dodá pocit istoty, odvahu a dôveru vo vlastné schopnosti. Taktiež ma achát vlastnosti ochranného kameňa. Lieči vnútornú zlobu a posilňuje v nás lásku. Účinne pomáha pri bolestiach hlavy ako i nespavosti. Posilňuje imunitný systém, upravuje metabolizmus, zlepšuje trávenie. Je výborným prostriedkom pri žalúdočných ťažkostiach. Dokáže pomôcť pri kožných ochoreniach, regeneruje cievy a posilňuje krvný obeh. Ďalšie použitie podľa farby konkrétneho kameňa.

7.12.2017

Náramky z rubínu

Jeden z najnovších úlovkov a zároveň niečo, čo sme ešte nemali    Rubín ako náramok 

Rubín je kameňom životodarnej energie a sily, lásky, emócií, srdca, vášne a podporuje nadšenie a radosť zo života. Zosobňuje silu a energiu, no na druhej strane aj tlmí hyperaktivitu. Zbavuje nás strachu z očakávania a zlyhania, ochraňuje a očisťuje od negatívnych energií, pomáha pri slabosti či chronickej únave. Posilňuje pečeň, slezinu, imunitný systém, obličky či slezinu. Celkovo urýchľuje proces liečenia a uzdravovania. Rubín odvádza z tela, krvi a lymfatických tekutín jedovaté látky. Pomáha pri nadmernom potení, zráža horúčku, lieči infekčné choroby a znižuje krvný tok. Mimoriadne blahodárne pôsobí na srdce a obehový systém.

Náramky z rubínu
malachitoví sloníkovia
24.11.2017

Malachitoví sloníkovia

Noví malachitoví sloníkovia v troch veľkostiach – 5 cm; 6,5 cm a 8 cm 🐘

Malachit symbolizuje mier a duševný pokoj. Je tiež označovaný ako kameň premeny a znovuzrodenia. Prebúdza v nás bezpodmienečnú lásku, potlačuje hnev a pocity zlosti. Odstraňuje staré vzorce a hlboké rany v našej bytosti. Prináša odpustenie a pomáha nám prijať do života nové energie. Uzemňuje, priťahuje blahobyt a zlepšuje rozhodnosť. Je to silný detoxikačný kameň, ktorý posilňuje srdce, cievy, zrak, pečeň, slezinu a žlčník. Znižuje krvný tlak, mierni kŕče a lieči sexualitu.

Ochrana, šťastie a plodnosť patria k hlavným energiám, ktoré predstavuje silný symbol slona vo Feng Shui. Slona je vhodné umiestniť v dome, byte či v kancelárii, no je treba dbať na to či má chobot zdvihnutý hore alebo spustený nadol.

Slon so zdvihnutým chobotom poskytuje symbolicky domovu „sprchu šťastia.“ Ak chcete vo svojom živote podporiť šťastie, priateľstvo a lásku, použite sloníka s chobotom nahor. Slon so spusteným chobotom sa veľmi často používa na podporu plodnosti.

Vďaka sile a fyzickej odolnosti, slon reprezentuje aj ochranu a stabilitu. Slon dodáva pocit rešpektu a láskavej sily. Aby ste využili jeho ochrannú energiu, umiestnite pár slonov pred váš hlavný vchod alebo na nočný stolík. Symbol slona je tiež vhodný ako podpora pri vzdelávaní napríklad do detskej izby.

5.10.2017

Říše pozemských andělů – Doreen Virtue

Táto knižka nie je klasická zbierka anjelských príbehov ani kniha o anjeloch v tradičnom pojatí.  

Pod pojmom anjel si väčšina ľudí predstaví pomocníka, ktorý koná dobro a ochraňuje, ale táto kniha je o pozemských anjeloch, ktorí pôsobia vo fyzickej podobe na planéte Zem. Jej obsah možno prekvapí alebo dokonca šokuje tých, ktorí majú o anjeloch skôr konvenčné predstavy. Autorka v knihe popisuje ríše plné mystických anjelov, škriatkov, morských ľudí, rytierov a ďalších. Podobne ako u pôvodnej knihy „Pozemskí anjeli“ môžete vďaka popisu rozpoznať vašu vlastnú ríšu.

Pozemští andele, kniha od Doreen Virtue
turmalín melónový, náramok

Turmalín melónový

Milí priatelia, opäť máme v ponuke aj melónový turmalín v takejto peknej prírodnej forme 

Turmalín melónový symbolizuje harmóniu protikladov, vzájomné pochopenie, priateľstvo, sebakontrolu, trpezlivosť. Uvoľňuje zablokované energie, psychické a emočné bloky, strach, depresie, nervozitu, pomáha aj pri duševných problémoch. Pomáha pri spracovaní partnerských konfliktov, citových rán, pocitoch viny. Harmonizuje ducha, dušu, rozum a telo do jednoty. Uvoľňuje stuhnutie a napätie svalov, regeneruje nervový a imunitný, tkanivá, srdce, reguluje hormóny a pôsobí pri obnove buniek. Melónový turmalín pomáha aj pri pľúcnych a srdcových problémoch, pri zápaloch kože, paradentóze, skleróze multiplex, pri liečení rakoviny. Tiež podporuje vylučovanie toxických látok z tela.

 

30.8.2017

Svietnik z pakistanského ónyxu

Krásny trojramenný svietnik z obľúbeného pakistanského ónyxu  

Už v starovekom Grécku bol ónyx označovaný za kameň, ktorý prinášal šťastie, mier a lásku. Prebúdza vnútornú silu, posilňuje koncentráciu a napomáha osobnostnému rastu. Znižuje stres a preťaženie pri pracovnej vyťaženosti.

trojramenný svietnik, pakistánsky ónyx
krištáľ, turmalín, brazília, harmónia
19.7.2017

Náramok z krištáľu a turmalínu pre harmóniu jin a jang

Krištáľ s turmalínom je  veľmi obľúbená kombinácia minerálov.

Už v starej Číne bol cenený ako kameň protikladov, jin jang, harmónie tela a ducha. V tomto kameni sa spájajú dva odlišné minerály a ich aspekty, pričom sa vzájomné podporujú a dopĺňajú. Tento kameň pomáha pri odstraňovaní zakorenených návykov, ktoré stoja v ceste nášmu duševnému vývoju.

Krištáľ ako nositeľ a sprostredkovateľ svetla a najvyššej čistoty čistí naše telo, odstraňuje nerovnováhu a blokády a aktivuje v nás odhodlanie na sebe pracovať, prečistiť sa.

Turmalín je silným ochranným kameňom, ktorý dokáže očisťovať bloky v energetických dráhach a zároveň podporiť tok energie v našom tele. Spojenie krištáľu a turmalínu pomáha s oblasťami podvedomia, osvetľuje nahromadené tiene života, aby sme ich spracovali a odstránili ich z nášho života. Učí nás aj pravidlu rezonancie – aké myšlienky alebo pocity vysielame, také sa nám zákonite vracajú.

';