Novinky

V tejto sekcii nájdete vždy aktuálnu ponuku našich najnovších produktov.

náramok_akvamarín
14. 2. 2020

Náramky z Akvamarínu

Veľkej obľube sa tešia tieto čarokrásne náramočky z AKVAMARÍNU. Sú jemné, nežné, a ženské 🙂

Akvamarín je minerál čistého srdca 💙 a mysle, nevinnosti, večnej mladosti a nádeje, prináša ľahkosť, uvoľnenie, pokoj a vytrvalosť. Podporuje komunikáciu na všetkých úrovniach, či už sami so sebou, alebo aj so všetkými okolo nás. Pomáha nám stíšiť sa, počúvať a vyjadrovať sa, uvoľňuje myšlienky, posilňuje vnútorný zrak a auru.

Po fyzickej stránke výborne pôsobí na náš respiračný systém a hrdlo, teda lieči horné dýchacie cesty, pľúca, zmierňuje kašeľ a astmatické záchvaty. Uvoľňuje bloky na hrdle, harmonizuje funkciu štítnej žľazy, odbúrava bolesti hrdla, choroby hlasiviek a taktiež poruchy reči.

Akvamarín už v názve obsahuje slová akva a marína, je pomenovaný podľa farby morskej vody. Tiež sa považuje za kameň mystikov, vizionárov a liečiteľov.


Viac našich náramkov nájdete na našom webe, v záložke PRODUKTY – ŠPERKY.

10. 2. 2020

Hmatka – srdiečko z Lapisu Lazuli

Radosť môžete niekomu urobiť aj darovaním takéhoto krásneho vybrusovaného kamienka v tvare srdca.💙

Kamienok LAPIS LAZULI okrem toho, že má nádhernú modrú farbu, vyzerá ako nočná obloha plná hviezd. 🌟⭐️

Lazurit je kameň, o ktorom sa hovorí, že tu bol skôr ako čas. Svojmu majiteľovi preto bude nápomocný pri očiste karmických väzieb. Má schopnosť otvárať tretie oko a posilňovať intuíciu. Dáva nám možnosť precítiť vlastný pocit bezpečia a trpezlivo nás učí prijať zodpovednosť za svoj vlastný život. Odbúrava starosti a stres, uvoľňuje psychické bloky, odvracia psychické útoky a chráni nás. Pomáha pri komunikácií, najmä pri vyjadrovaní vnútorných pocitov, postojov a emócií.

Na fyzickej úrovni pomáha pri zápaloch v oblasti hrdla a priedušiek, tlmí bolesti hlavy, zmierňuje depresie, podporuje mozgovú činnosť.

Viac o tomto kamienku, ale aj iných nájdete na našom webe, kde máme lexikón kameňov.
Ak Vás zaujíma ponuka ďalších našich kameňov, môžete si ich pozrieť na našom webe v záložke – KRYŠTÁLY A MINERÁLY.

 

Hmatka - srdiečko z Lapisu Lazuli
cd_slnkovsrdci_mantry_čo dušu liečia
7. 2. 2020

MANTRY čo dušu liečia 🦋

Poznáte SofiJanku a Danku zo SLNKA V SRDCI🌞❤️?

Pristálo u nás zopár kúskov ich nových, ešte teplých CD-čiek s mantrami z koncertu.

Počúvaním mantier sa lieči duša, upokojujú a zanechávajú dobrú náladu, pokoj v duši.
Ak ste boli u nás na koncertíku, určite viete ako pesničky znejú.


Najbližšie sa môžete s dievčatami stretnúť u nás v Krystalii na Rade múdrych 6.2. a na meditačnom seminári s témou VZŤAHY 20.2., kde sa môžete prihlásiť aj online. 🙂

Okrem CD nosičov máme v predaji od dievčat aj závesné a stolové kalendáre a Karty Jednota Vedomia.

3. 2. 2020

Jantár tromlovaný

Zlatistý jantár (skamenelá živica) je často označovaný ako minerál šťastia, ktorý prináša nádej, silu, pokoj, naplnenie túžob a dôveru.

U nás v Krystalii ho nájdete v rôznych formách od náramkov, náhrdelníkov, náušníc, príveskov, ale aj vo forme týchto tromlovaných kamienkov.

Jantár posilňuje naše vôľové vlastnosti a prináša múdrosť. Je ochranným kameňom, ktorý podporuje meditáciu, duchovnú prácu a pozitívne myslenie.

Štartuje samoozdravný proces organizmu, urýchľuje liečenie, uvoľňuje bolesť. Je výborným pomocníkom pri zápaloch a horúčkach. Vyslúžil si označenie „prírodné antibiotikum”. Je výborným detoxikačným kameňom a pomáha tiež pri kožných problémoch.

Jantár obsahuje kyselinu jantárovú, ktorá je prírodným komponentom v tkanivách rastlín a preto má pozitívny efekt na náš bunkový metabolizmus.

Viac o tomto kamienku ale aj iných sa dočítate v lexikóne kamienkov na našom webe.

Ak Vás zaujíma ponuka ďalších našich kameňov, môžete si ich pozrieť na našom webe v záložke – KRYŠTÁLY A MINERÁLY.

 

 

 

jantár_tromlovaný
koral_náhrdelník_tromlovaný
31. 1. 2020

Koralový náhrdelník

Ochranný, ženský KORAL u nás nájdete aj vo forme takýchto krásnych a jednoduchých náhrdelníkov, ktoré zaujmú už na prvý pohľad!

Jeho špecifická červená farba symbolizuje ochranu už od nepamäti. Koral už odpradávna používali napríklad námorníci, ktorí si ho brávali ako talizman alebo amulet na plavby.

Tento kameň symbolizuje lásku ❤️ a jednotu, dokonalú harmóniu. Je silným energetizujúcim kameňom. Taktiež posilňuje srdce,  cievy, dýchacie orgány a pľúca, pomáha pri chorobách kostí a bolestiach zubov. Zvyšuje nízky krvný tlak, čistí krv.

Je tiež výborným ženským kameňom, pretože podporuje správne fungovanie ženských orgánov, posilňuje materstvo, počas tehotenstva chráni plod v tele matky, posilňuje lásku k dieťaťu. 🤰🤱Pomáha tiež pri neplodnosti a menštruačných problémoch a uľahčuje pôrod.

Viac o tomto kamienku, ale aj iných sa dočítate v našom lexikóne kameňov.

Ak by ste si chceli pozrieť aj iné naše šperky, nájdete ich na webe v záložke ŠPERKY.

27. 1. 2020

Pakistanský ónyx

V našej predajničke nájdete širokú ponunku výrobkov z pakistanského ónyxu.

PAKISTANSKÝ ÓNYX je označenie pre špeciálny druh travertínu, ktorý je nádherným darom Matky Zeme v pakistanských horách.

Vďaka svojej farbe a dobrej opracovateľnosti sa s obľubou využíva na výrobu rôznych dekoračných a úžitkových predmetov. Hlavnými náleziskami tohto kameňa sú Pakistan a Mexiko. Už v starovekom Grécku bol ónyx označovaný za kameň, ktorý prinášal šťastie, mier a lásku. 💛

Hovorí sa o ňom, že prebúdza vnútornú silu, posilňuje koncentráciu a napomáha osobnostnému rastu a napredovaniu. Je vraj nositeľom šťastia. 🍀 Znižuje tiež preťaženie a stres pri pracovnej vyťaženosti.

Výrobky z pakistanského ónyxu sú nielen krásnym interiérovým doplnkom, ale aj praktickým úžitkovým predmetom.
Na výber máme z váz a misiek rôznych rozmerov, dve veľkosti mažiarov, jabĺčka hojnosti, srdiečka, svietniky, sochy zvierat – slon a lev a dokonca máme aj šachovú súpravu pre nadšencov šachu. 

Viac našich kamienkov nájdete na našej stránke v záložke PRODUKTY – Kryštály a minerály.

pakistanský_ónyx_váza
stromček šťastia
24. 1. 2020

Stromček šťastia

Kto by nepoznal STROMČEK ŠŤASTIA. Používajú sa na pritiahnutie šťastia, bohatstva a hojnosti, či už po vnútornej/duchovnej alebo aj po materiálnej stránke.

Strom ako taký, je silný symbol aj pre nás ľudí, máme korene, pevný stred a aj korunu, tvoríme krásny celok, ktorý sa dokáže ohýbať, keď potrebuje. 

Stromčeky majú rôzne farby, podľa kamienku, ktorý bol na ich výrobu použitý. Biely, alebo priesvitný je z KRIŠTÁĽU, zelený stromček je z AVANTURÍNU, žltý z CITRÍNU

 

20. 1. 2020

Náramky z Aqua aury

Je pre Vás nový rok symbolom nového začiatku? 

Ak ste sa rozhodli pre nové predsavzatia, prípadne pre zmenu svojich zvykov, tento kamienok je tým pravým sprievodcom k týmto rozhodnutiam.

AQUA AURA je totiž kameň nových začiatkov, vzniká v nej silná energia, s ktorou prichádza do našich životov vždy niečo nové.

Vzniká nanášaním drahých kovov na číry Krištáľ. Posilňuje duchovné schopnosti a komunikáciu, prináša nám mier do duše. Je takisto aj ochranným kamienkom, očisťuje čakry❤️🧡💛💚💙💜 a harmonizuje telo. Náramočky navyše na slniečku krásne žiaria.

Viac si o vlastnostiach kamienku, jeho čistení a nabíjaní môžete prečítať v našom lexikóne

Ak si chcete pozrieť našu ponuku originálnych náramkov, kliknite si Šperkové kolekcie značky KRYSTALIA Šperky srdcom…®.

aqua aura_náramok_
brekciový_opál_jumbo
17. 1. 2020

Opál brekciový – jumbo kameň

Čo poviete na tento BREKCIOVÝ OPÁL?
Že ho nepoznáte? A chcete vedieť aký to je kamienok?

Pomáha nám prijať a akceptovať realitu života, prináša radosť do života, nádej a motiváciu. Pomáha pri depresiách a zármutku.

Zabezpečuje pravidelný prísun životodarnej energie, posilňuje imunitný systém, metabolizmus a látkovú výmenu, aktivuje lymfatický systém, zbavuje telo škodlivín a jedov, podporuje činnosť čriev. Pomáha pri infekciách a zápaloch, pečeňových a žlčníkových problémoch. 😘

Táto veľká placka má približne 6 cm.

Viac našich kamienkov nájdete na webe v záložke: KRYŠTÁLY A MINERÁLY.

13. 1. 2020

Puzetky z Riečnej perly

Hľadáte niečo, jemnučké, nežné a ženské zároveň?

Tak tu to máte! Vždy aktuálne RIEČNE PERLY nájdete u nás v puzetovej forme náušničiek.

A to dokonca v štyroch farebných odtieňoch! Skombinovať ich môžete s náramočkom, náhrdelníkom, či príveskom.

Riečne perličky podčiarkujú všetky typické vlastnosti ženy, sú jednoduché, ale pritom na ušku krásne zažiaria. Náušnice sa v našej predajni tešia veľkej obľube. 🙂

Ak však preferujte iný typ náušníc, môžete si vybrať z našej aktuálnej ponuky originálnych náušníc v predajni, alebo si pozrite galériu v záložke PRUDKTY – ŠPERKY – Náušnice.

riečnaperla_perly_puzety
cínované_šperky_ruženín_prívesok_náhrdelník_prsteň_náramok_
10. 1. 2020

Cínované šperky

V našej predajničke nájdete aj krásne, ručne robené, cínované šperky.

Na fotke je kamienok RUŽENÍN – minerál rodiny, lásky, priateľstva, mieru a pokoja a tiež kameň srdcovej čakry ❤️.

Okrem neho máme zacínované aj iné kamene vo forme príveskov, náramkov, prstienkov a dokonca máme aj brošne a hrebienky do vlasov. 😘

Viac o kamienku ruženín, ale aj iných 🙂 , si môžete prečítať  v našom mini lexikóne kameňov.


Ak si chcete pozrieť aj iné šperky, ktoré máme v predaji, pozrite si záložku PRODUKTY – ŠPERKY . Nájdete tam aj zaujímavé originálne šperkové sady z drahých kameňov, ktoré vychádzajú pod našou
KRYSTALIA Šperky srdcom…®.

 

6. 1. 2020

Šungitová voda

Aj takto môže vyzerať priama príprava ŠUNGITOVEJ VODY!!! Prečo priama? No lebo kamienky sú priamo v karafe s vodou a ich účinky pôsobia prostredníctvom pitia takejto vody priamo na náš organizmus zvnútra.

Naša ponuka výrobkov zo ŠUNGITU je naozaj bohatá a nájdete ho u nás ako balíčky ŠUNGITOVEJ drte (surové kúsky) v 200g baleniach, prípadne ako surovinku – „kusovku“. 🙂

ŠUNGIT je veľmi liečivý minerál práve vďaka svojmu zloženiu. Obsahuje špeciálny druh uhlíka = fluorén. ŠUNGITOVÁ drť sa preto používa na výrobu vody, ktorá upraví mikroflóru v organizme a upraví tak i trávenie. Hovorí sa, že už v 16. storočí poznali jeho „magické“ vlastnosti, vďaka ktorým si ruskí vojaci počas vojny dokázali vyčistiť vodu. 😉 Prečo práve ruskí vojaci? No preto, lebo ŠUNGIT pochádza z Karélie, ktorá sa nachádza práve v RUSKU. Je to oblasť známa práve týmto minerálom, z prášku ktorého sa vyrábajú rôzne liečivé maste, kozmetika, masážne pomôcky, existujú v tejto oblasti mnohé wellness centrá a liečebne, ktoré využívajú úžasné účinky ŠUNGITU dodnes!!!

No a keďže je voda druhou nevyhnutnou zložkou pre náš život, hneď po kyslíku, je pre naše zdravie a kvalitu života vyslovene potrebná. Voda tvorí 70% zemského povrchu  a naše telo obsahuje priemerne 55 – 75% tekutiny. Kvalita vody, ktorú pijeme, je veľmi dôležitá, a ako už iste mnohí viete, v dnešnej dobe, žiaľ, čoraz viac svoju kvalitu stráca. Je potrebné si uvedomiť ako veľmi nás ovplyvňuje jej priamy príjem do nášho tela. ❤️

Rady Vám o priamej príprave ŠUNGITOVEJ vody porozprávame u nás v predajničke.  A o jeho vlastnostiach si môžete prečítať v lexikóne na našom webe.

Viac kamienkov, ktoré ponúkame v našej predajni nájdete na webe v záložke PRODUTKY -Kryštály a minerály.

šungitová drťadditional-image
Rozhovory s Bohom
3. 1. 2020

Kniha od Neala Donalda Walscha

Priatelia, na túto knihu 📖 „Rozhovory s Bohom – otázky a odpovede“ máme veľmi dobré ohlasy. Kupujú ju mladí aj starší.

Tisícky čitateľov posielajú Nealovi Walschovi svoje otázky, ktoré sa týkajú náboženstva, dobra a zla, telesného a duševného zdravia, smrti, proroctiev, povahy Boha a vesmíru, modlitby, anjelov a diabla, duchovnej cesty, partnerských vzťahov a veľa ďalších.

Autor so svojim charakteristickým humorom a múdrosťou v knihe postupne odpovedá na najzaujímavejšie a najprovokatívnejšie otázky.
Výsledkom je táto nesmierne inšpirujúca kniha. ❤️

Jeho odpovede ilustrujú priame spojenie medzi duchovnom a hmotou a ukazujú, že to, čím sme a čo robíme, je výsledkom toho ako myslíme a v čo veríme. Táto kniha nám dáva príležitosť zamyslieť sa nad sebou, zmeniť sa a tým možno zmeniť svet.

Keďže tento tovar sa stále mení, inšpirácie na knihy nájdete na webe v záložke PRODUKTY – Knihy. Stále pribúdajú aj nové, ale niektoré sú klasiky, ktoré sa oplatí mať doma. 🙂

30. 12. 2019

Náramky z Chryzoprasu

Máme pre Vás exkluzívne náramky z CHRYZOPRASU!!

Tento svetlozelený kamienok je známy ako Venušin kameň a symbolizuje nadzmyslovú lásku. 💚

Otvára srdce, lieči ho aj harmonizuje svojou nežnou energiou a vytvára pocit jednoty s celkom.

Je to kameň, ktorý nám pomáha na našej duchovnej ceste, podporuje meditáciu, dôveru vo vedenie, spriechodňuje energie v tele. Podporuje tvorivosť, nádej, odpustenie a súcit.

Harmonizuje celé naše telo, ale je hlavne kameňom srdcovej čakry, čistí cievy, posilňuje krvný obeh a znižuje krvný tlak. Je silným DETOXIKAČNÝM KAMEŇOM, zbavuje telo jedov a nečistôt, podporuje činnosť pečene, žlčníka, ľadvín, močového mechúra a žalúdka. Lieči kožu, srdce a pľúca, urýchľuje hojenie rán, podporuje spánok a zvyšuje PLODNOSŤ.

Viac našich náramkov nájdete aj v galérii na webe v záložke PRODUKTY – Šperky.

Náramky z Chryzoprasu
Obraz od Marguerite Lalèyê
27. 12. 2019

Obraz od Marguerite Lalèyê

Objavujme v sebe radosť, hravosť a tvorivosť, vášeň aj spontánnosť 💃🎉

Nezabúdajme na svoje vnútorné dieťa, ktoré si pýta našu pozornosť. Ľúbme ho a opatrujme presne tak, ako ľúbime a opatrujeme naše deti. Hýčkajme ho a rozmaznávajme, pretože aj ono potrebuje našu lásku. A TERAZ viac než inokedy. Doprajme mu ju. 💚

🌺 Na obrázku intuitívne umenie šamanky bytia Marguerite Lalèyê (a naša Ľubka😉🌺

Príďte si k nám obrázky pozrieť naživo. 🙂

Inšpiráciu rôznych obrázkov a obrazov nájdete aj na našom webe v záložke DOPLNKOVÝ TOVAR.

27. 12. 2019

Jantárový náhrdelník

Poznáte tieto náhrdelníčky pre detičky aj dospelých? Maminky, ak sa chcete zladiť so svojim bábätkom, kľudne môžte.  Nájdete u nás totižto JANTÁROVÉ náhrdelníčky pre veľkých aj malých zákazníkov.

JANTÁR je často označovaný ako minerál šťastia. 🍀 Je to mineralizovaný zvyšok treťohornej živice ihličnatých stromov, tvoriaci amorfnú minerálnu masu. Prináša nám pokoj, nádej a silu. Je zároveň ochranným kameňom, ktorý podporuje pozitívne myslenie. Na fyzickej úrovni je to teda riadny pomocník – urýchľuje liečenie, uvoľňuje bolesti, mierni zápalové procesy a horúčky. Vyslúžil si svojimi účinkami prívlastok ,,prírodné antibiotikum“. Posilňuje náš imunitný systém, lieči kožné problémy, posilňuje štítnu žľazu, pečeň, žalúdok a močový mechúr.

Známy je však aj tým, ako pomáha pri vyrezávaní detských zúbkov. 😉

Viac k JANTÁRIKU si môžete prečítať na našom webe v lexikóne kameňov.

Viac šperkov nájdete v záložke PRODUKTY – Šperky.

Jantárový náhrdelníki
srdiečko z chryzokolu
23. 12. 2019

Srdiečko z Chryzokolu

Máte radi CHRYZOKOL? 💚 Je to vzácny kamienok a vzácne je aj jeho posolstvo v tvare srdiečka.

Chryzokol je silným duchovným kameňom, ktorý v nás podporuje lásku a úctu k prírode a Matke Zemi. 💚🌏

Učí nás čistote mysle, zachovať si chladnú hlavu, pomáha pri záťažových situáciách, strese, nervozite a napätí. Je duchovným sprievodcom pri meditácii, podporuje duchovnú komunikáciu a schopnosti. Tento nádherný modro-zelený kameň harmonizuje najmä srdcovú a krčnú čakru. Posilňuje a lieči srdce, tíši zápaly v tele, vyrovnáva krvný tlak, posilňuje imunitný systém, trávenie, urýchľuje liečenie.

Pomáha tiež pri bolestiach hrdla či krčnej chrbtice, podporuje činnosť štítnej žľazy a komunikáciu. Ženám zmierňuje menštruačné bolesti, v tehotenstve ochraňuje plod v tele matky a uľahčuje pôrod. Je tiež výborným pomocníkom pri citových problémoch.

Viac o minerále si môžete prečítať na našom webe v lexikóne kameňov.

Ďalšie kamienky a výrobky z nich nájdete v záložke PRODUKTY – Kryštály a minerály.

18. 12. 2019

Čaroitová sada v striebre

Hľadáte špeciálny darček pre špeciálnu ženu? 🥰🎁🎉🎄

Ponúkame Vám takúto čarokrásnu šperkovú sadičku, ktorá vznikla s láskou v našej dielničke.

Toto luxusné, jednoduché a zároveň exkluzívne prevedenie šperkov len podčiarkuje krásu liečivého minerálu ČAROIT. 😇

Tento duchovný kameň vyrovnáva všetky energetické telá a očisťuje auru. Je silným duchovným pomocníkom, pomáha nám prekonávať strach, obavy, naše ego ako i karmické vplyvy. Počas spánku, čaroit uložený pod vankúšom podporuje silu snov a ich zapamätávanie, podnecuje intuitívne videnia a vízie. 😉

Už z jeho názvu môžeme vycítiť jeho spiritualitu, mystériu a tajomno. Na fyzickej úrovni podporuje imunitný sytém, centrálny a vegetatívny nervový systém, urýchľuje liečenie, reguluje krvný tlak, čistí pečeň. Posilňuje pamäť, nervy, podporuje srdečnú činnosť, látkovú výmenu a upravuje poruchy tráviaceho traktu.

Celá šperková sada má strieborné komponenty. 

Viac našich šperkov nájdete na webe v záložke PRODUKTY – ŠPERKY.

čaroitová sada v striebre
Tipy na vianočný darček
16. 12. 2019

Tipy na vianočný darček 🎄

Priatelia, potrebujete trošku pomôcť s výberom darčekov?

V našej predajničke nájdete veľa možností, čím môžete obdarovať svojich blízkych. Sú to darčeky milé, aj praktické, veľké, aj malé, priesvitné, aj farebné, voňavé🌷, na čítanie📖, aj na nosenie..

Radi Vám poradíme, darčeky pekne zabalíme a máme pre Vás nachystaný aj nový knižný stolík 📔📒

Na fotke môžete vidieť naše tipy na darčeky:
– stolový kalendár Slnka v Srdci „Dary jogy“,
– kniha od Moojiho „Dech absolutna“,
– drúza „citrín“,
– lapač snov,
– vonné tyčinky Organic,
– éterický olej Primavera „Dobrá nálada“,
– sklenený svietnik na čajovú sviečku „Lotosový kvet“,
– čakrová sviečka „tretia čakra“
– archanjelska sviečka „Jofiel“,
– sviečka nanebovzatý majstri „Helion“,
– hmatky do ruky z rôznych kameňov,
– tromlované náramky z rôznych kamienkov.

Nezabudnite, že až do Vianoc máme pre Vás otvorené každý deň. Počas týždňa v čase od 9,00-17,00 hod. a cez víkend od 10,00-17,00 hod. Tešíme sa na Vás 😘

Viac tipov na darčeky nájdete v záložke PRODUKTY.

 

13. 12. 2019

Mandala

Prinášame Vám dekoráciu na stenu a harmonizér v jednom.   V predajničke visí momentálne niekoľko úžasných kúskov, ktoré sa tešia na budúcich majiteľov 🙂

Táto mandalka od slovenskej autorky patrí medzi ručne robené diela, maľované s láskou. Ak by ste chceli vedieť, s akým zámerom bola vyrábaná táto MANDALA, prečítajte si nasledovné „kľúčové slová“:


*súhrn protikladov
*pokoj a stabilita
*pripravenosť na zmenu
*harmónia tela, mysle a duše
*životný optimizmus
*čistota vo vzťahoch
*prebudenie sexuality.

MANDALA je harmonizér, takzvaný priestorový žiarič, ktorý Vám doma 🏡 vyčarí krásnu energiu a dokonca si do nej môžete vložiť aj svoj zámer. Predstavuje harmonické spojenie rôznych elementov. ❤️

Základom je nielen pevný stred, ale aj kruh, ktorý znázorňuje kolobeh, zmenu, cyklus, striedanie, transformáciu a neustály pohyb. Mandaly pochádzajú zo zákonov vesmíru a prírody..

Viac dekorácií a doplnkového tovaru nájdete tiež na našej stránke 🙂

Mandala
Náramky z Červeného granátu
11. 12. 2019

Náramky z Červeného granátu

Poznáte Červený granát? 😍

Náramočky s fazetovými korálkami granátu sa nám pre Vás podarilo po dlhej dobe opäť zohnať!

Je známy pre svoju špecifickú vínovo červenú/bordovú farbu a vďaka špeciálnemu výbrusu sa nádherne trbliecu. 😊

Červený granát je kamienok zdravia a energie, pomáha nám uskutočniť svoje predstavzatia. Posilňuje nádej a odvahu, pomáha nám prekonať krízu a stragnáciu. Pomáha pri celkovej únave a slabosti a to tak, že aktivuje a rozvádza energiu po celom tele. Veľmi pozitívne pôsobí na imunitu a štartuje celý organizmus. Práve vďaka svojej farbe podporuje tvorbu červených kriviniek, pomáha pri poruchách krvného obehu. 

Viac našich náramkov nájdete ešte na webe v záložke PRODUKTY – ŠPERKY 🙂 

 

9. 12. 2019

Vianočná sviečka

Priatelia, aj tento rok Vám ako tradične prinášame špeciálnu vianočnú sviečku🕯.

Tento rok uzrela svetlo sveta táto krásna, ružová sviečka „Láska, Viera, Nádej“, ktorú vyrobili s láskou šikovné rúčky jednej milej žienky.

Keďže je to ručná práca, každý kus je jedinečný, na sviečku je ručne písané a jej jemná vôňa je ruža-vanilka🌷.

My ich už máme odložené na štedrovečerný stôl  a čo Vy? Ktorú sviečku budete mať na Vianoce? 🎄

Viac našich sviečok nájdete v širokej ponuke na našom webe.

 

vianočná sviečka
liečiteľské špice
6. 12. 2019

Liečiteľské špice a drúza z Fluoritu

Liečiteľské špice sme tu už dlho nemali! A veru ani takúto prenádhernú surovú FLUORITOVÚ drúzu!

Tento zaujímavý minerál pozitívne pôsobí na zapamätávanie si veľkého množstva informácií naraz, tiež na koncentráciu a sústredenie.

Pomáha nám tiež pri stratenej rovnováhe a pri uvoľňovaní duševného napätia. Prináša do duše mier a pokoj. Symbolizuje genialitu, pomáha pri učení. 📚 Posilňuje tiež intuíciu, pohlcuje a neutralizuje negatívne žiarenie.

Po fyzickej stránke pomáha pri cievnych chorobách, lieči problémy kĺbov, upravuje príjem a využitie vápnika, spevňuje kosti a zuby. 🦷 Očisťuje a regeneruje pokožku. Zelená farba fluoritu pôsobí na oblasť srdcovej čakry, 💚 na respiračný systém, taktiež podporuje detox telíčka, zbavovanie sa toxických látok.

Liečivé minerály si môžete položiť do priestoru, prikladať ich alebo s nimi pracovať so zámerom. Drúza je nielen krásnym doplnkom do priestoru, ale aj úžasným žiaričom. No a liečiteľské špice sú vytvarované práve tak, aby ste si mohli pomasírovať akupresúrne body a pracovať tiež s reflexnými bodmi. 😉

Viac o kamienkoch na liečenie a akupresúru nájdete aj na webe v záložke – Kryštály a minerály.

2. 12. 2019

Lungty

Pošlime do sveta modlitby za šťastie a lásku… 🙏❤️

Lungty sú pestrofarebné vlajočky vo farbách tibetskej zástavy zavesené na šnúrke. Ich farby tiež zodpovedajú farbám piatich elementov v tibetskom budhizme.

Vlajky nesú posvätné texty, ochranné mantry a modlitby a je na nich vyobrazený veterný kôň, ktorý je symbolom dobrého osudu a pohody.

Vešajú sa kdekoľvek v prírode, na posvätných miestach, na domoch aj križovatkách. Všade tam, kde sa môžu modlitby rozfúknuť do sveta a priniesť mier a šťastie. Často sa tiež používajú na ochranu.

Môžete ich vidieť na horách, jednoducho zavesené niekde „vo vánku“..

Môžete si pozrieť aj viac z nášho doplnkového tovaru. 

 

 

lungty
strieborné náušnice
29. 11. 2019

Strieborné náušnice s kamienkom

V našej dielničke sa opäť „zrodilo“ niekoľko párov krásnych, jednoduchých náušničiek, môžete sa tešiť ešte na ďalšie!!! ❤️

Slnečný, ☀️ pozitívny CITRÍN, najsilnejší ochranný kamienok – TURMALÍN, no a JASPIS MOOKAIT, ten pomáha nadobudnúť vnútorný pokoj. 

Viac o kamienkoch a ich účinkoch si môžete prečítať v našom lexikóne.

Jaspis tam nenájdete, tak si napíšeme trošku o ňom: Je veľmi dobrý na rovnováhu, podporuje vyrovnávanie sa so zmenami v živote, posilňuje flexibilitu, pomáha vybrať si najvhodnejšie riešenie problému. Podporuje liečbu najrôznejších zranení, opuchov a zápalov, uvoľňuje suchý kašeľ. Aktivuje funkciu pečene, sleziny, čistí krv, posilňuje imunitný systém. Kamienok si môžete očistiť slanou vodou v miske a nabiť ho môžete na priamom slniečku.

24. 11. 2019

Aromaterapia – „Svieže dýchanie“

Ak potrebujete poliečiť nachladnutie, či rozohriať Vaše telo, príďte ku nám, do našej prírodnej lekárničky.👍🌿

Ak hľadáte niečo do aromalampy, či difúzera, tak máme pre Vás éterický eukalyptový olej „Svieže dýchanie“, ktorý Vám umožní hlboké dýchanie bez zbytočnej námahy. Jedinečná a osviežujúca úľava nielen pre dýchacie cesty, ale aj telo.

Ak potrebujete niečo do kabelky, alebo tašky do školy, jednoducho mať to pri sebe, pre Vás máme inhalačnú tyčinku. Stačí ju priložiť priamo pod nos a zhlboka sa nadýchnuť.

Ak máte dieťaťko a chcete mu uľahčiť dýchanie pri prechladnutí, či výtokoch z nošteka, pre Vás tu máme Baby&Kids balzam. Včelí vosk a mandľový olej chránia stresovanú pokožku, vonná zmes tymiánu, myrty a cajeputu poskytuje voľné, ľahšie dýchanie. Jemný a účinný zároveň.
Môžete ním potierať hrudník aj chrbátik, zahrieva telo a srdce💚.

A ak si prosíte niečo aj pre seba, pre Vás máme balzam, ktorý pomáha upokojiť podráždenú pokožku. Obsahuje eukalyptový olej, ktorý uvoľňuje dýchacie cesty a levanduľový olej upokojuje nielen telo, ale aj dušu. 

V ponuke máme rôzne druhy aromalámp a éterických olejov. 

 

volne dychanie
kalendare
21. 11. 2019

Kalendáre a diáre na rok 2020 :)

Ešte „teplé“ kalendáre, diáre, zápisníčky..

Pripravte sa na budúci rok 2020, prípadne obdarujte svojich blízkych krásnym a užitočným darčekom.

Kalendáre od Luise Hayovej, anjelské, lunárne kalendáre, nástenný kalendár od Janky Sofie Thomkovej a Danky Babkovej – PREBUDENIE VEDOMIA ❤️, ale aj stolový DARY JOGY, krásny diárik od Stanky Sobolovej – SRDCE ŽENY, numerologický diár, večný kalendár a všeličo iné 🙂

Príďte si vybrať. Niektoré z nich na inšpiráciu nájdete aj na našej webovej stránke v záložke knihy, úplne dole.

15. 11. 2019

Lapač snov Krystalia

U nás v predajni Krystalia pre Vás radi vyrobíme aj LAPAČE SNOV.

Na inšpiráciu Vám ponúkame tento – natural štýl, prírodný, jesenný lapač snov, kde sú použité iba bavlnka, pierka a drevené korálky.  

Oveľa viac fotiek však nájdete na našej FB stránke.

Viac o lapačoch snov a ich význame nájdete v článku na našom webe.

lapač snov krystalia
detsky nahrdelnik jantar
8. 11. 2019

Jantárové náhrdelníčky pre deti

Z najnovšej ponuky tu máme pre Vás detské náhrdelníčky z jantáru 🙂

Krásne guľatučké, príjemné, svetlé, tmavé, kombinované, lesklé, matné, no jednoducho máte z čoho vyberať!
Jantár podporuje rast a vývoj detí a je pomocníkom pri vyrezávaní detských zúbkov.😁 Posilňuje samo-ozdravný proces organizmu, urýchľuje liečenie, uvoľňuje bolesti, mierni zápalové procesy a horúčky.  Práve preto si tiež vyslúžil označenie „prírodné antibiotikum“. Posilňuje náš imunitný systém, urýchľuje metabolizmus, lieči kožné problémy a detoxikuje. 

Náhrdelníky máme aj pre maminky.

Viac o účinkoch jantáru si môžete prečítať na našom webe a ponuku ďalších šperkov tám nájdete tiež.

1. 11. 2019

Soľné lampy

Spríjemnite si priestor v ktorom trávite veľa času takýmto nádherným doplnkom. Teplá farba svetla v kombinácii s Himalájskou soľou nás vie naladiť na veľmi príjemnú vlnu. Ideálne na toto ročné obdobie 🙂

Soľné lampy sú vhodné do domova, do kancelácie, do priestorov, kde sa cvičí, v podstate úplne všade, kde chcete, aby sa Vám dobre dýchalo. Lampy sú vyrobené z vybraných kryštálov Himalájskej soli najlepšej kvality a farby.

Zahrievaním uvoľňujú záporné ióny, pohlcujú zároveň elektrosmog. Blahodárne pôsobia na alergikov, astmatikov a ľudí s oslabenou imunitou. Samozrejme nielen na ľudí, ktorí majú respiračné problémy, ale aj pre tých, ktorí si chcú v priestore vzduch prečistiť a zrelaxovať sa.

U nás nájdete lampy v rôznych tvaroch a prevedeniach a taktiež svietničky na čajovú sviečku.

Soľné lampy
Náramky z Čaroitu
28. 10. 2019

Náramky z Čaroitu

Takéto exkluzívne „šupy“, nádherné a luxusné sú  náramky z kamienka ČAROIT. Objavili sa u nás v predajničke a sú doslova neopísateľné..

Príďte si ich poobzerať osobne!! Je sa veru na čo pozerať.

Čaroit je silným duchovným pomocníkom, pomáha nám prekonávať strach, obavy, naše ego ako i karmické vplyvy. Počas spánku, čaroit uložený pod vankúšom podporuje silu snov a ich zapamätávanie, podnecuje intuitívne videnia a vízie. Už z jeho názvu môžeme vycítiť jeho spiritualitu, mystériu a tajomno. Okrem toho, že podporuje duchovný rast, vyrovnávajú aj všetky energetické telá a očisťujú auru.

Na fyzickej úrovni podporuje imunitný systém, centrálny a vegetatívny nervový systém, urýchľuje liečenie, reguluje krvný tlak, čistí pečeň. Posilňuje pamäť, nervy, podporuje srdečnú činnosť, látkovú výmenu a upravuje poruchy tráviaceho traktu.

Aj iné náramky nájdete na našom webe v záložke šperky 🙂

25. 10. 2019

Éterický olej – „Ľahšie učenie“

Našu ponuku éterických olejov sme rozšírili o olejček určený špeciálne pre deti!! 😍

Zmes éterických olejov „Pre ľahšie učenie“ je skvelou voľbou pre deti, ale aj  študentov a pracantov, 📚📙 ktorí sa potrebujú dlho sústrediť.

Podporuje kreativitu, koncentráciu, rozjasňuje náladu, má pozitívny vplyv na psychiku a navyše posilňuje imunitu.

Čo sa nachádza v tejto zmesi? Sú tam samé dobré veci  🙂 – 100% prírodné éterické oleje, presnejšie Grapefruit, Citrón a Pomaranč🍊.

Ako ho používať? Nakvapkajte 3-5 kvapiek do difuzéra alebo aromalampy.

Éterický olej – „Ľahšie učenie“
darčekové poukážky
23. 10. 2019

Darčekové poukazy

Aj Vám sa stalo, že ste boli u nás v Krystalii vyberať darček ❤️ a nevedeli ste čím toho dotyčného potešiť?

Máme pre Vás skvelé riešenie… darujte DARČEKOVÚ POUKÁŽKU!! 👌

Obdarovaná osôbka ju môže použiť na nákup tovaru v našej predajničke v hodnote 15,00 eur, 20,00 eur a 30,00 eur, alebo na 8-týždňový kurz jogy v hodnote 45,00 eur.

Inšpirácie na darčeky nájdete aj vo fotkách produktov na FB, alebo na našom webe.


A verte nám, poukážka vždy poteší

PS: Platnosť poukážok je do 📇 23.12.2020

 

14. 10. 2019

Zlomkové náhrdelníky

Pre fanúšikov naturálnejšej formy kamienkov tu máme takéto nádherné 45-centimetrové náhrdelníčky so zapínaním a s predlžovacou retiazkou.

Novinkou sú u nás v takejto forme práve náhrdelníky z kamienka THULIT, SLNEČNÝ KAMEŇ, NEFRIT a TYRKYS.

Z našej ponuky „zlomkových“ kamienkových náhrdelníčkov v dĺžke 45 cm si môžete vybrať aj z minerálov SODALIT, JASPIS ČERVENÝ, FLUORIT, MAGNEZIT, TYRKENIT, OBSIDIÁN VLOČKOVÝ, TIGRIE OKO, LARIMAR, CHRYZOPRAS, ZÁHNEDA.

Viac o náhrdelníkoch, ktoré ešte ponúkame, nájdete aj v sekcii ŠPERKY na našom webe.

A informácie o vlastnostiach jednotlivých kamienkov nájdete v našom lexikóne kameňov. 🙂

Zlomkové náhrdelníky
Achát Jumbo
11. 10. 2019

Achát Jumbo

Určite hádate, čo sme si to pre Vás nachystali tentokrát. Veľkosťou je asi ako dlaň a môžete ho použiť či už na položenie do priestoru alebo na prikladanie.

Ak Vám línie alebo krúžky na kamienku pripomínajú letokruhy, už asi tušíte o ktorom minerále je reč. Hovoríme o ACHÁTE, ktorý je kameňom racionálneho myslenia, koncentrácie a sústredenia. 


Achát má tiež vlastnosti ochranného kameňa, lieči vnútornú zlobu a posilňuje v nás lásku. ❤️ Účinne pomáha pri bolestiach hlavy ako i nespavosti. Posilňuje imunitný systém, upravuje metabolizmus, zlepšuje trávenie. Je výborným prostriedkom pri žalúdočných ťažkostiach. Dokáže pomôcť pri kožných ochoreniach, regeneruje cievy a posilňuje krvný obeh. Ďalšie použitie podľa farby konkrétneho kameňa.

Viac o vlastnostiach kamienku, o čistení a nabíjaní nájdete na našom webe.

 

7. 10. 2019

Srdiečka z Karneolu

Máme pre Vás krásne karneolové prívesky, ktoré svojou farbou podčiarkujú krásu jesene a nádherne zasvietia v každom výstrihu. 🙂

Tento energický kameň Vám prinesie do života novú energiu, spája sa s druhou čakrou, s vitalitou, tvorivosťou, kreativitou a životnou silou. Je to kamienok motivácie a pozitívneho prístupu, ktorý nám v živote dodá stabilitu.
Podporuje pamäť, myslenie a posilňuje koncentráciu. Je schopný utíšiť agresivitu, prejavy zlosti a naopak dokáže rozohnať stavy apatie. S týmto kameňom v sebe nájdeme odvahu a pevnú vôľu, zbavíme sa trémy či závislostí rôzneho druhu.
Na fyzickej úrovni dokáže znížiť cukor v krvi, zvýšiť a regulovať nízky krvný tlak. Podporuje imunitný systém, upravuje metabolizmus, a reguluje telesné tekutiny, čím stimuluje aj funkciu obličiek.

Tvar srdiečka🧡 v sebe nesie silnú symboliku lásky, sebalásky a sebaprijatia, taktiež rodiny a priateľstva.

Informácie o čistení a nabíjani si môžete prečítať na našej webovej stránke.

Srdiečka z Karneolu
Snár
4. 10. 2019

Snár

Sny trvaju krátke okamihy. Každú noc, keď sa človeku sníva, je svedectvom toho, že podvedomie pracuje. Možno najmä počas sna komunikuje s tou väčšou časťou sveta, v ktorej azda nie je čas, ani zánik.

Ľudská duša je stále v činnosti, vo dne aj v noci. To, čo v sne prežívame, patrí tak, ako aj skutočný zážitok, našej duši.
Niektoré sny sú nespracované zážitky zo dňa, niektoré v sebe ukrývajú hlbší význam s odkazom pre nás.  Ak by ste si chceli vykladať svoje sny, začnite si ich najprv zapisovať.

Možno Vám s výkladom pomôže aj tento SNÁR od E.L.H.Račkovej. Obsahuje systematický abecedný zoznam s použitím metód a postupov najstarších i najmodernejších vykladačov snov.

Ak by ste si chceli do spálne zavesiť Lapač snov, aj ten máme v ponuke! 

30. 9. 2019

Šungitové platničky na mobil

Potrebujete odrušiť a eliminovať elektrosmog na Vašom mobile?

Opäť máme v ponuke obľúbené šungitové plátky. Lepia sa na mobilné zariadenie práve kvôli jeho jedinečnej vlastnosti a tou je odrušovanie a eliminovanie elektrosmogu a nežiadúcich elektromagnetických žiarení, ktoré nepôsobia na naše zdravie príliš prívetivo 🙂 .

Šungit má mnoho pozitívnych účinkov na naše zdravie ako sú napríklad urýchlenie liečenia a posilnenie tela, celkovú harmonizáciu organizmu, detoxikáciu tela či uvoľnenie svalstva a upokojenie.
Viac o šungite si môžete prečítať aj v našom lexikóne kameňov.

šungitové platničky na mobil
meditacne vankuse
27. 9. 2019

Meditačné vankúše

Kvalitné pohánkové meditačné vankúšiky vyrobené na Slovensku 🙂

Pohánkové vankúše sú vhodné ako meditačná či zdravotná pomôcka. Vankúše kopírujú prirodzenú kontúru tela, sú prispôsobivé pohybu počas sedenia/spania, vďaka čomu pomáhajú proti bolestiam hlavy, uvoľňujú krčnú chrbticu, pôsobia upokojujúco a antidepresívne. Vankúšik je možné nahriať na slnku či radiátore a použiť ako prírodný termofor. Prikladaním na bolestivé miesta a opuchy uľavuje od bolesti. Super sa na nich sedí, leží a sú krásnou dekoráciou.

Vnútro je plnené bio pohánkovými šupkami. Obliečka je zo 100% bavlny, vnútorný vankúšik je z ľanového plátna, všetko prírodné materiály. Životnosť pliev vo vankúši je priemerne 2-3 roky, po tejto dobe je vhodné plevy vo vankúši vymeniť. Plevy sú prírodný materiál a vzájomným trením sa opotrebovávajú. Vankúš čo najčastejšie vystavujte na slnko, nech sa dobre vysuší.

Každý kus je ručne vyrobený originál.

Vyrobené s láskou ❤️ na Slovensku.

 

Pozrite si viac meditačných vankúšov a všetko k joge a meditácii. 🙂

23. 9. 2019

Náramok z KORALU

Ak hľadáte kamienok, ktorý symbolizuje lásku a jednotu, dokonalú harmóniu, tak nech sa páči.

KORAL červený u nás nájdete aj v takejto forme kociek v náramočkoch. ❤️
Patrí medzi ochranné kamene, ktoré boli často využívané na výrobu ochranných talizmanov a amuletov. KORAL nám dodáva silu a energiu, podporuje sexuálnu túžbu. 😉
Po fyzickej stránke posilňuje srdce, cievy, dýchacie orgány a pľúca, pomáha pri chorobách kostí a bolestiach zubov. Zvyšuje nízky krvný tlak, čistí krv.

Je výborným ženským kameňom, pretože podporuje správne fungovanie ženských orgánov, posilňuje materstvo, počas tehotenstva chráni plod v tele matky, posilňuje lásku k dieťaťu. Pomáha tiež pri neplodnosti a menštruačných problémoch a uľahčuje pôrod.

Viac info tu: https://www.krystalia.sk/kamen/koral/

Celú ponuku našich šperkov nájdete na našom webe. 🙂

Náramok z KORALU
amonit
20. 9. 2019

Amonit

Vedeli ste že amonit má až 400 miliónov rokov?

Je to skamenelina hlavonožca, ktorý žil v období prvohôr a druhohôr v tropických moriach. Fosília vznikla zachovaním pevnejších častí živočícha vo vápenatom segmente a názov dostala podľa egyptského boha slnka ☀️ Amona, ktorý je často vyobrazený s baraními rohmi, na ktoré sa ulita tohto živočícha podobá.

Predstavujú neustály tok energie, zmenu, kolobeh, práve kvôli jej špirálovitej ulite. Je zároveň symbolom pohybu a evolúcie a pripomína nám pominuteľnosť ľudského života.

Vďaka svojmu veku sú nositeľmi obrovského množstva informácií z Matky Zeme a z Vesmíru a na tejto úrovni potom pracuje aj s priestorom, v ktorom sa nachádza.

 

Na našom webe nájdete aj ponuku ďalších kameňov. 🙂 

16. 9. 2019

Kniha Umenie dýchať

Nadýchnete sa 22 000-krát za deň. Koľkých nádychov z toho ste si skutočne vedomí? 🙂 Prichádza kniha Umenie dýchať!

Oceňovaný autor bestsellerov Dr. Danny Penman prichádza so stručným sprievodcom k uvoľneniu sa a k objaveniu pokoja v našom neusporiadanom svete, a to práve tým, že si nájdete čas dýchať.

Známe vedľajšie účinky:
– začnete sa viac usmievať
– budete sa menej strachovať
– život Vás nebude tak štvať :).

Rozpustite úzkosť, stres a nešťastie, posilnite svoju myseľ a uvoľnite svoju kreativitu pomocou týchto jednoduchých cvičení.

S kažkou maličkou chvíľkou všímavosti objavíte šťastnejšie a pokojnejšie ja.

Je to naozaj ľahké… presne ako Váš dych…

Môžete si pozrieť aj celú našu knižnú ponuku 🙂

Kniha Umenie dýchať
pakistanskyonyx_čierny_slon
13. 9. 2019

Slon z Pakistanského ónyxu

Tento krásny kúsok z čierneho ónyxu s radosťou čaká na nového majiteľa alebo majiteľku. 🐘

Slon so zdvihnutým chobotom symbolizuje šťastie a prosperitu. Predstavuje silu a odvahu, je taktiež nositeľom hojnosti. Ideálny na umiestnenie do domácnosti. ❤️ Dĺžka sloníka je až 30 cm

Kamienok, je špeciálny druh travertínu, nádherný dar Matky Zeme. Je nositeľom šťastia, ktorý prebúdza vnútornú silu, posilňuje koncentráciu a napomáha osobnostnému rastu. Znižuje preťaženie a stres pri pracovnej vyťaženosti.

Vďaka úžasným vlastnostiam tohoto minerálu sa z neho vyrábajú častokrát aj úžitkové predmety ako mažiariky, misky, poháre a vázy. Aj toto všetko u nás nájdete. 🙂

Pozrite si aj ďalšie výrobky z drahých kameňov. 🙂

9. 9. 2019

Lepidolit tromlovaný

Lepidolit je lítiová sľuda a je kamienkom čakier – srdca, hrdla, čela a temena.

Navodzuje vnútorný pokoj a mier, lásku💛, uvoľňuje, posilňuje optimizmus, trpezlivosť, vôľu, samostatnosť, nezávislosť, rozhodnosť, čistotu mysle a citu.
Odstraňuje negatívne vzory a návyky, rôzne traumy a závislosti, zmierňuje stres a depresie, melanchólie – tiež sa mu hovorí „prírodné antidepresívum“.
Ochraňuje auru od negatívnych energií a elektromagnetizmu. Harmonizuje srdcce a rozum.

Na fyzickej úrovni posilňuje imunitný systém, harmonizuje celý organizmus, podporuje funkciu štítnej žľazy, ľadvín a pečene. Odvodňuje, detoxikuje a posilňuje látkovú výmenu a nervovú sústavu 

Z lepidolitu Vám tentokrát ponúkame šikovné, malé, tromlované kamienky o veľkosti cca 3-4 cm, ktoré sú vhodné na bežné nosenie, hoci aj do kabelky👜, či vrecka.

Pozrite si celú našu ponuku kryštálov a minerálov. 🙂

lepidolit_tromlovany
čakrový_prívesok
6. 9. 2019

Čakrový prívesok

Zháňate ČAKROVÝ PRÍVESOK na celkovú harmonizáciu, alebo len radi nosíte niečo farebné?

Prívesočky sú v ródiovanom bižutérnom kove a použité sú kamienočky prislúchajúce k jednotlivým čakrám.

O kamienkoch, ktoré sa spájajú s našimi energetickými centrami si môžete čo-to prečítať aj na našom blogu: https://www.krystalia.sk/kamene-a-cakry/.

Už odpradávna ľudia totižto uznávali silu kameňov a využívali ich počas obradov i v bežnom živote. K siedmim energetickým centrám v našom tele, čakrám, vieme priradiť kamene na základe ich vyžarujúcej energie a farby, ktoré dokážu jednotlivé centrá stimulovať. Spriechodnenie a správne fungovanie jednotlivých čakier ovplyvňuje náš telesný, emocionálny i duševný stav. 🙂

Prívesoček si môžete zavesiť na striebornú retiazku, strunku, bavlnenú alebo koženú šnúrku – aj toto všetko u nás nájdete. 🥰

2. 9. 2019

Obsidián čierny – surovina

Tento krásny kus kameňa môžete nájsť aj pod názvom „sopečné sklo“. 

Je to vyvretá hornina, ktorá vzniká rýchlym stuhnutím lávy. Má veľmi výrazný lesk a jeho typickými farbami sú – čierna, sivá, zlatistá, hnedá a mahagónová. 

Je to minerál pravdy, ochrany a duchovnej integrity. Prináša nám silu, urýchľuje duchovný a osobný rast. Rozjasňuje myseľ a pomáha nám uvoľňovať negatívne myšlienky. 😉 Tento kameň pohlcuje negatívne energie a ochraňuje naše energetické pole.  

Uzemňuje, prináša nám ochranu a upokojuje zároveň. Symbolizuje spojenie zeme a ohňa 🔥, práve preto, lebo pochádza z horúcej magmy. Pomáha taktiež pri prekrvení celého nášho telíčka, používa sa na prehriatie chronicky studených rúk a nôh.

Zaujímavosťou je, že sa vďaka svojej štruktúre využíval už v dobe kamennej na výrobu rezných nástrojov, ako sú hroty oštepov a na nože. V súčasnosti sa využíva na výrobu čepeľov skalpelov, pretože je ostrejší a kvalitnejší ako oceľ.

obsiadian surovina EXCL
aqua aura, bronzit, hematit
30. 8. 2019

Každý deň iná…2019

Letná šperková kolekcia ručne vyrábaných exkluzívnych masívnych náušníc a originálnych náramkov značky KRYSTALIA Šperky srdcom…®

Som Nebo i Zem, More a Súš, som Svetlo aj Tieň. Som Srdečná a Milujúca, Priama a Neprístupná. Som Zvedavá a Pasívna. Prebudená i Spiaca. Som hravé Dieťa aj Múdra Starena. Som Rozprávajúca aj Počúvajúca. Vášnivá a Aktívna, ale aj Stagnujúca a Rúcajúca Všetko, Čo mi Príde do Cesty. Som Zodpovedná a Slobodomyseľná. Som Sestra, Matka, Priateľka. Som Nástrojom i Bábkou, Ohňom aj Vodou. Som tvojím Šťastím i Slzami. Som Život, Láska aj Smrť. Som každý deň Iná…som Žena.

Šperkovú kolekciu tvorí 42 originálnych šperkov (21 náramkov a 21 náušníc). Celú kolekciu nájdete v záložke ŠPERKY: https://www.krystalia.sk/sperk/kazdy-den-ina-2019/

Šperky: Miška Berková, foto: Janka Súkeníková

♥ Každý kus je originál 

26. 8. 2019

Cestovanie s radosťou

Táto osviežujúca zmes éterických olejov od značky PRIMAVERA Vám spríjemní každú cestu autom 🚘.

Vôňa podporuje koncentráciu, pôsobí proti stresu, odstraňuje napätie, osviežuje myseľ, povzbudzuje a vitalizuje, dodáva potrebnú pozitívnu energiu na dlhé i krátke cesty autom.

„Cestovanie s radosťou“ je ovocná, svieža, povzbudzujúca a osviežujúca vôňa grapefruitu🍊, citrónovej trávy🌱 a vždyzeleného ihličňanu z čeľade borovicovitých – Duglasky tisolistej🌲.

Môžete si ju nakvapkať na nejaký savý povrch, drievko, alebo Vám ponúkame aromaprívesky, ktoré poslúžia aj do auta, aj na nosenie pri sebe. 

Cestovanie s radosťou
Aragonit
23. 8. 2019

Aragonit

A týchto roztomilých „ježkov“ poznáte?? 😍 Máme tu pre Vás krásne kúsky ARAGONITOV, vo veľkostiach 3-4 cm a 6 cm.

Tieto čarovné kamienky posilňujú duševnú očistu, rast a napredovanie, učia nás trpezlivosti.

Pomáhajú pri psychických problémoch a rozptýlenej mysli, nepokoji a telesnej slabosti.
Znižujú preťaženie, napätie a stres pri pracovnej vyťaženosti. P

osilňujú zároveň imunitný systém, regulujú činnosť srdca 🧡 a nervového systému. Podporujú rast a stavbu kostí, kĺbov, posilňujú odolnosť organizmu.

Pomáhajú pri problémoch žalúdka a čriev. Zlepšujú tiež schopnosť prijímať a dávať.

Vyvažujú energiu jin a jang. ☯️

19. 8. 2019

Larimar – náhrdelník s náramkom

Chcete nosiť LARIMAR a žiadny ešte nemáte?
Larimar je veľmi vzácny a drahý kamienok, ale tieto zlomkové náhrdelníky a náramky sú úplne cenovo prijateľné pre každú žienku.🤩

Larimar je považovaný za kameň nadpozemskej krásy symbolizujúci vnútornú múdrosť. ❤️ Často sa označuje ako „kameň Atlantídy“, lebo vraj v sebe nesie jej múdrosť.  Je symbolom mora (la mar), jeho hĺbky a sily. Prináša nám vnútorný mier, lásku, harmóniu a pozitívne myslenie, lieči srdce a uvoľňuje emócie.
Je silným duchovným kameňom a „sprievodcom duše“, ktorý prehlbuje meditáciu, zvyšuje úroveň vedomia, podporuje komunikáciu s duchovnými bytosťami a uvoľňuje karmické bloky. Pomáha nám prevziať kontrolu nad vlastným životom, podporuje vyjadrovanie a komunikáciu. Ženám prinavracia ich ženskú silu, odkrýva energie Bohyne a posilňuje spojenie s prírodou. Prináša zmeny a učí nás prekonať strach.

Harmonizuje čakru hrdla, srdca, tretie oko, i najvyššiu korunnú čakru. Na fyzickej úrovni ovplyvňuje dolné končatiny a dýchacie orgány, posilňuje pľúca a priedušky, štítnu žľazu a tíši bolesti.

 

Larimar
Liečiteľské špice
16. 8. 2019

Liečiteľské špice

Pripravili sme si pre Vás liečiteľské špice z rôznych liečivých minerálov. 😍

Či už pracujete s kamienkami intuitívne alebo profesionálne, práve tieto liečiteľské špice Vám vedia byť šikovnými pomocníčkami.
Vďaka precíznemu opracovaniu kamienkov a ich tvaru si viete pomasírovať akupresúrne, či reflexné body, môžete ich použiť aj na prikladanie.

Práve sa pozeráte na špice z kamienkov SODALIT, JASPIS ČERVENÝ, AVANTURÍN, TIGRIE OKO, OBSIDIÁN ČIERNY a MAGNEZIT.

Nájdete u nás liečiteľské špice aj z ďalších kamienkov.  Ak by ste si chceli o kamienkoch a ich vlastnostiach prečítať, môžete kliknúť na LEXIKÓN KAMEŇOV: https://www.krystalia.sk/kamene/

Príjemné masírovanie 🙂

12. 8. 2019

Donuty z Hematitu

Nové prívesky na obzore   

Tieto prívesky – donuty sú z Hematitu, ktorý je povrchovo upravený Bizmutom.

Proces sa volá galvanizovanie a kamienok je potom takýto pekne farebný. Na fotke ho vidíte aj s rôznymi komponentami na zavesenie.

A niečo o kamienku: Hematit symbolizuje hmotu, silu, energiu a pevnú vôľu. Je považovaný za silný ochranný kameň, ktorý nás ukotvuje v tele, prináša pokoj a pocit bezpečia a istoty.
Podporuje rozhodnosť a odvahu, aktivizuje naše sily a schopnosť „prežitia“. Na fyzickej úrovni posilňuje najmä srdce a cievy, podporuje tvorbu červených krviniek a pomáha telu absorbovať a ukladať železo. Je to aktivizujúci a „prekrvujúci“ kameň.

O kamienkoch, ktoré predávame sa dočítate aj v našom lexikóne: https://www.krystalia.sk/kamene/

 –

Donuty z Hematitu
Krištáľové dordže
9. 8. 2019

Krištáľové dordže

Priatelia, hľadáte nejakú špecialitku? Jednu takú tu máme – krištáľové dordže. 💛

Dordže je buddhistický meditačný a rituálny predmet a v doslovnom preklade „pán kameňa“.  Je najrozšírenejším a najznámejším energetickým žiaričom východu.
Pôvodne pochádza z Indie. V oblasti Himalájí sú obyvatelia presvedčení o obrovskej liečivej sile dordže a jeho veľkej moci. Je znakom všeobjímajúceho súcitu, ktorý je tou najmocnejšou silou vesmíru, stelesňuje mužský princíp a predstavuje jangovú energiu. Je možné ho použiť aj na liečenie – odstraňuje bolesti a všetky negatívne energie. Výborne účinkuje pri odstraňovaní pocitov menejcennosti a stavov vyčerpania. Pomáha zvyšovať sebadôveru a odvahu. 

O vlastnostiach krištáľu si prečítajte v našom lexikóne: https://www.krystalia.sk/kamen/kristal-brazilia/.

 S dordže zaobchádzame vždy s úctou a rozvahou.🙏

5. 8. 2019

Náramky z Amazonitu

Exkluzívne náramky liečivého AMAZONITU ponúkame vo viacerých veľkostiach!!

Tento šikovný kamienok nás chráni pred elektromagnetizmom a blokuje zároveň geopatogénne zóny. Pôsobí na svojho nositeľa/nositeľku veľmi upokojujúco, hlavne na nervový systém . Má v sebe obdivuhodnú filtračnú schopnosť, prepája fyzické telo s éterickým. 😉 Udržiava v rovnováhe mužskú a ženskú energiu. Pomáha relaxovať, koncentrovať sa, je výborný pomocník pri nervozite.

Prepája srdcovú čakru s krčnou, teda spája naše pocity s komunikáciou. Podporuje v nás tiež vitalitu, rovnováhu a vyrovnanosť. Posilňuje sebadôveru, nádej a zodpovednosť. Pomáha nám zbaviť sa nepotrebných materiálnych vecí, ktoré nás zaťažujú.  Po fyzickej stránke posilňuje šľachy a kĺby, posilňuje nervový systém, fyzickú výdrž, energiu a srdce. Reguluje taktiež látkovú výmenu a harmonizuje činnosť hypofýzy.

Náramky z Amazonitu
Nový tovar z Ónyxu
2. 8. 2019

Nový tovar z ÓNYXU

Predstavujeme Vám nový tovar z Ónyxu. Hádajte, čo všetko je na našom novom pultíku.. 

Krásne nové kúsky z pakistanského, čierneho, aj červeného ónyxu 🙂

Medzi favority patrí krásny, veľký SLON vo výške 25 cm, LEV, ktorý má 30cm, ďalej tu nájdete OBELISK, GULE s priemerom od 10 do 20 cm, MAŽIARIKY, DÓZIČKY, SVIETNIKY, SRDIEČKA, MISKY a MIŠTIČKY (10-30 cm) a dokonca aj ŠACH 🙂

Máte naozaj z čoho vyberať..

29. 7. 2019

Prívesky a náramky z Rubelitu

Jemnučká, nežná krása od Matky Prírody – kamienok RUBELIT 🙂  Patrí medzi jednu z odrôd turmalínu.

Nájdete ho u nás vo forme prívesočku vo veľkosti cca 1,5 cm so striebornou šlupničkou a v náramočkoch, ktoré majú drobné fazetované korálky vo veľkosti 0,4 cm.

RUBELIT symbolizuje nadpozemskú lásku, materskú lásku, vyrovnanosť a harmóniu. Keďže pôsobí na energetické centrum v oblasti srdca, uvoľňuje emočné a psychické bloky, pomáhať spracovať konflikty, pochybnosti a zábrany. Posilňuje energiu srdca, srdečnú činnosť, ❤️ krvný obeh slezinu, pečeň, žlčník, imunitný a nervový systém, čistí krv. Pomáha liečiť hluchotu, poruchy sluchu, regeneruje poškodené a poranené nervy.
Takisto podporuje duševnú stabilitu počas tehotenstva a lásku k dieťaťu. Pomáha aj pri infekciách, hemoroidoch, neplodnosti, menštruačných problémoch, nepravidelnosti aj pri prechode.

Prívesky a náramky z Rubelitu
Airsprej a etericky olej "dobry spanok"
26. 7. 2019

Airspray a éterický olej „Dobrý spánok“

Máte problémy so zaspávaním, alebo sa iba potrebujete zrelaxovať po ťažkom dni v práci? 😉

Je tu pre Vás pomoc z prírodnej lekárničky!!

Zmes sa volá „Dobrý spánok“ a obsahuje éterické oleje z LEVANDULE, VANILKY a NEROLI. Prečo práve táto zmes?

Levanduľa nám pomáha relaxovať a zmierňuje napätie,

vanilka príjemne prehrieva a prináša pocit pohody❤️ 

a neroli povznáša a zlepšuje náladu 


Ponúkame Vám:

– jemný sprej v bio kvalite, ktorý môžete nastriekať do priestoru, alebo ho možno použiť ako vankúšový sprej (nezanecháva škvrny). Deťom ho môžete v postieľke nastriekať aj na hračky,


– a éterický olej, ktorý stačí nakvapkať do aromalampy či difuzéra (3-5 kvapiek), alebo ho môžete použiť aj na prípravu kúpeľovej soli na večernú relaxáciu. (Rozmiešajte 10 kvapiek zmesi s 3 lyžicami morskej či himalájskej soli).

 

22. 7. 2019

Čierna sviečka

Mnohí sa pýtate, či máme čierne sviečky.. Áno, máme 🙂

A to dokonca v dvoch prevedeniach. Jedna je čisto-čierna (vyrobená z parafínu) a tá druhá je kryštalická (vyrobená z palmového vosku). 😉

Ak Vám je sympatický element ohňa 🔥, ako čistiaci nástroj, tak nech sa páči.  Sviečka spútava negatívnu energiu, čistí priestor, aj ľudí v ňom, uvoľňuje, posilňuje vôľu, odvahu a silu a všetky vlastnosti spojené s prvou čakrou. Taktiež ruší vplyv čiernej mágie.

čierna sviečka
šamanské orákulum
19. 7. 2019

Šamanské orákulum – karty

Máme pre Vás túto zaujímavú NOVINKU – Šamanské orákulum !!!

Legenda hovorí, že ešte predtým, ako tu bol čas, ako tu bola reč, tu boli posvätné symboly – Medicínsky kruh, Kliatba, Orol, Jaguár a ostatné – a dôverne k nám prehovárali. Vo svojich nespočetných prejavoch nám ponúkali nádej, vyzývali k opatrnosti, upozorňovali na príležitosti, inšpirovali ku tvorbe, privolávali silu a ukazovali vedenie. 

Posvätné symboly patria do ríše archetypov a kolektívneho nevedomia. Traja majstri – učitelia a liečitelia – Alberto Villodo, Colette Baron-Reid a Marcela Lobos – spojili svoj talent a svoju múdrosť, aby tak v MYSTICKÉM ŠAMANSKÉM ORÁKULU otvorili bránu do ríše posvätných symbolov.

Tieto čarovné praktické kartičky majú v sebe úžasnú silu, príďte si ich ku nám obzrieť 🙂

15. 7. 2019

Citrín – strieborné náušnice z pravého citrínu

Aj takéto exkluzívne náušničky plné slnka, lásky, optimizmu a blahobytu sa objavili u nás v predajničke. ☀️💛☀️💛☀️

Tieto parádne šperky z kamienka CITRÍN už čakajú na svoju novú majiteľku 🥰🥰🥰 Každý pár je ručne vyrábaný a patria k tvorbe s názvom „Šperky srdcom.“ Nečudo, veď každý jeden šperk z našej dielničky je do detailov premyslený a precítený. 😇 A keďže platí staré známe „v jednoduchosti je krása“ nevieme sa na tieto skvosty vynadívať. 😍😍😍

CITRÍN stelesňuje liečivé energie pochádzajúce z Matky Zeme, ktoré môžme prirovnať k liečivej sile Slnka. ☀️ Môžeme si jeho energiu doplniť tu dole aj takýmto spôsobom. 😎

Prebúdza v nás vnútornú silu, štartuje ozdravné procesy organizmu. Rozžiaruje a harmonizuje naše centrum tela – čakru solar plexus, prináša nám do života nové energie.

Viac o citríne

citrín náušnice striebro
Vypoťte své modlitby (Gabrielle Roth)
12. 7. 2019

Vypoťte své modlitby (Gabrielle Roth)

Predstavujeme Vám knižočku „VYPOŤTE SVÉ MODLITBY“ s podtitulom „Pět rytmů naší duše“.

Medzinárodne uznávaná pohybová a divadelná umelkyňa Gabrielle Roth nám touto formou ponúka pomoc ako rozvinúť vlastný extatický potenciál. Kniha je sprievodcom piatich univerzálnych rytmov, ktoré sú spúšťačom hlbinného pohybu našej duše. 

PLYNUTIE je rytmom ženských mystérií.
STACCATO skúma mužské mystériá.
CHAOS nás všetkých vyzýva k integrácii týchto princípov do prúdu našej osobnej energie.
LYRIKA je rytmom tranzu a sebarealizácie.
V POKOJI, matke všetkých rytmov hľadáme útočisko v prázdnote, ktorá sa nachádza v každom z nás.

Nájdete tu plno praktických inštrukcií a odhaľuje prosté a zároveň hlboké metódy integrácie duchovnej praxe do každodenného života.

 

8. 7. 2019

Mašličky na kočiarik

Aj takéto rozkošné, ručne vyrábané mašličky na kočiarik máme v ponuke. 🎀

Či už máte nový prírastok v rodine alebo hľadáte drobný darček pre novú dušičku na ochranu a lásku❤️, tak nech sa páči 🙂

Vyrábané s láskou na Slovensku.

 

Maslicky na kociarik
Čakrové kamene
5. 7. 2019

Čakrové kamene

„Napiekli“ sme pre Vás takúto ČAKROVÚ tortičku 🎂 na drevenom podnose KVETU ŽIVOTA. 😍

Recept na tortu? Pridali sme lásku, radosť a kamienky podľa jednotlivých čakier:

1. OBSIDIÁN ČIERNY
2. MESAČNÝ KAMEŇ
3. CITRÍN
4. CHRYZOPRAS
5. CHALCEDÓN
6. LAPIS LAZULI
7. KRIŠTÁĽ


K jednotlivým čakrám prislúchajú samozrejme aj iné kamienky, príďte si sami vybrať . Radi Vám pri výbere jednotlivých kamienkov poradíme.

Čo sa týka farieb prislúchajúcich k jednotlivým čakrám, sú nasledovné:

1. červená, čierna (všetky farby zeme – sivá, hnedá, „tehlová“)
2. oranžová, „marhuľová“
3. žltá, zlatá
4. ružová, zelená
5. bledomodrá, modrá
6. indigová, tmavomodrá, fialová
7. fialová, biela

O jednotlivých kamienkoch si môžete prečítať v našom LEXIKÓNE KAMEŇOV na webe – po rozkliknutí linku:
https://www.krystalia.sk/kamene/, alebo viac info o kamienkoch k jednotlivým čakrám nájdete aj v našom článku.

 

 

1. 7. 2019

Soľná USB lampička

Chcete si spríjemniť svoje pracovné prostredie, izbičku, alebo hľadáte darček pre blízkych do kancelárie? Aj takéto parádne USB lampičky z Himalájskej soli nájdete u nás 😍.

Soľné lampy sú vyrobené z vybraných kryštálov Himalájskej soli najlepšej kvality a farby.  Zahriatím uvoľňujú záporné ióny, pohlcujúce elektrosmog. Blahodárne pôsobí taktiež na alergikov, astmatikov a ľudí s oslabenou imunitou.

Soľná lampa nie je určená do prostredia so zvýšenou vlhkosťou, práve preto, lebo vlhkosť pohlcuje. Je určená do interiéru ako estetický a milý doplnok, ktorý vytvára príjemnú atmosféru. 🙂

USB solna lampa
mala nahrdelniky
28. 6. 2019

MALA náhrdelníky

MALA alebo JAPA MALA („japa“ = duchovná prax) je pomenovanie pre modlitebné korálky, ktoré sa už odnepamäti používajú pri meditácii. Sú snáď najstarším modlitebným nástrojom a vychádzajú z nich i modlitebné pomôcky iných náboženstiev, napríklad kresťanský ruženec.

Malu tvorí zväčša 108 základných korálok a jedna hlavná korálka (tzv. „guru bead“), ale môžu obsahovať aj iný počet. „Guru“ alebo majstrovská korálka symbolizuje vďačnosť a jednotu s vesmírom, dôveru a ochranu, ale označuje tiež začiatok aj koniec opakovania mantry. Guľaté korálky aj okrúhly tvar maly symbolizujú večný kolobeh života, jeho cyklickosť a obnovu.

Mala sa tradične využíva ako pomôcka na počítanie mantier alebo na sústredenie sa na dýchanie počas meditácie. Je nielen užitočným, ale i krásnym meditačným nástrojom, ktorý sa dodnes teší veľkej popularite. Maly z drahých kameňov či drevených korálok sa nosia aj ako náhrdelníky, aby nám pripomínali náš zámer a ochraňovali nás. 


Na objednávku pre vás radi vytvoríme aj MALU podľa vašich predstáv

Handmade MALY, ktoré sme už pre Vás vyrábali, nájdete aj v našom FB albume.

 

24. 6. 2019

Šalvia biela – vykurovadlo

Máte potrebu očistiť si energeticky svoj domov? Či už ste sa presťahovali, alebo ste prekonali nejakú chorobu, alebo Vám niekto blízky odišiel.. aj toto sú dôvody, kedy môžete cítiť, že v priestore je Vám ťažšie a potrebuje trošku očistiť..

Sú viaceré možnosti ako to urobiť, pred sebou máme útlu knižôčku „Energetická očista domova“ od Georga Hubera, ktorý píše o očiste podľa 4 živlov. Živel vzduch je zastúpený bylinkami a vykurovadlami. Najsilnejším vykurovadlom je Šalvia biela, ktorá má naozaj veľkú očistnú moc. Je to posvätná bylina amerických indiánov, ktorí verili, že vyháňa zlých duchov👻. Vďaka svojím silným čistiacim účinkom urýchľuje hojenie.

V predaji máme šalviu aj očistné sviečky zo šalvie a palmového vosku

salvia biela
Myslienky srdca Louise Hay
21. 6. 2019

Myšlienky srdca – motivačné karty

Priatelia,  je ten správny čas naladiť sa do každého nového dňa.

„MYŠLENKY SRDCE“ od známej autorky Louise L. Hay sú inšpiratívne karty, ktoré Vás „nakopnú“ a nasmerujú Vašu myseľ tam, kam potrebujete. 😉 Samozrejme, kartičky sa vďaka ich šikovnej veľkosti dajú šupnúť do kabelky a môžu nám rozjasňovať aj priebeh dňa.

Vizualizujte si, ako sa všetky Vaše obmedzenia jedno po druhom strácajú, pokiaľ nebudete v bezpečí a uzdravení. Vedzte, že bez ohľadu na to, čo sa deje vo Vašom živote, bez ohľadu na to, aké ťažké veci sú – v samotnom strede Vášho JA ste v bezpečí a celiství. A navždy budete. ☺️

Rozložte tieto kartičky po Vašom byte, či dome, v aute alebo v práci alebo kdekoľvek inde, kde ich často uvidíte. Ponúknite ich priateľom a rodine, aby ste tak mohli šíriť radosť. Každé ráno meditujte s inou kartou a vneste tak do svojho dňa pozitívnu energiu.☀️

 

17. 6. 2019

Labradorit – mini náramky

A čo takto kamienok transformácie? 😍 Chcete niečo zmeniť a potrebujete s tým trošičku pomôcť? 😉

Tieto fazetované mini náramočky z minerálu LABRADORIT Vám môžu byť vždy „poruke“. 

Sú sprievodcami na ceste premeny. A nie, nie, názov nezískal podľa známej rasy psíka, ale podľa kanadského východného pobrežia Labrador, kde bol objavený. 😉

LABRADORIT nám prináša do života múdrosť, je to silný ochranný kameň, ktorý nám prináša nové myšlienky a nápady a pomáha nám ich aj zrealizovať. Podporuje intuíciu, aktivuje naše tretie oko, vyjadrovacie schopnosti a pomáha nám objaviť dary, ktoré v sebe máme.

Po fyzickej stránke upravuje metabolizmus, tíši bolesti pohybového aparátu, vyrovnáva hladinu hormónov. Preventívne chráni pred nachladnutím a stabilizuje srdcový rytmus. 💙

No a čo sa týka „vizuálu“ – náramočky sú jemnučké, veľkosť korálky je 0,4cm, nádherne vyznejú, keď ich je viac pokope. 🙂

O kamienku si môžete prečítať aj v našom lexikóne.

naramok labradorit
cakrova sviecka
14. 6. 2019

Čakrová sviečka

Poznáte poradie farieb dúhy? Nie? Môžete ich práve vidieť na týchto „hviezdnych“ ČAKROVÝCH SVIEČKACH.

🌈 Čakry a dúha? To je ale náhodička, čo poviete? 😉

Rozjasnite si priestor, v ktorom trávite čas takýmto krásnym, očistným nástrojom. Oheň ako čistiaci element harmonizuje, uvoľňuje, „páli to staré“. Farby, prislúchajúce jednotlivým energetickým centrám liečia a presvetľujú.

Povenujte si chvíľu pre seba, zapáľte si sviečku, zameditujte si, uvoľnite sa a vnímajte, koľko farebnej krásy máme okolo seba – a to každý jeden deň. 🙂

10. 6. 2019

Prívesky z Manganokalcitu

Aj takéto rozkošné prívesky z kamienka MANGANOKALCIT sa už nevedia dočkať novej majiteľky 🙂

Kamienok patrí do skupiny vápencov, konkrétne tých ružových.☺️ 

Už len svojou jemnulinkou farbou sa spája s jemnými energiami a emóciami, teda pozitívne vplýva na srdcovú čakru.

Udržiava spojenie s anjelmi a posilňuje komunikáciu s nimi. 😇  Je to kameň odpustenia, pomáha nám zbaviť sa smútku, ktorý sa zmocnil nášho srdiečka v minulosti a prináša nám nepodmienenú lásku. ❤️ 

Je výborným pomocníčkom, ak sa učíme prijímať seba takých, aký sme. Uvoľňuje nervovú sústavu, potláča napätie a úzkosť. Láskyplná energia manganokalcitu jemne odstraňuje odpor.

Tento krásny prívesok si môžete zavesiť na koženú šnúrku, striebornú retiazku, strunku alebo bavlnenú šnúrku.

 

privesok manganokalcit
zenske pribehy
7. 6. 2019

Ženské príbehy (zostavila Lilia Khousnoutdinová)

Milé žienky, tiež niekedy zabúdate, že ste Ženy – úžasné bytosti plné Sily?

Je v poriadku prechádzať rôznymi druhmi emócií, pozorovať ich a dokonca si ich aj užiť – či už sú príjemné, alebo nepríjemné. 

Máme pre Vás knižnú novinku u nás v predajničke – silné príbehy žien, ktoré sa otvorili svetu, nebáli sa o sebe hovoriť a tým prešli procesom liečenia. ❤️

Príbehy, ktoré sú smutné a veselé, inšpirujúce a desivé, autentické a osobné. Rozprávajú úprimne o veciach, ktoré sú mnohokrát tichým tabu.

Poznajte vnútornú krajinu Ženy! Nájdete tu príbehy dievčaťa, milenky, matky i stareny.

Knižky zostavila autorka Lilia Khousnoutdinová.

Kniha „Ženské príbehy“ s podtitulom Cyklická cesta životom obsahuje témy ako menštruácia, záhada ženskej sexuality a širokú paletu pôrodných príbehov.

V knihe „Ženské príbehy 2“ s podtitulom Keď hovorí telo obsahuje témy Milenka/Manželka/Vdova, Telo, Dcéra/Rodina, Matka/Bezdetná/Deti.

Odporúča dvanásť z desiatich žien 😂

Príjemné čítanie.

3. 6. 2019

Aqua aura východu slnka – krásne fazetované náramky

A opäť sme pilne navliekali 😃 a pripravili sme pre Vás s láskou a radosťou tieto „slniečkové“ náramočky AQUA AURY VÝCHODU SLNKA 😍😍😍 Nosením na rúčke si privodíte pomyselné slnečné lúče, radosť a nadšenie.

AQUA AURA je zaujímavý minerál – je to vlastne kremeň, na ktorý sú nanášané drahé kovy, v tomto prípade zlato a platina. 🥰 Z tohto spojenia vzniká silná energia, s ktorou prichádza do našich životov vždy niečo nové. Tento výnimočný kameň posilňuje duchovné schopnosti aj komunikáciu a prináša mier do duše. Spája sa s čarkou solar plexus, po fyzickej stránke pôsobí pozitívne na trávenie a metabolizmus.

Zažiarte nielen svojím vnútorným svetlom, ale aj krásnym žiariacim šperkom. 😉💛

Viac o aqua aure

aqua aura náramok
karty posvátné síly anna stark
27. 5. 2019

Karty posvátné síly od Anny Stark

Hľadáte vedenie na Vašej duchovnej ceste, nástroj, ktorý podporí Vašu intuíciu alebo len skvelé vykladacie karty na každý deň? 🥰🤩

KARTY POSVÁTNÉ SÍLY Vám prostredníctvom totemových zvierat 🐻🦊🦉🐍🐎🦅🦌, mýtických a duchovných bytostí, posvätných symbolov a mandál prinesú liečivú energiu a otvoria Vaše srdce novému porozumeniu, možnostiam a múdrosti. 💜 KARTY POSVÁTNÉ SÍLY pozdvihnú Vašu energiu samy osebe. ☺️ 

Texty v mini príručke Vás potom podporia, aby ste žili intuitívnejšie a viac v súlade s prirodzeným rytmom života. A nechýbajú ani afirmácie, meditačné cvičenia 🧘‍♀️🧘‍♂️ a jednoduché techniky na posilnenie Vašich samouzdravovacích schopností a prebudenie úžasnej tvorivej sily, ktorá drieme v každom z nás.

Práve tieto šikovné kartičky Vám môžu byť nápomocné, či už hľadáte odpovede na otázky alebo len jemné nasmerovanie. Veľkosťou sú tak akurát do kabelky alebo taštičky. 😉😘

21. 5. 2019

Svadobná kolekcia šperkov „Posvätné spojenie“

V Deň Posvätného Spojenia, vychutnaj si žena krásu a jedinečnosť tejto prastarej tradície. Načúvaj oslavným piesňam, ktoré ti Matka Zem tíško šepoce. Poďakuj jej, precíť jej radosť a vnímaj život, ktorým tvoje telo napĺňa. Popros Oheň, nech rozpáli tvoju vášeň, Zem, nech prinesie ti silu, popros Vodu, nech je svedkom prijatia tvojho posvätného sľubu a Vzduch, nech prinesie ti Požehnanie. A keď ozdobená, v slávnostných šatách postavíš sa pred svojho Milovaného a vašu Lásku uctíš vyslovením posvätného Áno, pocítiš, že Láska v tebe je Živá. Navždy.

Kolekciu tvorí 5 šperkových sád (náhrdelník, náramok a náušnice). Fotenie svadobnej kolekcie prebiehalo v čarovných priestoroch Považského hradu 

Veľké ĎAKUJEM všetkým, ktorí sa spolupodieľali na tvorení:

– šperky: Miška Berková
– modelky: Janka Súkeníková, Elenka Vaškovičová, Miška Berková
– zapožičanie svadobných šiat: Alicka Perényi, Danka Malíková, Silvia Smatanová, Ivanka Mariášová.
– make-up: Ľubka Suchomelová, Evka Matiová
– fotografie: Deniska Svrčková, Patrik Ferro
– asistencia pri fotení: Alicka Vaškovičová
– pomocníci, nosiči  a variči kávičky: Lukáš Berka, Miroslav Dančík
– strážca hradných priestorov: psík Tara 

Fotky šperkov: Kolekcia šperkov „Posvätné spojenie 2019“

svadobné šperky krystalia šperky srdcom
';